2022kungi

Tālivaldis Pētersons apstrādā Laukumu un darbaļaudis

136 gadus atpakaļ Hejmārketas slaktiņa dalībnieki Čikāgā lika pamatus  1. Maija atzīmēšanai lielā daļā pasaules valstu, taču diez vai tā laika anarhisti, sociāldemokrāti un komunisti spēja paredzēt, ka viņu lolotā ideja par 8 stundu darba dienu, pārvērtīsies aizraujošā buržuju golfa 8 stundu burziņā Ķīšezera rietumu krastā.

39 RTM brašuļi bija gatavi cīnīties par iespēju iekosties uzvaras kliņģerī Proletariāta kausa izcīņas ietvaros. Sacensību formāts līdzīgi laika apstākļiem, kuri nebija līdz šim lutinājuši spēlētājus, solījās būt saudzējošs – HCP Stablefords.

Uzvaras alkstošie, nopietnām sejas izteiksmēm, kā ierasts centās slīpēt savas prasmes treniņu laukumā, kurā pamanāmi ieradās, izcilā fiziskajā formā, kas iegūta Maskavas akmeņlauztuvē, esošais šīs dienas  (aizlecot notikumiem pa priekšu) brīnumdaris – Tālvaldis Pētersons.

Izpildījis ierastās rutīnas (ilgstoša sasveicināšanās, daži sitieni, pāris čip-ini, puterēšanas mēģinājumi, tad tradicionālais B1, B2, B6 un B7-vitamīn dzēriens) viņš devās uz izsitienu vietu. Te gan jāatzīmē neliela detaļa, kuru, iespējams, pamanīja tikai izcilākie vitamīnu dzērienu pazinēji, jo ierastā Tērvetes miksa vietā Tālis bija izvēlējies Jaunpils brūvējumu. Nenoliedzami jaunā vira radīja vēl nebijušu pārliecību sportistā, jo uzreiz pēc pirmā sitiena viņš paziņoja, ka šodien spēlēšot pret laukumu, nevis krāšot Stableforda punktus ….

Laukums tajā brīdī pasmīneja, taču arī apzinājās, ka Maija pirmajās dienās tam nav vēl pilna arsenāla, ko šādiem karstgalvjiem likt pretī. Ceturtajā bedrē tika izmēģinātas Mežaparka priedes, ar kuru palīdzību tika aplenkta Tāļa bumbiņa pēc otrā sitiena, taču B vitamīni darīja savu, ne aci nepamirkšķinot – bērdijs. Pirmais. Pirmais – no sešiem!!! Jāsaka gan, ka veiksmīgāks ierocis laukuma arsenālā izrādījās dīķis 8. bedrītē, kas tika izvietots tā, lai tiktu pārbaudīta ūdens un bumbiņas blīvumu attiecība pēc spēlētāja otrā sitiena. Izrādījās, ka bumbiņa ūdenī grimst, kas nozīmēja tikai vienu – triple bogie uz līdzenas vietas… Tas ko laukums tobrīd neņēma vērā, bija visiem zināmais postulāts, ka trīs ierindas bērdiji diezgan vienkārši labo gadījuma triplu.

Neieputerējis kārtējo bērdiju uz 18 bedrītes, Tālis ar padarītu darba sajūtu devās uz kluba māju. Aprēķini liecināja, ka laukums pieveikts par 1 sitienu , tā teikt “vīrs un vārds”. Nu varēja pievērsties turnīra tabulai, kura rādīja gana loģisku bildi, ievietojot Tālvaldi pirmajā vietā. Tīri teorētiski nospēlējot 18 bedri bērdijā, Tāli varēja panākt gan Vilis Krištopans, gan tūres rūkijs Mārtiņš Priede, taču būsim reāli – tie parasti ir nepiepildīti sapņi 🙂 Vai nu pieredzes un tādu sapņu trūkums, vai nu vienkārši rūkija laime, taču Mārtiņš TO PAVEIC! 43 Steiblforda punkti abiem, kas nozīmē – pārspēle par 1 vietu.

Pirmais sit Mārtiņš. Pieklājīgs sitiens un bumbiņa atrod grīna malu. Novērtējis rūkija nepiekāpību, Tālis saprot, ka jāliek joki pie malas. Pāris treniņvēzieni, tad izcils kontakts un bumbiņa uzsāk ceļu uz bedrīti. Kad tā sasniegusi grīnu atskan ovācijas, kas spēj apklusināt pat garāmbraucošā vilciena taures skaņu. Līdz Tālvalža pirmajam Hole In One tikai daži centimetri!!! Nu nekas, gan jau kādreiz būs un izcīnītā uzvara remdēs šīs sāpes.

Apsveicam Mārtiņu ar izcīnīto otro vietu (jau otrajā posmā pēc kārtas) un Vili ar trešo !!!   

“Paldies visiem dalībniekiem! Man šodien katrs no jums bija svarīgs 😘 ” – Tālis, Mr Laukums, Pētersons

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button