2021dāmas

KĀ VĒJŠ IEPŪTA PLUSUS

Mūsu otrā sezona ieiet finiša taisnē! Spēku izsīkums jau liek par sevi manīt, bet ir dāmas, kuras ir apbrīnas vērtas! Iepriekšējā nedēļa bija spraiga mūsu Latvijas golfa pasaulē, divi LRTM posmi Ozo un Reiņa trasē, iknedēļas OZO sacensības sestdienā, Baltic Champions cup Lietuvā, kuru pārstāvēja mūsu pieredzējušās LRTM spēlētājas un izcīnīja 2.vietu, Vinitto matchplay 3. vietas izspēle, Reiņa trases maratons – 72 bedrītes divās dienās! Liels prieks bija manīt visas šīs dāmas mūsu priekšpēdējā sezonas posmā, jo atlicis vēl  tikai viens!

Visdrīzāk šīs dāmas pulcē dažādas ambīcijas un mērķi – jo cīņa notiek dažādās frontēs. Kāda cīnās par ORDER OF MERIT kopējo punktu skaitu, kā arī iekļūšanu TOP 10, jo neizmirstam, ka šie punkti un izvietojums tabulā dos priekšrocības Lielajā finālā, ir dāmas, kas iet uz personīgo mērķi nospēlēt visus LRTM posmus, kā arī liela vēlēšanās iekļūt nākamā gada Čempionu turnīrā (spēlē tikai iepriekšējās sezonas 1. vietu ieguvējas).

Bet atgriežamies pie pirmdienas spēles! Vējš pūta no ziemeļiem, kaut gan brīžiem likās, ka no visām debespusēm. Bet nu ko… laika apstākļi visiem ir vienādi! Pirmais aplis iespaidīgs ir Indrai Eniņai – 38 stroke sitieni, kas rezultātā dod – 3 sarkanajā zonā, pa pēdām seko Dana Zālīte ar 40 stroke sitieniem, kas viņai nozīmē +1, Daiga Puisīte ar 42 ir E, kā arī Līva Legzdiņa ar 43 sitieniem ieiet Even zonā!

Otrais aplis – beidzot vējš kaut mazliet pūš uz green pusi! BET! 10.bedre sagādā grūtības līderei Indrai – 6 stroke! Kopumā 6+  stroke bija vismaz 12 dāmām ( arī Lindai Pucēnai) , boogie – 7, un viens PAR – Dana Zālīte. Hmm… 12 bedre atnes mums  4 BIRDIE ( Linda Pucēna, Andra Mauriņa, Ieva Masaļska, Veronika Kima-Zeile), Indra Eniņa atkopjas pēc double – viņai PAR,  Daigai – DOUBLE, Līva – BOOGIE, 12. bedre laikam komentārus neprasa, jo tur “krita” daudzas, bet no līderēm – Aijai Veisai PAR, kā arī Andra Mauriņai, kura pēc 11. bedres BIRDIE, nu jau ir ierindojusies GAMEBOOK topā (divās bedrēs 8 stableford punkti!!!)

Tālāk jau aiziet milžu cīņa, meitenes mēģina krampēties savos rezultātos… tikmēr Lindiņa, kura nevada ne GAMEBOOK ne GOLFBOX, svinot savu BIRDIE – soļo tālāk…:))))

Intriga paliek uz beigām, kā jau ierasts – viss pressure uz pēdējo flaitu. Restorānā sēž 4 leader dāmas, ar vēja sapūsto +2…nūjas nav novietotas ne auto, ne somu glabātuvē, jo pēdējā flaitā 18. bedrē “nāk” vēl divas spēlētājas ar +2. Vai tiešām mums būs pārspēle starp sešām dalībniecēm? Pēdējā flaita autsaidere visas likmes liek uz Aiju Veisu – “ Aijiņ, nu lūdzu izraujies un pieliec šim posmam punktu!!!” Linda Pucēna draiverē stabili pa vidu fairway, Aija mazliet pa labi. Otrie sitieni abām uz fairway, karogs, protams, novietots nezin kur – green malā – tieši pa labi bunkurs. Lai sistu uz green trešo sitienu ir jāpārvar koks un bunkurs pa labi…. Pirmā sit Aija….oh my…. šenks…. Linda īsti neredzot ne karogu, ne bunkuru raida trešo sitienu….uz green un TIEŠI BLAKUS KAROGAM! Aijiņa atkopjas no šenka, raida perfektu ceturto sitienu pie karoga… Bet… Linda aukstasinīgi ieputerē PAR….Lindiņ! Apsveicam! Linda ir jau divkārtējā šis sezonas uzvarētāja!

Paldies šī posma sponsoram- franču kosmētikas zīmolam DARPHIN – tā sejas kopšanas procedūras ir unikāls sajūtu baudījums ar ekskluzīvu un iedarbīgu augu sastāvdaļām. Laimīgā loterijas uzvarētāja ir Laura Kalniņa, balvā – skaistumkopšanas procedūra sejai.

Otra laimīgā dāma ir Inga Muciņa, viņas balva ir sejas krēms – Ideal Resource līnijas krēms – mirdzuma un struktūru uzlabojošs krēms.

Apsveicam dāmas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button