2021dāmas

17.LRTM_AR SPĀŅU PIESITIENU

Sākšu uzreiz šķetināt virsrakstu, jo nav man atmiņā, ka būtu mums servēta paelja ar dzesētu sangriju, Spānijas futbola izlase joprojām cīnās EURO 2020 ceturtdaļfinālā un pat ne spāņu bolero ar kastaņešu piesitienu vakara izskaņā. Toties cīņas papildus motivācijai kvalitatīva spāņu kosmētika visiem dzīves gadījumiem, vecumu kategorijām un ādas tipiem: viss mūsu skaistumam no MESOESTETIC – lūdzu! Meiteņu skaistumu un grācijas tagad redzēsiet laukumā visas atlikušās golfa sezonas garumā!

Golfs, nu golfs kā golfs…

Golf is a game whose aim is to hit a very small ball into an even smaller hole, with weapons singularly ill-designed for the purpose.”*

Bieži sliecamies domāt, ka vaina ir nūjās. Mainām brendus, puterus un draiverus, lai #piešķiltu draivu. Ja neiet, nopērkam jaunu golfa kleitiņu :). Jau augstas pilotāžas gadījumā sākam lasīt Dr.Joseph Parent ZEN Golf. Mastering the mental game:)

“I never learned anything from a match that I won.”**

Tāpēc, lai uzzinātu ko jaunu un iemācītos golfu dzīvojam tabulas apakšā, lai strauji un pārliecinoši, visiem konkurentiem par izbrīnu realizētu savu plānu un paceltos tabulas augšā. Nobukojot vietu nākamās sezonas Čempionu kausā!

“Golf’s three ugliest words: Still your shot.”***

Tā ir gadījies? Bieži? Nē? Jā? Domās atgriezies pie iepriekšējās sentences attaisnojošā skaidrojuma (attaisnojošā nevis apkaunojošā).

“The only time my prayers are never answered is on the golf course.”****

Golfa laukumā lūdzamies pastāvīgi – gan uz grīna norādot ar puteri virzienu bumbiņai kur tai būs būt un ripot, gan paceļot balsi un raidot lūgšanas debesīs ar lūdzu, lūdzu ej bedrītē. Sarunājamies ar priekšmetu… Vai pa kluso iedodot buču bumbiņai vai apglaudot kādu no veiksmīgajām nūjām. Par skaļo lūgšanos variet padomu meklēt pie Daigas! 🙂

Šoreiz Jūrmalas slavenais rafs tika atrasts Ozo laukumā! 13tais ūdens nav pieminēšanas vērts, jo ko gan par vienu un to pašu. Vineta atdeva pozīcijas 18.grīnā par lielu pārsteigumu visam LRTM sastāvam, jo Vineta parasti spīd ar raksturu un stabilitāti (varu pačukstēt, ka nākamajā posmā JGCH Vineta ar skaistu cīņu dubultajā pārspēlē nokārtoja visas formalitātes čempiones titulam!). Skaista, “sarkana” spēle LRTM valdei Veronikas personā un Runner up tituls!

Un Dana – jauna, skaista, sprigana mākslas baudītāja ar sniegumu 74 tīrajā strokā golfa laukumu ar Jūrmalas rafu, 13to un citiem iespējamiem kāzusiem noliek pie vietas! Mīnus 4! Skaista spēle!

“Golf is a fascinating game. It has taken me nearly 40 years to discover that I can’t play it.”*****

Novēlu visiem spēlēt golfu 40 gadus ar prieku un azartu, lai apgāztu šī secinājuma patiesumu!

#Uzdrīksties golfu!

* golfs ir spēle, kuras mērķis ir iesist ļoti mazu bumbiņu vēl mazākā bedrē, ar ieročiem, kas šim nolūkam ir nepietiekami izstrādāti, nav tam radīti;

**  nekad neko neiemācījos no spēles, kurā uzvarēju;

*** trīs nejaukākie vārdi golfā – joprojām tavs gājiens…;

**** vienīgais gadījums, kad manas lūgšanas netiek uzklausītas, ir golfa laukums;

***** golfs ir aizraujoša spēle. Ir pagājuši gandrīz 40 gadi, lai atklātu, ka es to nespēju spēlēt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button