2021dāmasUncategorized

15. LRTM : D _ _ _ _ P _ _ _ _ _ _!

Dārgie LRTM tūres fani un mīļās spēlētājas. Lūdzu atminiet, kas vieno šos prestižos golfa turnīrus un raundus, kas notikuši vien pēdējo 29 dienu laikā:

🏆17/05/2021 – 9. LRTM _PARUNĀSIM?…_ PAR GOLFU

🏆22/05/2021 – GANT Open 2021

🏆12/06/2021 – Latvian Mid-Amateur and Senior Open Championship 2021

🏆14/06/2021 – 15. LRTM_EV FIZIO FIT

2 vārdi.

Šie divi vārdi Latvijas golfa komūnā iedveš bijību *.

Otrais vārds sastopams Latvijas Amatieru čempionāta uzvarētāju tabulās 7 (!) reizes **.

Tajā pašā laikā, izdzirdot šo 2 vārdu kombināciju, sejā parādās sirsnīgs smaids un uzvirmo patīkamas sajūtas, jo zini, ka nākošās 4 – 4.5 stundas būs mierīgas, piesātinātas ar kvalitatīvu golfu un visdrīzāk varēs nobaudīt upenīšu uzlējumu.

Mūsu Dārgais lasītāj, ja Tu atbildi nezini, tad būsim spiestas Tev lūgt vēlreiz iziet zaļās kartes kursu.

Tā nav neviena cita, kā mūsu DAIGA PUISĪTE 🌸! Dāma, kura prestižākajā dāmu tūrē Eiropā (lasi – LRTM), vietējos valsts līmeņa turnīros un Latvijas golfa klubu organizētos turnīros saimnieko kā savā ķēkī.

Arī 14. jūnija LRTM posms, kuru sponsorē “EV FIZIO FIT” (https://evfizio.fit), nebija atšķirīgs – jau no paša spēles sākuma, Daiga nosvērti un pamatīgi būvēja fundamentu uz kura balstīt savas spēles rezultātus. Citas dāmas līdz pat 17. bedrei gozējās saraksta augšgalā, taču, zinot Daigu, viņa nodomāja: “Eh, manas mīļās… golfa raunds beidzas tikai tad, un vienīgi tad, kad bumbiņa grabinās pa 18. bedrītes dibentiņu 😏”. Jāatzīst, šis domu grauds ir Tunsin*** grāmatas cienīgs, jo tas bija precīzs kā Daigas draiveris (un woods, un puteris, un dzelži). Citām, uz uzvaru kandidējošām dāmām, spēles noslēgumā sākas ķibeles un spēles liktenis ir izlemts. Daiga paņem savu kārtējo turnīru! Neviens neiebilst. Jo nevar.

Šajā sezonā labu tempu uzņēmusi arī treneres Annas Diānas Švankas audzēkne Evita Bādere. Evitas rezultātu kartiņās, šosezon, manāmas stabilitātes tendences, kurām pa vidu vēl iezīmējas sarkanas krāsas kvadrātiņi (lasi – birdies). Sveicam ar pelnīto un godpilno 2. vietu 🎉.

T3 šodien pārstāvēja 2 spēlētājas – Aija Veisa un Zanda Simanoviča. Aijai, tuvākā pagātne golfā, bija tumšās nokrāsās… pēdējos raundus, bija vērojami daudzi tumši zili kvadrātiņi GameBook lietotnē. Taču mēs zinām, ka tā nav viņas iedzimtā (native) spēle un galu galā, tā ir vēsture, jo Aija ir atpakaļ tur, kur viņai jābūt – TOP3. Savukārt, Zanda šodien bija tuvu tam, lai jau otro reizi pamatīgi satricinātu LRTM pjedestālu. Taču tā 17. bedre… tā nejaukā nekrietnele! Tā ir bedre, kur mums visām bieži gribas apmānīt savu handikapu, taču rezutātā, handikaps tomēr visu saliek pa vietām. Zandiņ, neskumsti, jo TOP3 LRTM’ā ir vistīrākā manta – godpilna un prestiža 🚀!

Noslēgumā, sveicam 3 skaistas un veiksmīgas dāmas, kuras vinnēja šodienas tradicionālajā loterijā:

  • Andra Mauriņa,
  • Aija Medne,
  • Baiba Saulāja.

Jāatzīst, visām dāmām, vinnētās “EV FIZIO FIT” masāžas būs прямо в яблочко. Jo Andra un Aija 2 dienas cienījami nospēlēja Latvijas Mid-Amatieru čempionātu, un Baiba tiko atgriezās no pārgājiena, kur 7,5 dienās bija jānosoļo 216km.

Uz drīzu tikšanos jau nākošajā raundā “16. LRTM_SMILTENES PIENS”.

❤️

—————————————

* Ļoti liela cieņa, kas bieži saistīta ar apbrīnu vai bailēm.

** https://www.lgf.lv/latvijas-amatieru-cempioni

*** https://www.janisroze.lv/en/gramatas/maksla/kultura/kiniesu-gudribas-gramata.html

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button