2022dāmas

STYLISH GOLF MADE IN LATVIA

            Principā vajadzētu sākt ar golfa notikumiem laukumā, jo tur ir par ko izteikties un iemesls lepnām būt. Bet nesākšu. Šodien ir festivāla noskaņojums kā pēc labas ballītes! Beidzot laiks ir tīkams iziet laukā (iespējams, ka Aija O. šo noprotestēs, bija ieradusies uz turnīru saģērbusies vārda tiešajā nozīmē – līdz acīm). Bet vēl tīkamāk ir atnākt atpakaļ, kur gaida īsts dāmu tusiņš pateicoties posma sponsoram NOLO FASHION, kas 2021.gadā Latvijā ir radījis kaut ko unikālu, burvīgu un glamūrīgu – NOLO GOLF dāmu apģērbu kolekciju! Atšķirīgu, krāšņu, košu un vienvārdsakot – spožu!!!  Akcentēju vārdu kolekcija, jo tā tiešām ir kolekcija! Glaimoja mums it viss – gan NOLO brenda brīnišķīgās dibinātājas Viktorijas Jonienes klātbūtne, gan viņas vīra gādīgā roka atvedot aprīkojumu un kolekciju apskatei un aptaustīšanai. Tad nu sekojoši – mēs “ieņēmām” Ozo restorāna telti un piepildījām to ar savu būtību, čalām, smiekliem un … neaprobežojāmies ar aptaustīšanu, bet sarīkojam NOLO GOLF fashion show LRTM meiteņu izpildījumā! Riga Fashion week atpūšas 😊😊😊! Reportāža interesentiem skatāma Instagram kontā!

 Atstājot restorāna telpas atsveicinoties teicu ka atgriezīsimies nākampirmdien un jauka, jauna meitenīte, kas mūs apkalpoja bārā no sirds atbildēja es ļoti ceru, ka es strādāšu nākampirmdien, bija tik interesanti un neparasti! Tik ļoti bija patikušas mūsu ambrāžas 😊!

Un es zinu, kāpēc meitenes tik labi spēlē golfu – jo viņām ir jauda priecāties, dauzīties un baudīt dzīvi! Un viss iet roku rokā. Ar prieku un cīņassparu izejot laukumā arī golfs iet no rokas. Pirmdien, lai tiktu pie kaut kā bija jānospēlē vismaz even. Nerunājot par goda pjedestālu! Daudzas iesāka ambiciozi uzrādot pirmajās deviņās cienījamus ciparus Ginta -4, Aija V. -3, Agita L. -2, Anita -2, Veronika -2, Lidija -2, Andra -2 un vēl strēķītis -1. Kas tālāk? Turbo pakaļdzīšanos ieslēdz Ieva no 10.-17.bedrītei sarūpējot -6! Bet iegāza draivera ar stiff kātu pieradināšana pirmajās deviņās (kā reportējām iepriekš Ieva nolika draiveri mieriņā pagājušajā pirmdienā izdarot pirmo sitienu driving range – draiveris vairs nebija viendaļīgs ierocis…), kas Ievai rezumējās ar 3šo “koka medāli” pēc kārtas! Taču – apbrīnojama stabilitāte sezonas sākumā, laikam LZČ rūdījums. Arī Agita Lejaskraukle padevās  iedzīšanas azartam un in nogāja -4! Ja sasummējam ar veiksmīgo sākumu, tad gala tablo -6. Pārējais atkarīgs no sāncensēm. Aija V. notur sākumā iekrāto -3 līdz beigām, gandrīz beigām… sačakarējot stāstu 18.bedrītē – approach izlido teicami, bet aizķeras mežābelē, kas izvietojusies pa labi pirms bunkura ceļā uz grīnu, ..ūdīgs čips piezemējas bunkurā, kur principā arī paliekam… Finišā bāls even. Veronika “ierok”10to, bet pēc tam kā fēnikss no pelniem ceļas un parāda klasi izejot 11.-14. PAR! Un -5 rokā, ko “ierok” atkal 16tajā…, “pierok” 17tajā un vēl viens bāls even noslēgumā. Toties ir potenciāls – Veronika var teikt: esmu jauna un perspektīva! P.S. Veronika un Aija V. iet vienā flaitā – durnoj primer zarazitelen* (pirmā sāka Veronika, ja kas! Aija pavilkās…😊😊😊). Lidija un Andra piegurst spēles otrajā fāzē. Anita stabili bez amerikāņu kalniņiem. Bet…! Ginta parāda klasi un paņem kasi! Ar -8! Bieži negadās tā izšaut, tik ūber stabili noiet un tieši pareizajā brīdī – kā pati saka, tas tāpēc ka nu ļoti patīkot drēbītes 😊😊😊! Lai nu tā būtu! Savelkot “galus” galvenās nominācijas šādā kārtībā un bagātīgas specbalvas no NOLO Viktorijas rokām golfa kolekcijas iemānīšanai savās ģērbistabās ieguva Ginta Ozoliņa, Agita Lejaskraukle un Anita Grīnberga. Pārējās dalībnieces tika suminātas ar aplausiem, NOLO FASHION atlaižu kartēm un fashion show pie glāzes vīna!

Tā kā golfs mīl kārtību, precizitāti un statistiku – tad nu jau trešo sezonu viss tiek “pierakstīts”, lai paliek vēsturei. Un ir sekojošs novērojums iezīmējies – šajā sezonā LRTM nav izteikta līdera (kā tas bija abās iepriekšējās sezonās) kurš aizdzenas prom prātam netveramā attālumā. Ir nospēlēti 4 posmi un katrā cita titula īpašniece. Un, starp citu, arī godalgoto trijnieks ar mainīgiem vārdiem! Tikai Gintai un Aijai Orniņai ir izdevies divas reizes kāpt uz pjedestāla. Un tas nozīmē – ka būs interesanti, būs cīņa, būs up and down, būs intriga. Atgādinu, ka šogad ir mainīts Order of Merit rangs ņemot ieskaitē katram spēlētājam 10 labākos turnīru rezultātus. Tā ka tie, kas plāno golfu uzsākt spēlēt kad viss sastādīts, sasēts un aprušināts,  kad būs sagatavojušies, nobrieduši un satrenējušies – lūdzu, ir arī šāda iespēja.

Kas vēl svarīgi – sākot ar maiju līdz pat augustam ieskaitot pirmais tee stundu vēlāk, sakām 15:30.

Nākamajā nedēļā ir paredzēti divi posmi. No 04.04. pārceltais Champions Cup by Alan Deco, kur aicinātas sacensties tikai pagājušās LRTM sezonas posmu uzvarētājas. Un kā kompensācija “par nočiepto pirmdienu” -pārējām tūres dalībniecēm izveidotais papildus posms 04.05. trešdien Ozo (svētku diena, pirmais tee būs dienas pirmajā pusē, nevaru pārbaudīt – Golfbox under maintenance).

Tiekamies laukumā, tiekamies Spicē NOLO veikalā, gaidām jaunus vārdus The Winner titulam 2022.gada sezonā! Vai Tu savu loterijas biļeti vismaz nopirki… ?!

*slikts piemērs ir lipīgs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button