2021dāmas

27.LRTM_PILNĪGI DROŠI AR COMPENSA

      Pirmdiena nomaina pirmdienu, bet laika prognozes joprojām var raksturot ar vārdu salikumu “tīrās šausmas”.  Ja Jūs vispār ticat kaut kam, kas saistīts ar laika prognozi, tad velti, jo prognozes nekam neder – pupu mizu vērtībā! Nerunājot nemaz par iepriekšējo dienu, pat no rīta laika prognoze ir pagalam neprecīza. Uzticieties man – es pirms turnīra vienmēr pateikšu precīzi kāds būs laiks – ideāls golfa spēlei!   

LRTM Valdes čats – domās un bažās 30 min pirms pirmā tee dzīvo šādi:

Iebraucot stāvlaukumā nav skaidrs kā tikt laukā no mašīnas, lai aiztiktu līdz ģērbtuvēm nomainīt kleitu pret negaisa tērpu golfam. Lietussargs, protams, ir golfa somā, golfa soma, protams – bagāžniekā. Daiļās dalībnieces, kā LRTM tūrē ierasts, neviena nav izdomājusi “nolekt”, jo principā          viss ir angažēts – PILNĪGI DROŠI AR COMPENSA! Kā uz burvja mājienu negaiss beidzas tieši plkst. 1600! Pirmais flaits un rindiņā visi pārējie var salocīt lietussargus un “atģērbties”. Laiks – kā sapnis vasaras naktī! Lēns, silts un saules pārbagāts vakars ar rudenīgi zilmelniem mākoņiem pamalēs, krāšņu varavīksni virs Ķīšezera un dāmām īsā, košā bruncītī. Šodien parādījušies spēlē jauni, neredzēti līderi – Linda Pucēna, kas mīnusos ar forsēto hcp jau no paša spēles sākuma un Inga Muciņa, kas neatpaliek ne soli. Spēles pirmajā pusē meitenes, kas iet mīnusos garš saraksts – kopskaitā deviņas! Otrais devītnieks sakārto lietas – morālo noturību, stāju un meistarību paliekot mīnusos nodemonstrē vien Linda un Inga. Ingai kāju pieliek priekšā (kā vēlāk izradījās – pārspēles eksekūcijai) 16.bedrīte “noraujot triplu”. Lai uzzinātu, ka uz pārspēli jāiet nebūs – bija jāsagaida Linda līdz pēdējam putam 18.tajā bedrītē! Linda Pucēna var svinēt uzvaru posmā sasniedzot rezultātu – 6 (atkārtošos vēlreiz – ar forsēto hcp!), ko uzvarētājas speach Lindiņa atzīmēja, ka šī, laikam, būšot nu reiz pēdējā spēle ar forsētu hcp LRTM. To arī novēlam! Inga Muciņa ar – 5 un allaž labu garastāvokli, perfektu izskatu, kopskatu, imidžu un daili posmā paņem runner up titulu. Skaistums glābj pasauli! Un ja tam pieliek klāt golfa spēli, azartu un patikšanu uz izaicinājumiem, tad tas ir komplekts perfectum! Trešo goda pjedestāla pakāpienu sev nodrošina Agnese Freimane (E) – vispār fantastiska meitene! Te piestāvētu apzīmējumi – sportsmenka, komsomolka i prosto krasavica*, jo kurš gan vēl var pussezonas laikā papildināt ģimenes sastāvu ar mazu māsiņu, saorganizēt, lai vīrs nodrošina barošanu (red. piezīme – vīrs Kaspars Freimanis, golferis, RTM valdes loceklis, laikam nebija kur sprukt… 😊) un atgriezties golfa laukumā teicamā sportiskā formā?!

Pateicoties Lienai Laurei par iniciatīvu un Compensa par atbalstu šajā reizē bija dažādi papildus izaicinājumi svētīti ar kolosālām apdrošināšanas polišu balvām radītām speciāli golferiem, apdrošinot ne tikai pret negadījumiem un traumām, bet arī “pret gadījumiem”! Tagad meitenes droši var tēmēt uz Hole in One – bārs ir nosegts!

Pirmo balvu nominācijā PAR 10.bedrītē loterijas kārtībā (PAR bija 8) kopējā pretendentu sarakstā kā devītā dalībniece ar eleganti izpildītu birdie ieguva Līva Legzdiņa! Un mēs kolektīvi piekritām, ka Golfa Dievs ar lielo burtu ir un būs! Longest Drive – Danai Zālītei, atzīstama, pārliecinoša meistarība! Antra Vaišļa bija veiksmīgā starp 8 PAR īpašniecēm 6tajā, koka medāļa mierinājuma balvu par ceturto vietu saņēma Laura Kalniņa un nerealizētā nearest to pin 15ajā balvu saņēma Aija Medne. Paldies Compensa par atbalstu un atrakcijām papildus nomināciju veidā, kas padarīja spēli jaudīgu un īpašu!

Tiekamies nākampirmdien un turpinām Match Play izspēles apakšgrupās!

* sportiste, komjauniete un vienkārši skaistule

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button