2022kungi

Dziļais pietupiens, paklons un jaunā sezona ir gaisā!!

Dziļais pietupiens

Shalom visiem RTM biedriem, Latvijas golfa entuziastiem, faniem, amatieriem un, protams, visiem 2,5 Latvijas golfa profikiem..!

Garais ziemas Šabats ir pagājis un laiks izkrāmēt garāžas tumšākajā stūrī snaudošos ieročus. Mēs varam būt pateicīgi Dievam, (neatkarīgi no konfesijas piederības), ka mūsu gadījumā “ieroči”, kas šobrīd jāattīra no putekļiem, ir pāris ironi bez kodola galviņām, pāris wedgi, wudi, draiveris un puteris. Neapšaubāmi arī ar šiem stroķiem mēs cenšamies radīt sāpes saviem pretiniekiem golfa laukumā, šaujot tuvāk PAR, bet pamatā jau tā ir cīņa katram pašam ar saviem demoniem..

Jauna sezona un jaunas cerības kā parasti ir satraucošs uzbudinājums, bet pirms mēs paceļam glāzes kā saka Mauzuleja Direktors: “par tiem mērķiem, kas tā arī paliks nepiepildīti”, RTM ir jauns čempions, kurš, lai gan ir godināts klātienē 2021. g. rudenī, tomēr ir pelnījis arī saņemt digitālu šarmējumu no RTM mediju departamenta!

Paklons

Ints Krasts, aka Friendly Banker, is your 2021 RTM golfer of the year!

Neviens vairs precīzi neatceras kā Ints izdarīja To, bet ir pāris pieturas punkti, pie kuriem ir jāpakavējas, un mēs noliecam galvu jaunā čempiona priekšā, kura vārds ir iegravēts uz jaunā RTM Čempiona kausa! Pirmkārt, bērni, bez fizikas mācieties arī puterēt! Varbūt atkārtosimies – bet tā, kā to dara Ints Krasts, nedara šajā līgā neviens cits. Otrkārt, sezonas regulāro posmu uzvaras, jeb precīzāk teikt uzvaru pilnīgs iztrūkums, nenozīmē NE-KO. Tu vari sūkāt ledu visu regulāro sezonu, bet svarīgākais ir izlikt pareizas prioritātes. Ints straggloja visu sezonu, viņa HCP 5 lēnām sāka koķetēt ar double digit ciparu, un arodbiedrība jau berzēja rokas, ka tās bēdu brāļu pulku papildinās kārtējais sponsors, bet.. Inta finanšu mudžekļos un līknēs trenētā acs un roka, pienākot rudenim momentā novērtāja apstākļus, un uzvara Lielajā Finālā nokļuva fokusā pārvēršoties par īstermiņa galveno mērķi! Vienīgais, kurš Intam varēja patraucēt bija Armands Tripāns. Tomēr kā izrādās Jūrmalas 18. bedrīte var radīt nepārvaramu burvestību, jo līdzīgi kā Marsels Trīsputs Vapne 2020. gadā, tā 2021. gadā Armands saņēma taisno tiesu un sprieduma izpildi vienlaikus, jo no 18. greenside bunkura iznāca ārā tikai ar 2., 3., vai 4. sitienu (kurš to vairs atceras).. Līdz ar to, ceturtkārt, turiet tīrus savus sand wedgus un “vienmēr bunkurā paveriet vaļā lāpstiņu”..

Ints, lai cik tas neizklausītos familiāri, paņēma pilnu banku, apliecinot mūžseno patiesību – nauda vienmēr atgriežas bankā! Int – vēlreiz – apsveicam ar fenomenālu sezonu, sasniegumu, kas netiks aizmirsts, un ar nepacietību gaidām Tevi atpakaļ šajā sezonā, jo visi grib izaicināt Čempionu!

Jaunā sezona

Kā jau parasti sezonas izskaņā ap ziemas saulgriežiem – RTM valde sanāk kopā un nododas ne tikai reflektēt par esības stāvokļiem, bet arī sprauž konkrētus mērķus tūres jaunajai sezonai un izstrādā stratēģiju golfa attīstībai Latvijā kopumā. Hakatonā tika salikt ambiciozi mērķi, kurus varētu kodolīgi manifestēt šādi:

