2021dāmas

21.LRTM_KRONIS UN MĪNUSS 12

Uh – karsts! Saulaini, svelmīgi un ilgtermiņā. Nav ierasts. Gribas pačīkstēt par to. No pirmā tee box aizsūtu “čīkstienu” mājiniekiem, kas kontrolē rezultātu tabulas izmaiņas, bet skatoties nedēļas nogalē European Tour Scottish Open (loģiski, ka tas notiek Skotijā) un PGA John Deere Classic, Ilinoisas štatā ASV– pārņem siltas jūtas par Latvijas vasaru!

Satiekoties šobrīd aktuālākā sarunu tēma ir esošā un gaidāmā laika prognoze un uzticamākie saiti, kaut gan laika apstākļi parasti ir viena no populārākajām sarunu tēmām vispār (ar piebildi – ja nav par ko parunāt, lai uzturētu sarunu, small talk…:)). Mums ir par ko runāt un “aprunāt”!

Tātad – par laiku parunājām, tagad parunāsim par ēšanu, kas ir pirmā vai otrā latviešu kaislība… ? (svārstos starp ēšanu un golfu, protams). Pēc mokošā sezonas sākuma, kad ēdienu varēja dabūt tikai līdznešanai un mokošā sezonas vidus, kad restorānu terašu darba laiki ir regulēti ar likumu, kas neatbilst mūsu ēstgribēšanas režīmam – mēs beidzot tiekam lutināti ar restorāna cienīgu servisu Didža personā Ozo terasē! Un vēl vairāk! Līdzinešanai ari turpina darboties pateicoties SIA “Kronis”* dāmu golfa atbalstam un sagatavotajiem dāvanu groziem ar kārdinošu pašu ražotas produkcijas saturu. Laimīgās saņēmējas līksmo! Kam gan negaršo marinēti gurķīši, pesto, Wok un citi labumi! Paldies golferim Jānim Ābolinam un mūsu LRTM Vitinai! Jauki!

Šodienas turnīrs bija ari noslēdzošais (saskaņā ar nolikumu), lai uzlabotu vai nostiprinātu katrs savas pozīcijas LRTM2021 sezonas kopvērtējuma tabulā, kvalificētos un pārstāvētu LRTM komandu  Latvijas golfa Klubu kausā 28.augustā Ozo golfa laukumā. Par komandas sastāvu ziņosim, bet jebkurā gadījuma esam pārliecinātas, ka mums būs ambiciozākā un labākā (organizētākā, skaistākā, spridzīgākā, saliedētākā un visos citos veidos atraktīvākā un aktīvākā) komanda! Jo mēs savējos zinām – no kādas drēbes taisīti.

Un tagad par rezultātiem posmā – ir par ko parunāt! Ir par ko!!! Ir kritis Best Stroke neto rekords LRTM statistikas annālēs – Artas Paulas Ruciņas 64 Stroke Neto rekordu pārliecinoši  “sasmalcināja” mūsu jaukā, talantīgā un mērķtiecīgā Veronika Kima-Zeile, kurai ģimenes asinsriti uzbužina golfs! 😊  Uzreiz došu vārdu Veronikai (intervija nemta 13.07. 00:02 – 00:10!) uz svaigām emocijjām un domām balstīta:

  • Emocijas un domas pa galvu, kad TAS notiek un ir procesā
  • Tiešām salikās! Un viena no pirmajām domām, kas sildīja sirdi – jeee, spēlēšu Čempionu kausā!
  • Recepti kā šo izdarīt
  • kā jau teicu uzrunā – izvēlies, kur gribi nogādāt bumbu, paņem nūju un pārliecinoši sit pa to bumbu (uzticies sev un nebaidies no “sū…”, uzņemies atbildību par jebkuru iznākumu un ej līdz galam)!

Es teiktu, ka sasaistot šo skaisto uzvaru ar mūsu posma atbalstītāju Veronika uztaisīja Kroņa numuru uzsitot  – 12 un samazinot hcp par 3,6 vienā piegājienā!

Vēl viena “zelta klasika” no uzvarētājas mutes meiteņu sarunās apspriežot izbraukšanu ārpus valsts augusta sākumā: Brauksiet Latvian Open laikā? Nē, protams, nē – es spēlēšu!

Tā, lūk – apņēmība, sportiskā ambīcija un nekāda pihņierēšanās, tā ir uzvaras un labas golfa spēles formula!

Tikmēr otro vietu ar ļoti cienījamu rezultātu – 4 uzrādīja Dana Zālīte, nospēlējot laukumu ar 74 stroke sitieniem! Cienījami!

Trešo vietu ar +1 dala Indra Eniņa un Laura Kalniņa, abas pēdējā laikā uzrāda stabilu sniegumu, Laura papildinot savu izcilo sezonas sākumu ar stabilitāti!

Vēl ir laiks, vēl ir laiks, vēl ir laiks

Rudens tāls vasarai pieskāries.

Vēl ir laiks, vēl ir laiks, vēl ir laiks

Mūsu celš vasarai cauri ies!

Vēl ir laiks #Uzdrīkstēties golfu, padomāt par to, ka vissvarīgākais golfā ir tieši nākamais sitiens un nākamā sacensība!

Ar dažām dāmām tiekamies Pērnavas laukumos ELITE TROPHY 2020 ietvaros un ar visām pārējām (uzsveru VISĀM) nākamajā pirmdienā!

* SIA KRONIS ir uzņēmums no Bauskas, kas ražo vairāk kā 140 produktus plašam pircēju lokam: gatavās zupas, pesto, konservus, sulas, nektārus, salātus, lečo, ievārījumus, džemus, putras, mērces un pat saldumu – dzērvenes pūdercukurā. Uzņēmums ir dibināts jau 1964. Gadā.

2010. gadā uzņēmums sāk ražot arī premium zīmola Rundāle produkciju. SIA Kronis produkcija tiek ražota pec HACCP (Hazardz Analyses and Critical Control Point).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button