2021dāmas

LRTM_TRIPLS

Droši vien domājat, ka stāsts būs par bedrītes izspēli, kur plānotais sitienu skaits tiek pārsniegts par trīs nevajadzīgiem sitieniem. Nebūs gan… ! Tam nav labs skanējums un ir nelāgs “piesitiens”. Proza būs par šīs sezonas LRTM 18to cīņu nedēļu, kas negolferu nomenklatūrā ir 31mā gada nedēļa. Un kas gan te īpašs?! Bet grandiozi ir tas, ka vienā nedēļā mums ir trīs skaisti LRTM golfa notikumi un laika tieši proporcionāli – ir trīs reizes mazāk :)!

Nedēlas sākumu, tātad pirmdienu, iesākām ar Lielo Ķiveri un blue tee, kam idejiski apakšā ir gatavošanās LGF čempionātiem vai LRTM dalībnieku, kuri pieņem šādu izaicinājumu kā golfa spēli stroke ieskaitē trīs dienu garumā, atbalstīšana. Šoreiz uz Latvian Open ir atvēzējusies diemžēl tikai Veronika Kima Zeile no mūsu pulka (kam būtu jāmeklē izskaidrojums!). Diemžēl nevis par Veroniku, bet diemžēl par mums pārējām,  kas dažādu un katrs savu izvēļu rezultātā paliek līdzjutējos. Taču iespējams, ka izskaidrojumu šim Veronikas fenomenam mēs nojautīsim mazliet vēlāk!  Toties ko tik meičuki pirmdien no tiem zilajiem nesadarīja vai sadarīja….!!!  Absolūti skaistu, pārliecinošu no sākuma līdz galam un perfektu spēli “a la padodiet man dzeltenos” aizvadīja Zanda Simanoviča pabeidzot ar treknu un sarkanu -8! Spēlējot kopā vienā flaitā pāris dienas atpakaļ varu apgalvot un apliecināt, ka šai meitenei ir baigais potenciāls un varēšana, spēks un meistarība, distance, jauda un bumbas filigrāna vadīšana īsajā spēlē. Kad tas viss saliekas kopā, uh… pārējie var tikai aplaudēt balvu pasniegšanas ceremonijā! Jūs domājat, ka bija tik vienkārši? Nu nebija. Pajautājiet Zandai – kā ir sēdēt Hole 19 ar rezultātu -8 un gaidīt līdz pēdējam flaitam būs vai nebūs jāiet uz pārspēli… ! Jo late flaitā kā uzmācīgs ods negribēja atstāties Iron Woman (tituls iegūts sezonas sākuma) – Agita Lejaskraukle, kurai kāja paslīdēja it kā vieglā gala pieciniecē ar numuru 14, sakomplektējot divus pilnīgi liekus stoke sitienus. Varēja cerēt arī uz labāku nākamās piecinieces izspēli, bet ne šoreiz. Toties ar PAR 17tajā uzmina uz papēžiem līderei un būtu pieticis ar PAR salīdzinoši vieglajā laukuma pēdējā bedrītē, lai mēs kolektīvi varētu apmeklēt 13to! Apsveicam Agitu ar -7 un cīņassparu! Agita ar šo rezultātu ieraksta savu vārdu LRTM rekordu tabulā kā Best 2nd place Stroke Neto 65! Bravo! Godpilno trešo vietu ar -1 noslēdz Veronika Kima Zeile un mēs kolektīvi nospriežam, ka Veronika ir gatava Openam! Šo visu vērot bija ieradies, personīgi pagodinot ar savu klātbūtni, Valdis Vanadziņš lutinot dāmas ar kolosālām balvām no Pulmann viesnīcas gan restorāna apmeklējumam, gan SPA un romantiskām naktsmājām ar skatu uz Bastejkalnu! Vai nav vienreizēji? Ir!!! Kā lai nespēlē to golfu…??? Tāds ir jautājums. Starp citu – pagājušajā sezonā tieši Valdim izdevās noskatīties klātienē pārspēli par pirmo vietu! Un arī 2020 viņš nebija ieradies tukšām rokām tā kā stabili tiek nominēts par LRTM regulāro atbalstītāju!