 1. Disciplīna – turpmāk pieteikšanās posmam pēc termiņa beigām iespējama tikai, ja ir brīva vieta kādā 3-niekā. Cena 20 EUR. Jauni flaiti NETIEK taisīti.
 2. Spēles temps – Nolemts iegādāties un katram biedram piešķirt pie somas piestiprināmus taimerus bumbiņu meklēšanai. Info ar instrukcijām sekos.
 3. Match Play – Nolemts nākamajā sezonā Match-Play sākt jau maijā un katra posma izspēlei dot 2 nedēļas.
 4. Jauno biedru uzņemšana  – Tiek izveidota 3 cilvēku komisija, kas jau pēc iepriekš izstrādātiem kritērijiem savā starpā pieņem lēmumu par jauna biedra uzņemšanu RTM un šo lēmumu publicē RTM valdes čatā. Katram valdes dalībniekam ir veto tiesības 24h laikā šo kandidātu noraidīt. Ja neviens to neizdara, kandidāts skaitās oficiāli uzņemts tūrē. Komisijas sastāvs netiek publiskots.
 5. Sociālais kods / statūti  – Tiek izstrādāti pamatprincipi, konstitūcija, pēc kā vispār tūre tiek būvēta un attīstīta. Vīzija, mērķi, uzvedības principi, kultūra, u.t.t. Protams, valde apzinās un saprot, ka biedriem inteliģentu sarunu iespējas laukumā cīņas karstumā var tikt izsmeltas un tāpat kāds var pieminēt kaut ko par dzimumlocekļiem, kopošanos netradicionālos veidos, prostitūciju utt. bet valde ir apņēmusies vairāk piedomāt pie tūres publiskā biedru tēla un uzvedības kodeksa ieteikumiem. Info sekos.
 6. Gada lincence – Ar balsu vairākumu nobalsots, ka šobrīd gada maksa celta netiek un tā saglabājas 50€ apmērā, pat neskatoties uz patēriņa cenu astronomisko pieaugumu. Mēs par jums domājam!
 7. Ārvalstu posms EIROPĀ – Pieņemts lēmums sarīkot ārzemju posmu ārpus Baltijas, izmantojot tiešā lidojuma iespējas, kas nodrošina agru lidojumu turp, 3 golfa raundus, 2 naktis un vēlu lidojumu atpakaļ. Tiks sagatavota pakete ar lidojumu un golfu, nopirkta grupas biļete noteiktam daudzumam golferu, pārējiem iespēja pašorganizēties. Iespējamie galamērķi – Frankfurte, Minhene, Londona, Parīze, Vīne, Barselona. Info sekos.
 8. Tūres nākotne – Tiek izvirzīta vīzija par RTM virzieniem (tūrēm) nākotnē. Tās būtu (ieskaitot esošās):
  1. RTM TOUR
  2. RTM LADIES TOUR
  3. RTM JUNIOR TOUR
  4. RTM LEGENDS TOUR (Seniors)
  5. RTM CHALLENGE TOUR
 9. GAMEBOOK lietošana – Tika izskatīta ideja par GameBook turpmāku nelietošanu. Ņemot vērā to, ka GolfBox šobrīd neparedz “marķiera” rezultātu ievadi un salīdzināšanu, nolemts, ka GameBook var palikt kā palīgierīce, taču turpmāk vairs netiks piemēroti sodi par nepareiziem HCP. Par pamatu un galveno aplikāciju, kurā tiek noteikts sacensību rezultāts, tiks uzskatīts Golfbox.
 10. Lielais fināls – Lielais Fināls tiks rīkots nedēļu pēc OZO kluba fināla, spēlējot piektdienā OZO un sestdienā JŪRMALĀ, ar Gala Dinner Jūrmalā. Tāpat kā līdz šim, Ozo posms tiks aizvadīts no baltajiem tee, Jūrmala no dzeltenajiem.
 11. IZLASE uz klubu čempionātu  – Tika ierosināts komplektēt RTM izlasi, kurai tiek iegādāta avio biļete lidojumam uz Eiropas Klubu čempionātu. Info sekos: https://www.ega- golf.ch/content/european-mens-club- trophy
 12. Spēlētāju BIO  – Ierosināta ideja apkopot info par spēlētāju tūres mājas lapā. Nolemts, ka meklēs iespēju katram spēlētājam pieslēgt LinkedIN kontu, tajā pat laikā katram spēlētājam ir iespēja aizpildīt anketu un tad aprakstā par viņu figurēs tieši šāda informācija.
 13. LIELĀ ĶIVERE  – Tika izskatīts jautājums par Lielās Ķiveres posmu attīstīšanu nākotnē un to lomu. Tika nolemts:
 14. Lielās Ķiveres summārais uzvarētājs kļūst par LĶ čempionu un tiks apbalvots Gala Dinner
 15. Visiem LĶ uzvarētājiem turpmāk tiks piešķirts čempiona Badge – īpaša piespraudīte (ar ķiveri uz tās) un īpaši dizainēts krekliņš.
 16. Atsevišķi tiks aprēķināts LĶ MVP un tas automātiski garantēs vietu RTM izlasē
 17. RTM WEB SHOP – info sekos

Par katru no iepriekš aprakstītajiem punktiem sekos precīzāka info sezonas gaitā tāpat kā video atskats par Lielo Finālu 2021, bet ja esat tikuši līdz šejienei – apsveicam! Tagad varat aiziet uz sadaļu “kalendārs” un ierakstīt savos blociņos svarīgākos datumus!

Vēl tikai gribējām piebilst – RTM ir apolitiska biedrība, kas sevī apvieno visu reliģiju, tautību, orientāciju un uzskatu golfa entuziastus, BET russkij vajennij karablj idji na*ui!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button