2022kungi

Mis General secretary

Kā Latvijas 100 gudrās galvas patiesās rūpēs par Latvijas uzņēmējiem ar nemainīgu intensitāti katru gadu maina nodokļu regulējumu, tā RTM 10 gudrie prāti nevēlas likt saviem biedriem garlaikoties! Tāpēc arī šajā gadā (jā, jā – tāpat kā visus iepriekšējos) RTM veic izmaiņas tūres noteikumos, statūtos un ievieš jaunumus, kuru vienīgais mērķis ir uzlabot spēlētāju ikdienu tūrē.

Visu pirms gribam Jūs iepazīstināt ar jaunu personāžu. Indra Eniņa (HCP 5).

RTM valde pēc labākajiem starptautisko sporta organizāciju standartiem ir lēmusi 2022. gadā centralizēt tūres administratīvo vadību un pēc rūpīgas kvalificētu pretendentu atlases ir priecīga paziņot par jauna Ģenerālsekretāra[es] amata izveidi, ko Indra ir uzņēmusies pildīt!

Ja pirms gada RTM valde lēma neatļaut tūrē vienā ieskaitē spēlēt gan kungiem, gan dāmām, kā rezultātā dzima LRTM (bučas Jums dāmas), tad variet būt droši – Indra bauda nedalītu RTM valdes uzticību, līdz ar to tas pats tiek pieprasīts arī no tās biedriem.

Indras pienākumi ietvers ļoti daudza būtiskas lietas, kas ļaus spēlētājiem koncentrēties uz svarīgāku – savu sniegumu. Un tieciet mums, kā Indra teiks, tā tas arī būs. Indras lēmumi un autoritāte ir neapstrīdāma tāpat kā vienīgās privātās pilsētas Eiropā (Ventspils) īpašniekam. Biedriem nebūs iespēju izlocīties (piemēram, “sarunāt” labāku tee time) kā Latvijas ogļrūpniekiem šiverējot Kioto protokola elastīgajos mehānismos.. Bet, lai novērstu neskaidrības, precizējam Indras pienākumus:

  • Organizēt spēļu posmus atbilstoši sezonas kalendāram;
  • Pārvaldīt Golfbox un Gamebook sistēmas;
  • Pārvaldīt posmu finanses;
  • Risināt izmaiņas starta laikos, kalendārā u.tml.;
  • Nodrošināt informācijas apriti ar RTM dalībniekiem – čats un e-pasti;
  • Izvietot informāciju mājas lapā www.milgravis.lv;
  • Organizēt atribūtu un suvenīru iegādi pēc nepieciešamības;
  • Organizēt RTM Junior Tour;
  • Risināt citus operatīvos jautājumus.

Drīzumā visi biedri, kuri ir iemetuši kopējā kasē ikgadējo biedra naudu tiks pievienoti RTM Official čatam, bez tiesībām tur kaut ko postot, bet ar iespēju saņemt oficiālās ziņas no Indras & co.

Indra no sirds vēlam Tev izdošanos!

Otra lieta – tūres temps. RTM kā viens no galvenajiem “selling points” vienmēr ir bijis spēles ātrums, ko vislabāk tūres biedri spēj sajust pēc vairāku RTM posmu aizvadīšanas, nepārdomāti nonākot citos weekendu komercturnīros. Sajūtas tādas pašas kā izkaptij satiekot akmeni..

Saka, ka no laba labu nevajag meklēt, tomēr RTM valde tāpat kā Max Verstappens savai formulai – vienmēr redz iespēju progresam. Pievērsiet uzmanību šim video. Turpmāk šī būs tā skaņa, kas jums ļaus vieglu sirdi atgriezties pie savas provizoriskās bumbiņas un nekaitināt visu pasauli ar jūsu izpratni par 3 minūtēm..

RTM timeri tiks izdalīti katram spēlētājam

Dažs jau šo ir nodēvējis par “elles mašīnu”, bet mēs šo drīzāk sauktu par “Šēnometru”, jo šis neapstrīdāmi ļaus sasniegt jaunas virsotnes, un, iespējams, trešdienu pēdējam flaitam paspēt uz vienu “auksto” pirms viesmīļu došanās mājas.

Lai mums un Jums izdodas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button