2022dāmas

Drāmas Karalienes

            Solītais silti vasarīgais laiks Jūrmalā nepiepildījās. Taču nebija arī ne tuvu tāds, kā pagājušā gada 25.08. kad Veronika filmējās un teica: viss ir labi, viss ir labi, bet mēs domājām vai nepārdēvēt posmu par Iron Woman II…. 😊. Jāatzīmē, ka vējš, kas Jūrmalas laukumam ir ļoti raksturīga pazīme – turējās rāmi. Es parasti nesaku neko vai arī ticu tam, ko saku. Attiecīgi – nosalu…

Secinu, ka nebijām sasniegušas LRTM tūres JGCH vidēji statistisko dalībnieku skaitu posmā pēc pagājušajās sezonas datiem 18-19-18-19-11/17. Gan jau “sarausim” nākamajos posmos Jūrmalā, kad saaugs rafi. Starp citu – spēlētāju skaits trešdienas posmā sasniegts ar LRTM tūres dalībnieces Agitas Lejaskraukles brīvprātīgām aktivitātēm pēc pirmdienas golfa saliekot pareizos akcentus un uzaicinot klātesošos reģistrēties trešdienas Jūrmalai! Agita mums spridzina visur – golfa laukumā un ārpus. Solījos ņemt par savu asistenti! 😊 Vispār tūre ir devusi iespēju iepazīt citā rakursā Latvijas golferes, iesaistīt tūrē jaunas un attiecīgi atkal – iepazīt! Šajā sezonā mums ir procentuāli daudz jaunu spēlētāju un ceram, ka parādīsies vēl. Kā ziņu reportieris varu informēt sabiedrību, ka laukums ir labā kondīcijā, grīni izcili pavasarim, bunkuri daudz un skaisti (viens pielijis līdz malām), rafa vietā zāles kukuržņi pēc ziemas, Vendija nav devusi vēl zaļo gaismu braukšanai ar kartiem, restorāns sagādā tikai prieku un nekādu problēmu, kā pieredzējām pagājušajā sezonā kad viss ir ciet nonākot no laukuma, bet par to pēc tam. Līdz āfterītim vēl ir jānokļūst. Jāuzspēlē golfs. Tāpēc visu pēc kārtas.