Otrdiena paskrēja nemanot, nav pieminēšanas vērta. Un trešdien mēs uz Reini aizvedām Reinim jaunu spēlētāju (te bez detaļām, pārējie zina). Laukums no “jaunajiem” tika gan labi novērtēts, gan labi izspēlēts! Un ko mēs pieredzējām trešdien – Veronika pēc nospēlētām 5ām bedrītēm uzrāda rezultātu -8!!! Sasaucoties laukumā saku – Veronika, Tu mūs biedē… :):):)! Kopā pa 15 meitenēm sastrādāti 14 bērdiji, tātad 14 reizes mēs viena otru pacienājām:):):)! Forši taču! Kā lai nespēlē to golfu…??? Tāds ir jautājums. Četras spēles stundas apbrīnojami skaistā vasaras vakarā paskrien nemanot, bet kāāāāds fināls ap 21niem, kad sāk jau krēslot. Veronika Kima Zeile ar Guntu Zaķīti pēc 18,berdītēm sasniedzot -1 (kur Guntai kāju pielika priekšā 8tais grīns) bija spiestas “noskaidrot attiecības” pārspēlē par titulu! Likās, ka pirmajā pārspēlē tiks noskaidrots uzvarētājs Veronikai raidot bumbiņu grīnā aptuveni 15 m no karodziņa, Guntai sitiens neizdodas un līdz grīnam aptuveni 40 metri. Tālāk – just the golf ar 4 putiem Veronikas izpildījumā. Bet pozitīvu noskaņojumu. Skatītāji, protams, nespēj noticēt, ka tas ir noticis! Abām pa 5. Nākamajā izspēlē Gunta raida bumbiņu grīna kreisajā pusē, kas ir perfekta vieta vieglam PAR, Veronika aiz grīna so, so vietā precīzai sitiena izpildei. Čips par īsu, Guntai neveiksmīgs puts, kuru paķer slope un bumbiņa aizairē pāris metru no karodziņa un PAR rokā nedodas! Abām pa 4. Vēlreiz abām pa 4….! Un neatlaidīgās tumsas dēļ saīsinām uzdevumu, kur savu varēšanu tomēr apliecina Veronika un svin kārtējo uzvaru LRTM posmā! Un mēs kolektīvi nospriežam, ka Veronika ir gatava Openam!:)  Un šeit top vēl viens ieraksts LRTM rekordu tabulā rindiņā Most Play – Off Holes played to Win 04.08.2021.! Četras reizes raiti sekojot vienai aiz otras. Ar trešo vietu sveicam  Daigu Puisīti, kas nogāja laukumu akurāti savā hcp – stroke neto 72. Kā vienmēr – šika stabilitāte un izcila precizitāte pierakstot sev arī Closest to the pin!

Nākamā nedēļas diena ir ceturtdiena. Un te nu gan ir ko pieminēt!!! LRTM vēsturē tiek uzsākts pirmais turnīrs, kas solās būt ikgadējs par to milzīgs paldies A/S  Cēsu Alus! Šogad VINITTO burbuļu zīmē. Turnīrs būs tradicionāls. Tradīcijas paši veidosim, radīsim un kopsim! LRTM vārdā personīgs paldies Evai Sietiņsonei! Tradicionālais turnīrs notiks Match Play formātā ar handikapiem. Izspēles apakšgrupās un play – off kārtās.

Lūk tāds mums pirmdienas, trešdienas un ceturtdienas Tripls!

Raiba nedēļa, bagāta golfa vasara!

#Uzdrīkstiesgolfu

Līdz sezonas beigām atlikuši vairs tikai 9 regulārie posmi līdz Lielajam Finālam! Pievienojies un paspēj izbaudīt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button