2022kungi

Vilis (atkal) Pirmajā Vietā!

Otrais RTM posms un joprojām jautājumi ir vairāk nekā atbildes.

Ja Čarlzs Bārklijs varēja salabot savu svingu, kurš ilgstoši izskatījās pēc streipuļojoša atkarībnieka, kurš Lubānas ielas autobusa pieturā ir sašņaucies kaut ko no sava Iphone 4s stikliņa, proti, neglābjams; tad kas notiek ar RTM biedru rezultātiem, pagaidām nav saprotams..

Trešdien:

  1. Neviens nebija “mīnusā”, jeb nenospēlēja labāk par savu HCP.
  • Zaķis, kurš priekšlaicīgi? izšāva olas (sena Lieldienu tradīcija) pirmajā posmā, trešdien bija manāmi palicis bez enerģijas – 94 golfa sitieni neko vairāk par T16 nevarēja solīt.
  • Posma dalībnieku skaits saruka līdz bēdīgam 19… (RTM valde šajā sakarā sasaukusi ārkārtas sapulci Otrajās Lieldienās).
  • Lielākā daļa biedru joprojām cīnās ar “ziemas svingu”, kas, iespējams, ir pat nepatīkamāks kā “ziemas ķirši”, ko sadziedēt var tikai pacietība un laiks..

BET ir lietas, kas nemainās un, ar kurām mēs neskatoties uz visu, varam lepoties.

Ja https://kulturaskanons.lv/ būtu atvēlēta vieta arī LV golfa spēles “aktieriem”, tad vispār bez jebkādām šaubām tajā iekļūtu Vilis Krištopans. Ja nesen Latviju pārsteidza fakts, ka Rīgas jūras līci bija iepeldējis Valis, tad RTM kolektīvu “Lielā Vaļa” uzvara nekādus pārsteigumus neizraisa. Ja pārējie ik palaikam uzzibsnī, tad šis players starmešos ir ar apbrīnojamu regularitāti. Vilis ir uzvarām un vispār medaļām bagātākais RTM spēlētājs – 33 pirmās vietas, 44 otrās vietas un 40 bronzas medaļas un nekādas klimata pārmaiņas izskatās šo virzību neapstādinās.

Vilim turēt līdzi mēģināja ļoti sīksts pretinieks un allaž sportiski noskaņotais Ivars Grunte, kurš ik palaikam ar Vili mēdz sacensties arī no zilajiem izsitieniem, tomēr neveiksme pēdējā bedrē, Ivaru nostādīja dalītajā otrajā vietā ar Kasparu Daugaviņu un Valdi Siliņu. Acīmredzami pretvējš, kurš iepūta 18. bedrē Ivara pieradinātajam prērijas “āzim” bija nepārvarama barjera (doubls), bet otrā vieta – pat ja tā ir dalīta, ir punkti, kas jānovērtē.

Ko darīja pārējie – neko, izklaidējās tāpat kā Uldis, kurš mājās aizbrauca ar Mārtiņa traktoru.

Pirmdien RTM kolektīvs ir aicināts pirmo reizi šosezon notestēt JGCH Championship course branča piedāvājāmu. Jūrmalas akadēmijas laukuma skaistie ķirši vēl neziedēs, bet golfs ir svētki, tāpēc būsim saprotoši pret tiem kolēģiem, kas pirmdienas posmu pēc garā weekenda svinēs kā strazdi – ķirsī!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button