2022kungi

Proletariāts vs Elite – kurš kuru?

Pavasara pēdējais mēnesis ir klāt – svētdiena, 1. Maijs, šogad solās būs kaut kas īpašs!

Melnais bruņinieks pret Lāčplēsi; Puškins pret Dantesu; Šumahers pret Hakinenu; vai pat Aldis pret visu valdošo koalīciju.. tomēr neviens no šiem dueļiem nav tik Epohāls kā gaidāmā RTM iekšējā cīņa starp arodbiedrību vs eliti, kas ir briedusi jau gadiem!

Rietumos zināms kā starptautiskie darba svētki, nedaudz uz austrumiem kā proletariāta ekshibicionisma manifestācija un te nu mēs esam – pirmo reizi vēsturē regulārā posma ietvaros RTM atkāpjas no ierastā Stroke netto formāta un zēni mērīsies Stable fcukin ford formātā.

Ko tas nozīmē – tev būs tiesības pacelt bumbiņu jebkurā brīdi, bez tālejošām sekām uz kopējo rezultātu, jo RTM valde apzinās, ka tās biedru sastāvs ir tik pat raibs kā suņa aste un tās lokā ir gan talantīgi scratch golferi, kā arī gandrīz tikpat talantīgi double digit handikaperi, kuri tikai savas patiesās darba aizrautības dēļ ir palaiduši garām iespēju kļūt par single hcp īpašniekiem. Kad vēl, ja ne tagad? Kā saka metiet virpas pie malas, jo Dāvinātam zirgam arī etiķis ir salds un parādiet, ka visa līdzšinējā līdzās pastāvēšana ir bijusi tikpat negodīga kā… 9. Maija piknika atcelšana pie betona fallistiskā simbola Pārdaugavas centrā.

Vienavārdsakot – neaizmirstiet pieteikties 1. Maija Proletariāra kausam, jo ar ikdienas darba aldziņu ir skaidrs, ka pilnība pietiek maizītei, bet ja gribās uz tās ikrus, būs jāpašancē 😉

P.s. Janka Spalviņ – apsveicam ar pārliecinošu uzvaru pirmajā ši gada Rainbow posmā. Pārliecinošs sākums (triple crown) un noturēts finišs, kas nešaubamies RTM player impact programmā palīdzēs šogad izcīnīt jau sen pelnīto MVP!

P.s.s. Janka Trēger – apsveicam ar jauniem darba pienākumiem Latvijas Golfa Federācijā! Ceram uz pozitīvām invocācijām golfa attsītībā Latvijā, un to, ka neaizmirsīsi saknes, kas tevi stiprinājušas visus šos golfa gadus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button