2021dāmas

19. LRTM : 74 Džentlmeņi

Mēs gaidījām viņus visus… Mēs gribējām viņus redzēt sapulcējušos ap 18. greenu, nervozi grūstāmies un mēļojot par iespējamo “74 Džentlmeņu raunda” uzvarētāju. Taču šī peizāža, tāpat kā iedomātās Džentlmeņu ovācijas, sagaidot ikkatru flaitu, mums izpalika…

Lai cik skumīgs neizklausītos ievads, tomēr, šī sāga ir par prieku, laimi un mīlestību: 

🍓 par prieku, ko gūstam spēlējot mūsu mīļoto spēli,

🍇 par laimi, ko gūstam, kad izdodas iegūt godalgotu vietu,

🍒 par mīlestību, ko sniedz mūsu Džentlmeņi, kuri gaida mūs mājās!

Eiropas, iespējams, prestižākās golfa tūres (lasi – RTM) Džentlmeņi nav atšķirīgi no tiem, kuri gaida mūs mājās. Jo arī RTM’isti bija mājās. Tie satraukti refresh’oja LRTM raunda rezultātu tabulu, it kā nezinot, ka vienas bedrītes izspēle aizņem vismaz 10 minūtes un nav vērts refresh’ot ik 5 sekundes. Taču viņu satraukums ir saprotams, pamatots un romantiski instinktīvs. Jo tieši šo raundu sponsorēja RTM vīri, sagādājot mums skaistas dzīres itāļu gaumē.

Ņemot vērā savu kautrīgumu un acīmredzamo sagurumu pēc kopumā veiksmīgās dalības Latvijas Amatieru Čempionātā, RTM vīri, savas mīlestības izrādīšanu, bija deleģējuši Alessandro Mendini dizainētam Džentlmenim. Un tas savu pienākumu pildīja tik pat precīzi, kā Vinetas puteris, sagaidot ikkatru LRTM Dāmu pēc smagā darba golfa laukumā.

Un jā – mēs tiešām šodien labi pastrādājām! Gan visa raunda garumā, gan pēc raunda, vairākām spēlētājām rezultāts ar mīnus zīmi. Un golfs ir tā retā vieta mūsu ikdienā, kur rezultāts ar mīnus zīmi ir tieši un precīzi tas, pēc kā mēs alkstam visvairāk!

Īsumā, par mūsu 19. LRTM raunda spilgtākajām Dāmām :

🍷 3. godpilno vietu ieņēma Līva Legzdiņa. Jauna, Talantīga un ar bumbiņu viegli koķetējoša Dāma, kura kopumā aizvadīja stabilu raundu. Līvas dzelži šodien ražoja tikai 3 tipu rezultātus: PAR’u, BOGEY’u un DOUBLE BOGEY’u. Jo citi rezultāti viņas rezultātu kartiņā nebija, kas kopsummā veidoja skaisti sārtu -2.

🍷 Dalītu otro vietu ieņēma elegantā Ginta Ozoliņa. Lai gan Gintas rezultātu kartiņā skaitļi ir ar lielāku amplitūdu, tomēr, kopumā stabils un pārsteigumiem nabadzīgs raunds. Starp citu, jau atkal, golfs ir tā retā vieta, kur pārsteigumiem nabadzīgs raunds ir tas, ko mēs alkstam visvairāk. Kopsummā eleganti bordo -3.

🍷 Dalītu otro vietu ieņēma meistarīgā Aija Veisa. Vienīgais, ko šodien var (un drīkst) nožēlot šīs spēles virtuoze, ir DOUBLE BOGEY uz 13. bedres (tautā saukta kā Velna Peļķe). Pats Alessandro Mendini, sēžot uz mākoņa maliņas, savieba seju un nekrietnā vārdā apsauca golfa dievieti, kura Aijai bija lēmusi ~120 metrus veikt ar vienu skaistu sitienu un atlikušos 15 metrus līdz karogam veikt ar četriem sitieniem (ČPPP*). Kopsummā skaistas formas un sarkanas nokrāsas -3.

🍷 Un nedalītu prestižo pirmo vietu izcīnīja Vineta Ruka. Neviena cita, kā savulaik septiņus gadus pēc kārtas dominējošā (7!) Latvijas čempione! Līdzīgi kā 1997. – 2003. gadi, līdzīgi kā iepriekšējais LRTM raunds Jūrmalā, līdzīgi kā vēl ~1000 citi golfa turnīri, arī 2021. gada 5. Jūlija raunds bija Vinetas zīmē. Iespējams, taču tikai iespējams, arī citām Dāmām jāsāk apsvērt grādīgā dzēriena aizstāšana ar šokolādīti (Vinetas signature), kad bedre ir pieveikta ar birdie. Kopsummā, neapstrīdams, laba sarkanvīna krāsā tonēts -5.

Noslēgumā, tradicionālajā pēcspēles loterijā, pie gardiem Sicīlijas vīniem tika:

  • Ivita Asare,
  • Vita Priedīte,
  • Vizma Pūce.

LRTM vēstījums RTM Džentlmeņiem – paldies, ka mīliet un atbalstiet mūs! Mūsu jūtas ir abpusējas. Nākošreiz, ja izdomāsiet mūs sveikt klātienē, mēs neņemsim ļaunā un prom jūs nedzīsim 😘

Uz tikšanos nākošajā posmā, viesmīlīgajā golfa klubā Reinis.

❤️

* čips, puts, puts, puts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button