2022dāmasUncategorized

Daudz laimes, happy birthday, die besten Wünsche – Daiga Puisīte

Arī šī sezona mums iesākās ar 1. posma atcelšanu, nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ, šoreiz gan mazliet tālredzīgāk un posms tika atcelts dažas dienas pirms, nevis kā pērn – dažām, pat uz 17. grīna kupenas 🙂

Uz 2. LRTM x Meat Chef posmu bija pieteikušās 30 dāmas, un 5(!!!) no tām jaunpienācējas. Pāris dāmas paspēja pieteikties posmam, atteikties no dalības, apskatītes laika prognozes un atgriezties posma spēlētāju sarakstā. Laiks bija izcils, saulains un bez vēja. Pirmsstarta atmosfēra Ozo restorānā bija brīnišķīga! Daigai dzimšanas diena un dāmas ap kliņģeri un zemenēm spietot spietoja, aizmirstot par savu prasmju iesildīšanu driving range! Daudz laimes Daigucīt! Pēc četrām stundām varēsi dzert šampanieti, jo jau no 2022. 1.posma Tu parādi, ka būsi gatava aizstāvēt savu pērnā gada čempiones titulu!

Daigas vārds Latvijas golfā daudz komentārus neprasa – vairākkārtēja Latvijas midamatieru čempionāta uzvarētāja, vairākkārtēja Latvijas ziemas čempionāta uzvarētāja – viena no pieredzējušākajām un stabilākajām Latvijas golferēm. LRTM Daiga spēlē kopš pirmā posma, 2020. gadā piedalījās visos posmos, 2021. gadā 33 no 35 posmiem – 4 no tiem tika uzvarēti. LRTM 2021 sezonas čempione.

Pirmā posma apskats skaitļos –

Pirmo apli daudzas dāmas sāk pietiekami iespaidīgi, bet ne visas spēj kvalitāti noturēt un pēc 9 bedrēm sarkanajā zonā ir tikai Inga Muciņa (-4), Daiga (-2) un Anita Grīnberga (-1).

Otrajā aplī mums ir pirmais sezonas eagle – Anna Diāna Švanka – 11.bedre (bez eagle Annai šajā posmā ir vēl arī 4 birdie).

Spēles beigas tomēr tādas saspringtas – Daiga ir jau pabeigusi spēli ar -4 un ir mierīga, jo viņai konkurenci uz pirmo vietu vairs neviens nesagādā, bet cīņa izvēršas par otro vietu. Plecu pie pleca cīnās Inga Muciņa (- 4 frontā) un Ginta Ozoliņa (+1), katrai pa birdie otrajā aplī, bet Inga otro apli pabeidz ar +3, Ginta izrauj – 2, rezultātā abas dāmas finišē ar -1, bet handikapa priekšrocības ierindo Gintu 2.vietā!

2. LRTM x Meat Chef posmā tiek apbalovtas pirmās 7 vietas –

1. Daiga -4

2. Ginta -1

3. Inga -1

4. Ieva E

5. Anita +1

6. Madara +2

7. Irēna +3

Apsveicam!

Paldies mūsu sponsoram restorānam Meat Chef par dāvanām un atbalstu!

Bija patiess prieks, ka tik kuplā skaitā suminājām uzvarētājas!

Tiekamies nākamajos posmos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button