2022kungi

Stāv pāri visam Počs*, Valmiera un.. Ukraina!

Ainārs no rīta pamodās kā parastā “svētdienā” – agrs modinātājs, rīta kafija, vieglas Vidzemnieku brokastis (4 olu baltumi, 200g Valmieras Iberico bekons, biezpiens ar krējumu, rupjmaizes šķēle), 100x “pumpīši” (to katru rītu darot visi Valmieras puikas) un nieka 123 km kruīzs uz Piņķiem, kur JGCH golfa laukumā sarunāts randez-vous ar 39 RTM domubiedriem.

Nav zināms kā tas tā sagadījās, bet Ainaru dators bija ielozējis pēdējā flaitā kopā ar tādiem golfa speciālistiem kā Keņins, Siliņš un Baranovs, kuriem pēc spēles savā čempiona runā veltīja siltus vārdus. Varbūt Koļas miers, Siliņa vienmēr relaksētais smaids, vai Ulda sportiskais azartiskums, vai visdrīzāk viss iepriekš minētais kopa, bet Ainārs Počs pēc gada pārtraukuma atkal ir atgriezties uz RTM uzvaru takas!

Kā tas notika – principā Ainārs izspēlēja klasisko, Valmierā ļoti populāro BMX sacīkšu scenāriju – “viņi bēg, es ķeru”, kas šoreiz arī izdevās!

Ja turpinām runāt tēlaini, tad pirmajā virāžā “uz mutes” nolikās Keisels, pavelkot līdzi bariņu neveiklāko pedāļu minēju un dodot iespēju vietējiem – Čerņikovam un Binkleram izrauties vadībā. Tomēr Počs nav nekāds mīkstais ķērējs – saskatījies kā iepriekšējā vakarā PGA Jordan Spieth noķēra Patrick Cantlay, Ainārs pēc neizteiksmīgām 12 bedrēm nolēma nedaudz “ielikties”. Kā rezultātā no garlaicīgā +1 atlikušajās bedrēs spēja izkārtot sev -2 un pielīdzināties Binkleram. Jurijs manāmi nebija gatavs šādam pavērsienam, jo JGCH restorānā jau sēdēja pārģērbies smart casual, malkoja kokteili un uz salvetes mēģināja piefiksēt galvenos pieturas punktus uzvarētāja runai… tomēr pēc Aināra Birdie 18. bedrē, nekas cits neatlika, kā negribīgi vilkt atpakaļ golfa kurpes un maršēt uz 9. bedri. Aināram PAR, Jurijam Bogey.. Kā saka melns uz balta un viss skaidrs un saprotams.

Par izplūdušām krāsām runājot – RTM Tour valde ir nolēmusi nākt klajā ar politisku paziņojumu, jo mēs dzīvojam laikā, kad redzam, ka visam ir jābūt skaidri definētam. RTM Tour un tās biedri pilnībā ir Ukrainas valsts, tās drošsirdīgo aizstāvju un tautas pusē! RTM nicina Krievijas prettiesisko iebrukumu Ukrainas teritorijā un ar nepacietību gaida, kad šī agresija beigsies, vainīgie tiks saukti pie atbildības!

Valmiera. Počs. Golfs. Tas skan tikpat pārliecinoši cik Ukraina. Zelenskis. Uzvara. Apskatot Valmieras karogu – vai kādam šeit vispār vēl ir jautājumi!?

*pārfrāzējot neoficiālo Valmieras himnu, kuru veltam visiem uzvarētājiem un cīnītājiem, kas ir uz to ceļā:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button