2021kungi

Ingars Andževs iegūst Valmieras ilgtermiņa uzturēšanās atļauju

Paredzēt, kad Latvijā būs tāda pati vasara, kādu mums ir lemts piedzīvot šogad (2021), varētu tikai slavenais, iespējams, vilcienā, iespējams, Limbažos dzimušais gaišreģis Eižens Finks.

Vairāk kā mēnesis 30+ grādi, Saule kā Malagā, kurā rudenī parasti notiek daudzi ne visai legāli golfa turnīri, ntās paciņas ķepiņās un uz citām virsmām izspiestu pret apdegumu krēmu, saulē izdegušu ferveju, golfa naģeņu, izžuvušu dīķu, iedegums, kādu nebūtu kauns atrādīt ceļa nozarē strādājošiem inteliģentiem, bet visam pāri totāla RTM f@$%&ing dominance golfa laukumos.

RTM Headquarter kaut kad pēc Jāņiem, īsi pēc https://www.g4s.com/lv-lv Golfa maratona Iron Balls, kas pretendē uz Latvijas Ginesa rekordu vienā dienā nospēlēto bedrīšu skaita dēļ, visticamāk saulē pārkarsa un izbeidzās pilnīgi visi serveri un datori “paņemot sev līdzi” arī biroja vienīgo kafijas aparātu ar augstvērtīgajām www.esmilukafiju.lv pupiņām un pat ledusskapi ar www.smiltenespiens.lv produktiem. Kopš šī brīža RTM mediju darbs ir bijis paralizēts un ir daudz būtisku lietu, kuras, Jūs neziniet, jo nevarējāt izlasīt. RTM žurnālistiem kā jau tas šobrīd ir populāri daudzās nozarēs Latvijā arī nācās pārkvalificēties un uz brīdi ikdienišķo maizīti (vairāk gan tikai garoziņu) pelnīt citur 🙁

Labā ziņa, ka RTM mediju iekšējā pandēmija ir pārvarēta, un darbs no šīs nedēļas atsākas ierastajā režīmā, klātienē, līdz ar to visu iekavēto mēs un Jūs atgūsim kopā ar uzviju.. tuvāko divu nedēļu laikā..

Tikmēr pagājušo svētdien RTM spīdekļi devās savā pirmajā īstajā izbraucienā šogad – vairāk kā 50km ārpus Rīgas robežām. Ceļojums uz Vidzemes sirdi – Valmieru un mērķis visnotaļ cēls – “ienest gaismu” Avotu golfa laukumā, uzstādot laukuma rekordu. Aizsteidzoties notikumiem pa priekšu – bultas tika izšautas, bet kā jau tas visbiežāk notiek – mērķis palika nesasniegts un nākamgad jāmēģina vēlreiz.

Pie labas spēles, bet tomēr plāna neizpildes, pie atbildības būtu saucamas četras personas – Māris Štrombergs, Vilis Krištopans, Jānis Tregers un Ingars Andževs. Tieši šādā secībā.

Pirmkārt, Māris, kurš vairāk zināms, kā diezgan ok BMX raiders, visu Latvijas golfa eliti nošokēja jau sacensību iepriekšējā dienā. Savā pirmajā oficiālajā turnīrā Latvijā Valmieras čempionātā Māris laukumu izgāja PAR, paņemot Valmieras kausu, turklāt BMX terminoloģijā runājot, ar kritienu pirmajā virāžā (lasi – auts pirmajā bedrē). Pēc šādas performances, daudzi, RTM kluba biedri, kas bija pieteikušies svētdienas sacensībām, pēkšņi saslima un neieradās, tikmēr daudziem pekšņi piemetās Finka spējās prognozēt jaunu uzvarētāju..

Ja Latvijas čigānu amatnieka dēlam, gaišreģim Eiženam piedēvēja spēju pareģot nākotni, kas piepildījās precīzi tikai reizēm, tad tieši tas pats notika arī svētdien. Daudzi prognozēja jaunu uzvarētāju aka the Machine, bet, nē, tas nav viņš. RTM ir jauns uzvarētājs un neviens cits kā Ingars, the Latgalian Bomber, Andževs!

Ingars pacietīgi ir sagaidījis savu kārtu. Sasniedzis dzīvē un golfā visu pats. Golfa HCP “pēc sajūtām ap 6”, bet dabā tuvāk 12 pēc nieka divu gadu vergošanas Kempinski jūgā, puisis no Latgales beidzot Free Agent statusā joņoja pa Vidzemes golfa pļavām kā augstākās šķirnes vaislas kumeļš pirms precībām – brīvs un nepiespiests, taisot pārus vienu pēc otra un flirtējot ar berdijiem katrā bedrē.

Vienīgais, kurš viņu tā reāli varēja apdraudēt svētdien bija Ingara ilggadējais partneris Vilis Krištopans un RTM arodbiedrības pirmais ģenerālsekretārs Jānis Tregers.

Ja Vilis padevās 17. bedrē, tad Jānis, ieputerējot berdiju 18. bedrē, būtu forsējis pārspēli. Salts aprēķins vai koleģiāla, džentelmeniska piekāpšanās un Jāņa berdijs pārvērtās elegantā bogijā un Jānis augsti paceltu galvu pirmo vietu atstāja Ingaram. Kas nav mazsvarīgi, droši vien saglabājot tīri labi apmaksāto štata vietu arodbiedrības galvgalī!

P.s. RTM ģenērālštābs līdzīgi kā Detroitas Red Wings vadība laika posmā no 1999.-2006. gadam Jūlijā ir labi pastrādājis un ir iegādāti/draftēti daudzi jauni un perspektīvi sportisti/kluba biedri, kuri drīzumā tiks pievienoti RTM platformas komūnas šūniņā, lai turpinātu celt golfa līmeni Latvijā.

Tiekamies jau trešdien OZO Eagle Class Sofware by https://www.makit.lv  atkārtotajā piegājienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button