2021kungi

Mak IT atļauj Marselam uzprogrammēt 71

Ir tādi, kas klavieres spēlē, un ir tādi, kas tās nes. Tāpat ir tādi, kam lietas sanāk, un ir tādi, kam tās galīgi nesanāk. Trešdienas posma mecenāts Mak IT (www.makit.lv) pieder pie pirmās grupas, kam viss sanāk, un to programmēto sistēmu kvalitāte ir pielīdzināma golfa Eagle rezultātam! Proti, izcilība, bet joprojām vieta progresam, jo ir taču vēl Albatross un kaut kur teorijā pat Dubultais Albatross 🙂

Progresa nodrošināšanai, RTM ir pārliecināti, ka labi vien ir, ja kādam nesanāk, jo, ja ar pirmo reizi neizdodas, padoties nedrīkst, ir jāmēģina, kamēr izdosies. Tas tiešā mērā atspoguļojās arī trešdien laukumā. Ja pirms nedēļas vētras dēļ Mak IT posms tika atcelts (pirmo reizi RTM vēsturē), tad šo trešdien visi bija apņēmības pilni mēģināt vēlreiz.

Pirmajiem trīs flaitiem nonākot līdz “mežam” piemeklēja kaut kāda deja vu sajūta. Zilās debesis no nekurienes satumsa vienas minūtes laikā un vētra no Počlandijas bija klāt, izmērcējot visus bezlietussargu optimistus tā, ka sacensības atkal tika uzliktas uz pauzes, jo grīni pludoja, apdraudot sacensību norisi.

Nav ļaunuma, bez labuma. Visi izmērcētie un vēl nesamirkušie golferi savācās OZO restorānā un ar savu atbalstu sekmēja LV 3×3 basketbola komandas vēsturiskās pirmās zelta olimpiskās medaļas izcīnīšanu šajā disciplīnā. Raimonds Elbakjans droši vien nepiekritīs, bet ir vairāk kā skaidrs, ka bez mums (RTM) tas nebūtu noticis. Ne par velti pat Latvijas Televīzija uz brīdi pieslēdzās Ozo bāram, kurā RTM sportisti ar Mak IT atbalstu veica nesavtīgus woodoo atbalsta rituālus mūsu olimpiešiem.

Par posma uzvarētāju kļuva spēlētājs, kurš ir natural born killers Marsels Vapne. Sportists, kuram patīk, kurš māk un pats galvenais, kuram sanāk spēlēties ar bumbiņām.. neatkarīgi no to izmēra. Iedodiet viņam futbola bumbu, viņš to iespers vārtos, acis nepamirkšķinājis. Iedodiet viņam golfa bumbiņu, viņš to uzšeipos tāpat kā Roberto Carlos brīvsitienu Francijai.. Joprojām nepārspēta RTM best stroke netto (-10) rezultāta īpašnieks 2017. gadā, bet trešdienas Stroke 71, jau ir cita klase. Arnolds Čulkstēns, David Pursley, Lauris Mežsargs un pārējie varēja censties cik gribēja, bet bija skaidrs, ka apstādināt Marselu, kurš bija nolēmis izcīnīt pirmo uzvaru šosezon, viņiem nebija pa spēkam. Pārspēle tumsā bija tikai formalitāte – Arčijam dienišķais bogijs, Marselam PAR, un svinības varēja sākties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button