2021kungi

OBAMA #60, bet KRISTAPS #68

Mēs esam augusta trešajā nedēļā un kāds ir izslēdzis vasaru, Novembrim iestājoties 3 mēnešus pirms termiņa. Golfs ir spēlē ārā, un RTM ar regularitāti divas reizes nedēļā to izbauda pilnā spektrā. 4. Augusts bija parasta trešdiena, bet tad kā zibens no skaidrām debesīm visiem pa pakaļu iespēra Kristaps Krištopans. Gatavojoties Latvian Amateur Open, kuram Kristaps īstenībā nemaz nebija pieteicies, Oziņš parastā trešdienas posmā tika piesmiets ar -8 neto, jeb -4 pret laukumu ar galvu reibinošu stroke 68. Uzreiz bija heiteri, kuri mēģināja pazemināt notikuma unikalitāti ar apgalvojumiem: “jā, bet nebija vējš, nebija lietus un tee vispār visi bija iesprausti greena priekšā..”. Ja 68 scratch playeriem ir ikdiena, tad šis 68 bija nedaudz īpašāks. Proti, visa golfa elite zina par kādu noslēpumainu “darījumu” starp Chapello un Krusttēvu, kurā pirmajam laukums būtu jāiziet stroke -6, bet otrajam PAR.. Lielas likmes, iespējami vēl lielāki pārdzīvojumi un mīti pavada šo gadījumu, bet pieci bērdiji pēc kārtas pirmajās piecās bedrēs, lika ne tikai Krusttēvam Itālijā svaipot ekrānu pastiprinātāk, bet pat, iespējams, izvilkt noputējušo Woodoo lelli.

Lai nu kā pārējos vispār pat nav vērts pieminēt. Kristaps pārliecinoši paņēma savu nu jau kārtējo uzvaru šogad, pēc mača bija vaļsirdīgs: “Kad atnacu uz driving range, man liidzi bija 1 no 2 profesionalajiem latvijas bag boyiem, kursh man naaca par kediju, – Martinsh Garsils! Es vinjam teicu, skaties un pieraksti blocinja visu ko es shodien dariishu, shodien es speleeshu beethovenu uz laukuma. Bet pats galvenais, kad beigsies speele, atceries vnm [cenzēts] pateikt paldies par punktiem un par daliibu. Pirmajaa bedree es uzsitu klasisko 300m draivu, un palika chips. Es teicu, maartinj, man vajag Tavu paliidziibu. Ja es uztaisiishu sheit Birdie, bus [cenzēts], – kiss of death, vai kaa Gosha saka Teeva skuupsts! Ir divi varianti, vai nu es speciali taisu PAR vai meeginam potverdit uz 2.as un nonjemt skuupstu! Martinsh teica, [cenzēts], taisi berdiju, dabuusim veel! Laimiigaa kartaa 2.bedree es ieliku no taalaas griina malas berdofaanu, un tad jau naakamie 3 bija djela tehniki! Protams peec 5. berdiija es izsledzu gamebook, jo tur jau man bija skaidrs, ka RTM viss iespeejamais tiks panjemts, jautaajums bija tikai viens, vai es piestaadiishu [cenzēts] reekinu par [confidential] euro!”

No šodienas skatu punkta raugoties – Kristaps paņēma pārliecinošu uzvaru, BET noslēpumaino dealu nenoclosoja.. Iespējams woodoo, iespējams pārdzīvojums un vilšanās par vienu doublu, bet trīs nedēļas vēlāk tas pats Čempions un tas pats laukums, bet cipars kartītē tāds, kuru pat gandrīz jau jāraksta ar trīsciparu skaitli. Golfs ar prātu nav saprotams, tāpat kā atbilde uz leģendāro, ground breaking Ali G jautājumu: “Is it because I is black?”.

*Bildē Kristaps ar savu uzticamāko partner in crime

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button