Sākšu ar spridzinātāju – Agita iet out -2, pēc 14tās sasniedzot -5! Tajā brīdī liekas, ka sekotāji ir tālu. Tuvākā sekotāja Līva pēc 14tās ar -1 (abas iet kopā vienā komercflaitā pateicoties Ingai 😊, acīmredzami, tas palīdz!). Palikušas 4 bedrītes. Abas pretendentes uz JGCH Karalienes titulu uzmana viena otru klātienē. Te seko negaidīts “iekritiens” Agitai 15tajā, kur bunkurs izrādās pārāks, dziļāks un visādi citādi slikts laukuma elements, jo līdere tiek laukā ar 4. sitienu un uzrāda strokā total 11… Tālāk “uzdod nervi” un konsekventi tiek noraktas arī atlikušās trīs bedres = summā in uzrādot +11. Matemātika vienkārša -2 +11 = dalīts Top 4. Rezumējot īsi – Agita saņem titulu Drāmas Karaliene. Tikmēr Līva “piešķiļ uguni”, jo kas gan var noņemt spēles spriedzi vairāk kā citu neveiksmes, bet …- tās ir jāprot pārvērst rezultātā, lai cerību stars neuzliek “zažimu”…! Un zinot izslavētos Līvas dzelzīšus, joku nūju un visas citas labās rakstura iezīmes Līva noiet absolūti stabili laukuma noslēdzošo daļu un Reiņa guru sper platu soli pretim JGCH Karalienes titulam nodrošinot sev dalību arī 2023.gada Čempionu kausā! Kongratulācijas! Tikmēr noslēdzošajā flaitā klusi, mierīgi (rakstura iezīmes) iet pagājušās sezonas pārsteigums un atradums Laura Kalniņa. Out nav spīdošs un varbūt pat ne apmierinošs zinot Lauras ambīcijas un varēšanu – tikai … +5, bet ja plinti (nūjas) krūmos nemet, tad in noejot -3 Runner up tituls rokā! Īpaši iepriecina mūsu šīssezonas jaunpienācēja LRTM tūrē Aija Orniņa, kas ar forsētu hcp nogāja Jūrmalu ar + 3 un paņēma godpilno trešo pozīciju uz pjedestāla. Pirmās deviņas bedrītes nu tā apmēram, bet otrās deviņas ļoti stabils bogijs visās bedrītēs. Pārējās dāmas pēc rezultātu tablo tālu atpalika no līderu trijnieka, tātad attiecīgi iegūstot  subtitulu Drāmas Karalienes un kā es saku – jāatgriežas zālē sist sienā… 😊! Bet kā mēs visi zinām – golfam ir tāda īpatnība, ka katrā sezonā izdodas pa kādai izcili labai spēlei pārsteidzot ne tikai spēles partnerus, bet arī sevi pašu ar outstanding golf performance. Tikai jāsagaida sava zvaigžņu stunda! Šajā posmā, kā standartiņš ikvienā LRTM posmā, ir nominācija Closest to the pin (JGCH 9.bedrīte), kuru šajā sezonā izdevās izcelt jau otrajā posmā un to paveica Iveta Kaminska, kura arī ir jauniņā LRTM tūrē (vecās saturās! 😊). Vēl mēs nospriedām šajā reizē nedot balvas (loterijas) par neko, tāpēc JGCH sponsorēto green fee karti uzlikām nominācijai #piešķildraivu laukuma 8.bedrītē – kas interesanti, ka no 5 flaitiem uz attāluma atzīmes savu nospiedumu bija atstājuši 4 flaiti sekojošā secībā Iveta Kaminska, Antra Vaišļa, Agita Lejaskraukle un punktu pielika Laura Kalniņa, kas tagad varēs spodrināt īsās spēles meistarību Akadēmijas laukumā, jo ar garo spēli viņai pārliecinoši viss ir ok!

Tātad nominācijas ir noskaidrotas, katrai individuālie uzdevumi nākamajai nedēļai skaidri. Taka ved pārbaudīt vai restorāns ir tikpat labs kā laukums. Un cik priecīgs bija restorāna apmeklējums, jo ukraiņu borščs tiek pasniegts komplektā ar hrenuhovku – tas nav lamuvārds vai mana interpretācija, ja kas… Tas ir oriģināls mārrutku uzlējums. Baudītājas teic, ka baigi labs! Forši sēžam kuplā pulkā un sarunas raisās. Idejas dzimst kā no pārpilnības raga, kas ļoti labi un priecīgi, tikai jāmeklē realizācijas potenciāls! Meitenes pieseko puišu tūrei RTM, ko viņi tur dara (es biju domājusi, ka pieseko, jo gatavojas tradicionālai sezonas beigu Battle cīņai, bet nē – špiko idejas!)un noskatījušas, ka sezonas regulārie posmi var notikt arī ārpus LV robežām. Turpinot attīstīt šo domu ļoti pārliecinoši tiek izvēlēts Otepää kā galamērķis ar brīnišķīgu, pārsteidzošu laukumu, zinātāji teic – ar izcilu virtuvi un ļoti labām naktsmītnes iespējām. Dzīvosim, redzēsim. Kas zin’… Tā nu pusstundu pēc tam, kad restorāna personāls ir no mums jau atvadījies, bet ļāvis turpināt baudīt vakaru turpat restorāna telpās omulīgi pļāpājot, sākam posties mājup. Lai gatavotos pirmdienas posmam, ko tradicionāli spēlēsim Ozo un tradicionāli mūs atbalstīs LRTM tūres Lieldraugs SkiBox. Varam uzpucēties jaunajos SkiBox gādātajos tūres kreklos un taisīt smukas bildes!

If you watch a game, it’s fun. If you play at it, it’s recreation. If you work at it, it’s golf!*. /Bob Hope/

Izvēlamies katrs savu golfu un tiekamies laukumā!

* Ja tu skaties spēli, tas ir jautri. Ja tu to spēlē, tā ir atpūta. Ja tu pie tā strādā, tas ir golfs!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button