2022kungi

RTM Team Building

Tāpat kā zebrai pēc katras melnās strīpas seko baltā, tā pēc salīdzinoši bedīgās ziņas par Tournament of Champions atcelšanu seko priecīgā!

RTM sadarbībā ar tās valdes Goda locekli – daudzkārtēju čempionu tādās disciplīnās kā Golfs, Skvošs u.c. Alexu Pāvulānu – piedāvā šo svētdien 3. aprīlī plkst. 13:00 RTM biedru saliedēšanās pasākumu azartiskā gaisotnē.

Alex ir veiksmīgi ienesis Latvijā vienu no aizraujošākajiem sporta veidiem – Padel, kas tāpat kā golfs ir vienlīdz aizraujošs kā par sevi augstās domās esošiem atlētiem, tā bezambicioziem alus vēderiem, karjeristiem un tiem, kuri vēl joprojam strādā attālināti no mājas dīvāna. Kas būtiskākais – tāpat kā golfs – to var spēlēt un savā starpā sacensties gan dāmas, gan kungi!

Noteikumi:

Datums03.04.2022
NotikumsRTM Padel tournament
Nepieciešamais inventārsĒrts sporta tērps un sporta apavi
Dalībniekimax 16
Dalības maksa15 EUR
IekļautsNomas rakete un alus
FormātsPadel Americao

Americano ir populārs turnīra formāts, kur katrs piedalās individuāli. Spēlē 8 vai 12 vai 16 spēlētāji ar fiksētu kopējo punktu skaitu 24 un izspēlējot setu ar katru spēlētāju. Spēle var beigties ar 14-10, 13-11, 16-8 utt. 8 spēlētāju gadījumā sanāks katram 7 spēles ar katru no dalībniekiem, kur visi punkti tiek skaitīti kopā un noteikts uzvarētājs ar vislielāko punktu skaitu. Parasti punktu starpība ir neliela, tieši tāpēc katrs punkts ir svarīgs Americano turnīrā.

Pieteikšanās tikai RTM biedriem – Use FitsFul to join Aleks Pavulans’s event “RTM TOC Padel “
https://fitsful.com/5746ec

Sīkāka informācija par Padel movementu Latvijā: https://padel.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button