2021dāmasUncategorized

22. LRTM : MAK IT – EAGLE CLASS SOFTWARE

Digitalizācija! 💻

Tādam bija jābūt šīs dienas galvenajam tematam. Jo šodienas posma atbalstītājs ir kompānija MAK IT. Viņu moto: “Pārliecinoša* programmatūras izstrāde”. Viena LRTM kolēģe, malkojot Prosecco, neviltoti interesējās, nez ko viņi domā ar vārdu “Pārliecinoša”. Un atbilde nebija jāgaida ilgāk kā bumbiņas lidojums no 13. bedres izsitiena vietas līdz piezemējumam uz greena – ar vārdu “Pārliecinoša”, MAK IT uzsver īpašību, kas raksturo pārliecību, enerģiju, un jaudu. Cik viedi… cik skaisti… taču, ja runā par šodienas posmu, tad jāatzīst – cik naivi… 

Nu jā, nu re! Posmam ritot savu ierasto gaitu, arvien skaidrāks kļuva tas, ka viedā digitalizācija šodien izpaliks. Un tās vietā drīzāk būs 90’ gadu cienīga aina – brutāla izrēķināšanās ar konkurentiem Sanktpēterburgas naftas terminālī.

Lai Tev, mana dārgā/-ais lasītāj, nešķistu, ka augstāk minētais salīdzinājums ir pārspīlēts, lūdzu, ļaujiet aprakstīt notikumus hroniloģiskā secībā:

Viss sākās līdzīgi kā klasisks jaunlaulāto medusmēnesis – saule, uzkodas, Prosecco un saldi čuksti 🌞🍢🍾😍. Taču šī idille bija pakāpeniski jāpārtrauc, kurai ātrāk, kurai vēlāk, taču visām dāmām tuvojās ielozētais starta laiks.

Izcilu startu uzņēma Ieva Masaļska (-4 pēc 7 bedrītēm) un Laura Kalniņa (-3 pēc 6 bedrītēm). Pie starta sprinterēm varētu pieminēt arī Līvu Legzdiņu, ja vien 6. bedrīte Līvai nespiestu kartiņā ierakstīt dubulto bugiju. Taču tieši tajā pašā laikā, ‘zem radara’ lidoja arī golfa elites pārstāve – Daiga Puisīte, viņai pēc 6 bedrēm it kā tikai -2, taču pēc 9. bedrītes, Daigas vārdam pretī rādās jau draudīgs -4!

Pirms turpināt faktu izklāstu, lūdzu, ļaujiet iestarpināt, kas šodien notika uz 4. bedres. 💀 BRĪDINĀJUMS: cilvēkiem ar vāju nervu sistēmu šo paragrāfu nelasīt! Viens flaits uz šīs bedrītes uzsāka savstarpēju izrēķināšanos, nu gluži kā savulaik kriminālās autoritātes to darīja augstāk minētajā Sanktpēterburgas naftas termināļa teritorijā. Faktu konspekti liecina, ka Ingrīda Pīlādze savu trešo (vai ceturto) sitienu raidīja nedaudz zem Līvas Legzdiņas Gluteus Maximus muskuļa (lasi – dupsis) un atstāja dramatiska paskata zilumu uz Hamstring muskuļa! Bumbiņas lidojums bija zems un penetrējošs, taču pats svarīgākais, ka tas bija ārkārtīgi precīzs. Taču mēs dzīvojam kompleksā pasaulē un pat visnepārprotamākās situācijas var tikt interpretētas dažādi. Viena no interpretācijām ir, ka Līva pašaizliedzīgi glāba Ingrīdas bumbiņu no meža, jo tieši tur tā atrastos, ja Līva negadītos ceļā. Svarīgākais tomēr ir tas, ka abas dāmas pēc šī notikuma apķērās, samīļoja viena otru un turpināja pastaigu pa Ozo dabas parku 👭❤️

Kopumā, pēc 9 bedrītēm līderu sarakstā gozējās paliels pulks ar dāmām:

Daiga Puisīte -4

Laura Kalniņa -3

Ingrīda Pīlādze -2

Ieva Masaļska -2

Antra Vaišļa -2

Un vēl daži labi rezultāti.

Un tomēr, bija skaidrs, ka izdarīt secinājumus pēc pirmajām deviņām bedrēm ir tas pats kas pareģot Bitcoina rītdienas vērtību. Tāpēc LRTM kaislīgākie sekotāji (lasiet – dāmu kavalieri un RTM džentlmeņi), pacietīgi gaidīja, kad dāmas sasniegs Ozo laukuma zonu, kurā parasti sāk ieskicēties pirmās pretendentes uz posma titulu. Golfa aprindās šo zonu mēdz saukt par Bermuda Divstūri – 12. un 13. bedre. Un jāatzīst, šīs bedres šodien bija žēlīgas visām dāmām – kopā tikai 3 trīskāršie bugiji un visi pārējie rezultāti labāki. Tas nozīmēja, ka MAK IT sarūpēto medaļu kārotājas izkristalizēsies atlikušajās bedrēs.

Atlikušajās bedrēs, fundamentālas izmaiņas līderu sarakstā nenotika, taču būtiskas gan.

Ieva Masaļska cienīgi noturēja uzsākto ritmu un finišēja ar -2. Tas viņai nodrošināja godpilno 5. vietu. 

Daiga Puisītes vēzienā iezagās neliels, taču kontrolēts brāķis. Tiesa, 15. bedrīte Daigas rezultātu kartiņā iecirta izšķirošu pliķi un rezultātā -3 un dalīta cienījamā 3. vieta.

Kalniņa Laura nevienā mirklī nav apsvērusi pamest LRTM goda pjedestālu. Efektīvas pēdējās 9 bedrītes, Laurai nodrošina stabilu un dalītu cienījamo 3. vietu.

Būtu vilšanās, ja pēc notikumiem uz 4. bedrītes, cīņa par titulu nenotiktu starp Ingrīdu un Līvu. Vilšanās nav! Abas dāmas pēdējās 9 bedrītes nospēlēja ar vienādiem rezultātiem (-3) un tas nozīmēja tikai vienu – Līvai ir visas tiesības būt dusmīgai uz Ozo 6. bedrīti, jo rezultātā Līvai Legzdiņai 2. vieta ar rezultātu -4 un prestižā #1 vieta, ar rezultātu -5, pienākas Ingrīdai Pīlādzei.

Noslēdzot šī domraksta iztirzājumu, jāapsveic posma loterijas uzvarētājas, kuras tika pie Šampanieša, MAK IT golfa bumbiņām un MAK IT golfa cepurītes. Kā arī closest to the pin īpašnieci, kura arī vienlaicīgi ir posma uzvarētāja – Ingrīda Pīlādze 🎉

Mīļās dāmas, šis posms mums atspoguļoja LRTM kultūru: lai kāda šmucīte mums nenotiku uz laukuma, mēs tāpat saglabājam savstarpēju cieņu un mīlestību.

Uz tikšanos jau nākošajā posmā Jūrmalā (pieteikšanās šeit: https://www.golfbox.dk/livescoring/tour/#/competition/2787004/info)

❤️

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button