2021dāmas

33.LRTM_MAASA

Tā nu sanāca, ka šoreiz regulārais tūres posms Ozo golfa laukumā tika aizvadīts skaitļa 3 un atvasaras zīmē, par ko bija neizsakāms prieks tām dāmām, kuras pirmdien rūdīja sevi kārtējā LRTM aukstajā dušā Reinī. Viss aizsākās ar posma pārcelšanu uz trešdienu, 8.septembri. Šis bija 33. šīs sezonas posms, turklāt arī trešais posms no beigām (regulārajā sezonā vēl palikuši tikai divi posmi) un šī posma atbalstītājas bija 3 burvīgas māsas un viņu izveidotais uzņēmums MAASA, sarūpējot pārsteigumu katrai posma dalībniecei.

Trijnieks ir harmonisku panākumu skaitlis un rada spēcīgus radošus impulsus. Tas ir laimes un panākumu skaitlis. Pitagorieši to uzskatīja par perfekto skaitli, jo tam — ja to sadala atsevišķos punktos – ir sākums, vidus un beigas. Mēdz teikt: ”Drīksti minēt trīs reizes”, pasakā par zelta zivtiņu zvejniekam tika dotas trīs vēlēšanās — un trijnieks ir skaitlis, kas ietver visu: pagātni, tagadni un nākotni. Tā arī mēs, LRTM tūrē, laiku pa laikam atskatāmies uz mūsu pirmo sezonu un krāšņajiem notikumiem šīs sezonas laikā, izbaudām un esam šeit un tagad un jau nedaudz plānojam un skatāmies nākotnē.

Vai sportiskajos rezultātos arī dominēja skaitlis 3? Gan jā, gan nē. Cīņu par uzvaru un MAASA dāvanu karti uzsāka 16 dāmas un šoreiz mēs spēlējām pa 4. Skaitlis 3 vislaimīgākais izrādījās Vitai Priedītei. Vita iesāka spēli ar Birdie, pēc 11. bedrītes bija -4 pret savu PAR un finišēja ar 95 sitieniem un -1, esot vienīgā ar sarkano rezultātu. Turklāt Vita trīs PAR 3 bedrītes izspēlēja PARā. Skaitlis 3 turpināja būt klātesošs mūsu rezultātos, un 3 dāmas finišēja PARā – Indra Eniņa, Zanda Simanoviča un Ingrīda Pīlādze, handikapam nosakot galīgo vietu sadalījumu. Šķiet, ka 11.bedrīte šajā posmā ir bijusi īpaša, jo otrās vietas ieguvēja Indra pēc 11.bedrītes bija +2 pret savu PAR un, neskatoties uz pēdējo bedrīšu izspēli jau pie nelielas krēslas, tomēr saņēmās un finišēja PARā.

Šķiet, ka katra no posma dalībniecēm kārtējo reizi pārliecinājās, ka golfa laukumā komiskais mijas ar traģisko, tiek izdzīvota visu emociju gamma un cerības veltīgums, reizē arī tās nepieciešamība, kuru vienmēr palīdz uzturēt fantastiskas flaita biedrenes!

#uzdrīkstiesgolfu un tiekamies jau atkal pirmdienā, 13.septembrī, priekšpēdējā šīs sezonas posmā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button