Uncategorized

14.LRTM_INGAS COMEBACKS

Ir turnīri un ir TURNĪRI, kuri paliek atmiņā ar kaut ko īpašu!

Darba nedēļas vidū traucāmies uz Reini Krimuldā. Laika apstākļi ideāli golfam, atpūtai, pačalošanai vakara piesaulītē un mēs arī zinām KĀ sagaida Reinis visus savus spēlētājus visos savos turnīros! Tā kā bijām solīds skaits, lai sacenstos, bet ietilpām 40 minūšu starta laikos, tad  sanāca dubults labums – kopēja pasēdēšana turnīru iesakot un kopīga spēles apspriešana turnīru noslēdzot.  Jo bija jau arī intriga, tā teikt – līdz pēdējai bedrītei bija atvērts jautājums vai Aija Veisa uzsitīs PAR 8ajā vai 9tajā bedrītē un “izsauks” Vizmu uz dueli par prieku visām, kuras jau bauda vīna glāzi ieņemot vietas pirmajā rindā skatītāju ložā. Tā kā Aija parasti neapgrūtina sevi ar lieku informācijas plūsmu spēles laikā, tad ovācijas un pastiprināta sabiedroto interese uz 8tā grīna viņai paliek mīkla līdz spēles beigām (paskaidrojums, ja kāds nav ilgi bijis Reinī – Reiņa viesu mājas bāra galdiņi ir izvietoti tieši pie 8tā grīna, lai var, tā sakot – noraudzīties no augšas uz izrādi lejāk). Pasaku uzreiz –  šovs tika atcelts. Nauda par biļetēm atgriezta. Aija nospēlēja stabilu bogey, bogey un pabeidza spēli E (even) ar ko pietika dalītai T2 ar Lauru Kalniņu, kura šogad spridzina pa LRTM TOP augšgalu absolūti pārliecinoši un bez stresa. Un nostāties blakus Laurai turnīra tabulā jau vien ir uzskatāms par veiksmīgu spēli:)! Uzvaru jau otro reizi pēc kārtas, taču ar mazāku nervu spriedzi kā pirmajā Reiņa posmā, svinēja Vizma Pūce ar -1! Mājas sienas palīdz! Atgādināšu, ka pirmajā posmā Vizmu uz tuvcīņu izaicināja Iveta Lopatko, bet Vizma palika nelokāma savos uzskatos kam pienākas uzvarētājas tituls. Apsveicam!

Un te uz turnīru ieradās arī mūsu mīļā Aija Medne – meitene uguns, meitene prieks un optimisms! Un konstatēja, ka vienīgais apavu pāris kas paņēmies līdzi ir papēdīškurpes, kas kājās. Ilustrācijas pievienotas :)!  Kurpītes, starp citu – ļoti glītas!:) LRTM komūna, protams, sadodas rokās un mēģina atrisināt problēmu, kas nemaz nav viegli, jo ziniet – apaviem ir arī izmēri, kas ir daudz būtiskāki nekā S vai M izmēra maika salīdzinājumam… Crocs bija labākais pieejamais risinājums, ko varējām atrisināt un Agita iedeva lietošanā savas braucamkurpes :).

Droši vien lasītāji, kā pārsvarā ierasts mūsdienās, lasa virsrakstus. Jācer, ka arī saturu. Un domā – bet kur tad palika Inga???! Es izstāstīšu! Inga nokavēja pieteikšanās dedline (laikam aiz nepieraduma…) un samaksāja soda naudu par pārējo trobelēšanu. Bet vienalga – bija nolēmusi atgriezties trešdien un atgriezās trešdien, jo gaidīt līdz nākamajam posmam vairs nebija spēka. Pārējo izstāstīšu ar prieku un, ziniet, pat lepnumu. Sākšu ar… jautājumu. Kurš var nosaukt golfa tūri Latvijā un Pasaulē, kur golfa spēlētājs atgriežoties tūrē savām konkurentēm (sportiskajā  kontekstā) uzklāj galdu un uzsauc Prosecco? Tik priecīgi tas ir – atgriezties LRTM tūrē un apritē!!!  Mazliet pastāstīšu vēsturi šim visam – Inga ir īsta golfa spēles entuziaste un no pirmās dienas pagājušajā sezonā pievienojās LRTM tūrei, ieskaitot tā dēvētos ziemas posmus pēc oficiālā turnīra noslēguma, kad spēlējām daždien slēpošanas kostīmā. Tie arī mums ir forši… :):):). Taču šajā sezonā notika negaidītais un nevēlamais –  sadzīviskas traumas rezultātā Inga nospēlēja LRTM šīgada pirmo sniegoto posmu, kurš tika pārtraukts laika apstākļu dēļ un …. uzmeta virtuves dēlīti uz pirksta! Šis prasīja rehabilitācijas periodu precīzi 2 mēneši! Bet ko Jūs domājat – mierā jau nesēdēs! Sekoja līdzi visiem notikumiem mūsu translācijās un kā pati saka: “Čipoju čiekurus formas uzturēšanai! Ar satītu pirkstiņu gāju pie Annas uz čipošanas meistarklasēm!”:). Un I’ll be back tika paveikts ar solīdu pozīciju tabulas vidū. Inga, paldies – šis bija izcili!

Ripinam uz mājām un nenokavējam pieteikšanos nākamajiem posmiem – visi jūnija un jūlija posmi ir atvērti reģistrācijai!

Baudam golfu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button