2021kungi

Kā Dinozaurs izglāba Domātāju

Ir brīži, kad mums dzīvē kaut kas ir jāmaina. Modernie maina dzimumu, vienkāršie auto, ambiciozie sievu, bet golfa ievainotie – nūjas. Edgars Zālītis, par kuru mēļo, ka HCP labajos laikos bijis pat 5! pavisam nesen bija nonācis golfa strugglā (lielākā nekā tava mamma*), jo nespēja izcīnīt uzvaras. Šīs sāpes ir neciešamas – vakarā lasi grāmatu, no rīta celies agri, pavingro, ievēro režīmu, darbā pat kolēģiem uztaisi kafiju, vienvārdsakot dari it kā visu pareizi, bet netiec no šīs golfa bezuzvaru bedres ārā.. 🙁

Pēdējais Edžas piliens sāpju jūrā  – bezierunu kapitulācija RTM Matchplay astodaļfināla spēlē pret Andri Keiselu, on že Dinozaurs, kaut kad šī gada jūlijā vidū. Edžas mērs bija pilns, bet smadzene, kura parasti ar aukstasinīgu, matemātisku loģiku ģenerē izcilas idejas, kūpēja kā Uģa Kuģa vīraks pārblīvētā krišnaīdu saietā..

Vienīgais, ko Edgara apmiglotais prāts spēja (un kā šobrīd secinām – veiksmīgi) uzģenerēt bija kautrīgs lūgums Dinozauram pēc palīdzības, sak: “Ak varenais Androzaurus Kaisel, kas man ir jādara, lai atgrieztos uz uzvaru takas un parādītu visiem klauniem, who’s the boss?”.

RTM Dinozaurs, par laimi, nav nekāds lepnais animals, tāpēc Edgara sāpju čukstam nedomājot atsaucās. Un tā, abi transporta līdzekļi, kas golferus bija nogādājuši līdzi OZO pēc Matchpleya paliek turpat OZO stāvlaukumā. Savukārt taksis (piestājot vien specializētā bodē) abus nogādā kaut kur Vālodzēs (nejaukt ar bēdīgi slaveno pirti Taureņos), kur pieredzējušies golferi tumsas aizsegā nododas dziļai meditācijai un spēles analīzei.. Dinozaura piedāvātais un Edgara akceptētais retrīta dziļums izrādās dziļāks nekā Drīdzis, Isikums un Baikāls kopā ņemot, kā rezultātā Edgars aptuveni trīs dienas ir stāvoklī, kas līdzīgs Ayahuasca radītajam plīvuram sevis meklējumos Peruāņu džungļos.

Dziļā spēles analīze ar Dinozuru beidzas ar to, ka Edgars trīs dienas nespēj un principā pārstāj domāt vispārībā! Kad Edgaram ceturtajā dienā atgriežas kaut kādas realitātes izjūtas pazīmes, viņš pievēršas šaham un tenisam, noliekot golfu malā uz 10 dienām. Meditācijas process nu tiek pārcels uz māla seguma, kur Edgars turpina dalīt uzvaras pretiniekiem tāpat kā golfā – pa labi un kreisi.

Tomer Dino retrīts, krasā vides maiņa un Latvijas olimpiešā Artūra Plēsnieka tehnikas iedvesmots, Edgaram beidzot rada apskaidrību un viņš secina, ka vienīgais, kas ir nepieciešams ir pārtransferēt uz golfa svingu Plēsnieka grūšanas techniku!! Tieši tik vienkāršs risinājums, kas panākts grūtā ceļā, un Edgars ir gatavs atgriezties lielajā sportā.

Bija pilnīgi skaidrs, ka sekojošās uzvaras būs tikai formalitāte, kas jānokārto. Diemžēl Obama 60 Edgara plānus nedaudz izjauca Kriss ar savu bērdiju salūtu, liekot samierināties ar necilo otro vietu. Pēc tam, protams, vēl Edmundam uzkrita neticama straiku sērija, bet tad arī visi Koperfildi savu pulveri bija izšāvuši un notika nenovēršamais – back to back uzvaras pirmo reizi RTM vēsturē, paņemot gan Mindaugas Cup Lietuvā, gan Collider of Tintangel Winds @OZO… Un, lūdzu, Edgars Zālītis ielaužas ranga Top 10 un ir gatavs Septembrim un Lielajam finālam.

Vai tam esat gatavi Jūs?

*nothing personal

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button