2021kungi

Edmunds Jansons strikes Lielajā Ķiverē

2021. gada 11. augustā, jeb tieši “Divi Miegi” (Indiāņu mērvienība) pēc Latvijas Amatieru Open Sacensībām golfā, RTM, netradicionāli, trešdienā notika Lielā Ķivere Vol 5. Tā bija iespēja izvirtuļiem, kuri nebija atēdušies trīs dienu golfu no baltajiem OZO laukumā, turpināt izklaidēties arī RTM ietveros, tikai šoreiz ar būtisku atvieglojumu – HCP neto ieskaitē.

Edmunds Jansons, kurš savu pēdējo uzvaru tūrē bija izcīnījis 2019. gada 7. augustā, beidzot iesita, bowlinga vārdiem runājot, Strike! Edmunds par sevi manīt ir licis bieži, un visi zina, ka pēc būtības Edmunds ir viens no stabilākajiem špīleriem RTM, tomēr tas, ka Steady Eddy, kurš neizceļas ar tālām distancēm, paņems Lielo Ķiveri, kurā tomēr ir jāsit par 567 metriem tālāk nekā no dzeltanajiem, daudziem, iespējams, bija pārsteigums.

Edmunds bija tikai viens no trijiem spēlētājiem, kas laukumu pieveica nobreikojot 80, kas ir ļoti labs rādītājs no Pro izsitienu vietām. Edmundam kompāniju šajā rādītājā sastādīja tikai jaunizceptais Latvijas “Tautas” čempions Golfā Nikolajs Keņins un viņa draugs Marsels Vapne, kurš kopā ar Valdi Siliņu, attiecīgi ieņēma dalīto otro vietu. Dalītajā ceturtajā vietā uzreiz trīs spēlētāji – Ingars, Mareks un Edgars Zālitis, no kuriem pēdējais ir atguvis golfa spēles garšu, un kura sniegums šobrīd ir ticis pamanīts arī RTM rekordu pētnieku un mediju uzmanības centrā, par ko sekos publikācijas tuvākajā laikā.

Tomēr atgriežoties pie augusta lielās ķiveres posmā, un lūgts komentēt savu spēli, Edmunds Jansons bija patiesi priecīgs: “Beidzot!, Beidzot, man tas izdevās. Šī uzvara ir tikpat salda kā Fazer šokalāde ar lazdu riekstiem pie tējas drūmā rudens vakarā..”

Mmm, Edmund, we feel you, un novēlam uz šīs saldās uzvaras, būvēt nākamos sasniegumus kā golfā, tā biznesā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button