2021dāmas

30.LRTM_AUKSTĀ DUŠĀ

Nezinu cik daudz cilvēks var izturēt un līdz cik skaitās normāli, bet braucot uz turnīru nav skaidrs kas tieši mūs dzen! Lietus gāž spaiņiem, prognoze no 16:00 – 100% lietus pārklājums un iespējamība līdz vēlam vakaram (kas beidzot arī pilnā mērā piepildās kā laika prognoze), vējš no visas sirds, +12,5°C, bet Veronika vēlāk saka, ka viss ir labi, viss ir labi … 😊. Braucu un prātoju vai golfam ir kāda radniecība un līdzība ar makšķerēšanu vai medībām, jo prātā nāk ainiņas no Salmo veikala ar zaļu gumijas kombinezonu, kas kopā ar zābakiem, lai ūdens ni un ni… Daudz līdzību nesaskatu, ja nu vienīgi …– dažkārt vienāds piemērotākais apģērbs un meditācija pašam ar sevi, ā, starp citu, arī tēmēšana un blašķe! Tāda kombinezona mums nav, taču arsenālā laukumā ir apskatāms Spyder lietusmētelītis līdz zemei (saka, ka nedaudz traucējot spēlēt golfu..) un dažādi citādi aizsargājošie materiāli. Ivetai, tāpat kā Veronikai viss ir labi, viss ir labi – spēlē bez galvassegas, stresa nekāda. Tātad var izturēt daudz. Šodien situ no ūdens – stāvot ar vienu kāju līdz potītei ūdenī nebija žēl Ecco kurpīšu, jo viņām ar šo akciju netika nodarīts ne grama lielāks posts kā ejot pa laukumu. No ūdens tiku ārā ar otro – mācība. Kopsummā forši bija arī tas, ka lietussargi nebaloja saulē, jo tos lauza vējš, tie bija saliktā stāvoklī somā. Manā flaitā rati vēja gāzti bija visām trim – tā ka lorioņi pa gaisu! Ainiņa laikam aptuveni skaidra – vizualizācijai video studijā!

Ejot uz desmito bedrīti gar kluba māju mugurā duras restorāna baudītāju skatieni un domas. Mazliet déjà vu sajuta. Iron Woman 03.05.2021., četras no astoņām nolēmušas izbaudīt vēlreiz. 

Apskaužamu, apbrīnojamu, neaptveramu stabilitāti, meistarību un raksturu sezonas otrajā pusē demonstrē Daiga Puisīte ar +2 panemot 4to titulu sezonā!!! Titulu skaita ziņā “izlīdzinoties” ar Lauru Kalninu un sadeldējot sezonas sākumā iekrāto punktu deficītu līdz 149 punktiem. Vēl uz spēles 5 posmi līdz finālam! Daigai daudz nevajadzēja uzvarai Jūrmalā – tikai vienu reizi “palūdzās” (tie kas tēmā – sapratīs 😊), pārējo izdarīja pati savām rociņām. Stroke 81, 9 PAR, 0 doubles or worst! Ieva Masaļska un Iveta Lopatko draudzīgi sadalīja otro vietu sak’ – nav ko matus skaldīt! Citēju Ivetu no vakara čatina : Bija traki, bet gāja tīri labi! Daigai tiešam šis lietus … ir vienalga (oriģinālais teksts mainīts labskaņai)!

Ko saka Evita mājās gatavojoties savam Match Play ar Lindu: Dāmas, nolieku savu siltās tējas krūzi  Jūsu priekšā par izturību šādos laika apstākļos un pie tam vēl Jūrmalā! Pie šādiem laika apstākļiem dotu visām pirmo vietu!

Nu tad mēs visas arī šo “pirmo vietu” nosvinēsim, vai ne?! Indrai liels paldies, ka padomāja par meitenēm un saorganizēja karstu pirti foršajā JGCH kluba mājā!!!

Un mazs sveiciens pantmērā:

Kamēr laukumā ir dubļi

Tikmēr citas laiž ar kuģi!

Varam kopā  viļņus šķelt,

Varam sniega vīrus velt,

Varam spēlēt golfa bumbu,

Varam uzdejot pat rumbu!

Spēles ātrumu nelāgs laiks tas ietekmē būtiski, gribas salīt mazāk, līdz ar to 4 stundās raunds ir pabeigts un arī tikts līdz mājam cauri visai Rīgai! 

Tiekamies pirmdien darīt labus darbus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button