2022kungi

Viena nedēļa līdz startam!

Jau pavisam drīz – 3. aprīlī ar tradicionālo “Tournament of Champions” sākas Race To Milgrāvis 2022. gada sezona. Priekšā 6 aizraujoši mēneši ar 47 regulārās sezonas posmiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, kā arī Lielais divu dienu Fināls OZO un Jūrmala Golf Club & Hotel. Kārtīgs Stipro skrējiens!

Tournament of Champions iekļūst tikai spēlētāji, kuri iepriekšējā sezonā ir izcīnījuši uzvaru kādā no RTM posmiem un kuriem tādēļ uz gadu tiek piešķirts “īpašs statuss” (kaut kas līdzīgs kā policistiem un kriminālajām autoritārēm). Šogad šajā izredzēto grupiņā iekļuvuši 29 uzvarētāji, kurus nekautrējamies izcelt:

Laikapstākļi nākamo svētdien, ja tic prognozēm, īpaši nelutinās. Bet tāpat paredzam pilnu galeriju ar skatītājiem un faniem OZO bārā, kas motivēs golferus parādīt labāko sniegumu. Pildam blašķes, bet siltos cimdus un cepures vēl neliekam nost..

Tikmēr pārējiem, kas vēl tikai gatavojas, vai arī meklē atbildes uz visiem jautājumiem, tai skaitā, kādēļ būtu jāpievienojas RTM biedru pulkam, piedāvājam noskatīties īsu video par RTM un 2021. gada Lielo Finālu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button