Uncategorized

24. LRTM & Foršākais veikals T 6/8 Shop & coffee

Sezonu LRTM sāka ar ideju par maksimālās spēles laiku zem 4 stundām un arī šīs idejas veiksmīgu izpildījumu. Dāmām izdevās mobilizēties un raiti spēlēt līdz pat jūlijām, tālāk vai nu karstuma, vai atvaļinājumu sezonas iespaidā šīs spējas zuda… Līdz ar to diena iesākās ar pārsteigumu – informāciju čatā par to, ka spēlēsim papildus spēli “Burkāns un pātaga”. Kādam prieks, ka spēle ritēs raitāk, kādam, iespējams, satraukums par to kā to realizēt. Spēles ideja ir atgriezties pie spējām “noiet” laukumu zem 4 stundām. Katram flaitam tika izsniegts grafiks cikos ir jābeidz katras bedres izspēle un konfekšu kaste – kādam tās ir “burkāns” laikā izspēlējot bedri, kādam tās pašas konfektes varētu būt “pātaga” nokavējot spēles noliktās beigas un par sodu apēdot kalorijām bagātu saldumu kaudzīti.

Šī spēle izrādījas ļoti veiksmīga – pirmais flaits spēli beidza 3h un 27 minūtēs! Pats galvenais, arī pēdējais flaits iekļāvās 4 stundās.

Cerams, ka šīs ātrās spēles spējas saglabāsies vismaz turpmākos 11 posmus – līdz Lielajam Finālam.

Otra pirmdien spēlētā spēle – golfs

Neskatoties uz golfam ļoti labvēlīgiem apstākļiem – silts un saulains laiks bez vēja, spēles rezultāti bija salīdzinoši pieticīgi. Front 9 labākie rezultāti bija -3 Danai Zalītei, Indrai Eniņai un Andai Vaišļai. Back 9 šoreiz izrādījās grūtāks un labākais sniegums bija tikai savā par noietas 9 bedrītes un tikai vienai spēlētājai – Agitai Lejaskrauklei. Spēles laikā -4 paguva sasniegt tikai divas spēlētājas un katra tikai uz īsu brīdi – Daiga Puisīte no 13. līdz 16. bedrītei un Indra Eniņa no 11. līdz 12. bedrītei.

Līdz 17. bedrītei Daigai jau vairs tikai -2, Danai even, Indrai -1. Scenārijs varētu attīstīties ļoti dažādi. Pirmā no minētajām dāmām iet Dana – 17. un 18. bedrīte par nodrošina Danai -1. Daigai un Indrai vienādi rezultāti – 17. bedrītē abām neveiksmīgs double bogey un 18. katrai pa bogey. Daigai -1 un Indrai even.

No terases visas LRTM spēlētājas pārceļas uz 13. bedrīti gaidot pārspēli. Daiga sit pirmā – droši uz grīna, pāris metrus no karoga. Danai bumbiņa piezemējas bunkurā, otrais sitiens pāris metrus no karoga. Daigai par, Danai bogey!

Posma uzvarētāja Daiga (-1), otrās vietas ieguvēja Dana (-1), dalīta trešā vieta Indra (E) un Everita (E).

Daiga jau trešo reizi sezonā kļūst par posma čempioni. Pieredze, fiziska un garīga stabilitāte ir veiksmīgas stroke neto spēles priekšnosacījumi.

Paldies posma atbalstītājam Kristapam Stokmanim un veikalam T6/8 Shop & coffee – TEVA apavus balvā ieguva Daiga, Aija Medne un Liena.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button