2021kungi

RTM IRON BALLS

Bonjour, sportisti!

Ir klāt šī gada nopietnākais golfa fiziskās izturības izaicinājums – IRON BALLS, jeb pirmais RTM golfa maratons powered by G4S!

Ko tas nozīmē īsumā?

 • Trešdiena 16.06.2021.
 • Piecdesmit četras bedrītes.
 • Trīs laukumi – Viesturi, Jūrmala Golf Club and Hotel, Ozo Golf Club.
 • Starts 7:30 paralēli Viesturos un Jūrmalā. Fināla raunds – Ozo.
 • Nekādu kartu, trolleys allowed.
 • Dzeltenie izsitieni.
 • Stroke neto.
 • 30 EUR buy-in.
 • Flaitā 3 pax – flaitu veidošanā var izteikt vēlmes RTM komisārām Aināram, kuras iespēju robežās tiks apmierinātas.
 • Speciāls atvieglinājums “Chinese bogey” – iespēja jebkuru bedri, neatkarīgi no sasistā stroke, deklarēt kā pabeigtu ar +5.
 • Green fee – Viesturi 20 EUR; Ozo 30 EUR; Jūrmala 40 EUR.

Ko tas nozīmē izvērstāk?

Edgars Zālītis. Golferis ar stāžu un stāstu krājumu par un ap golfu Latvijā, kas būtu pelnījuši tapt apkopoti tāpat kā Krišjānis to izdarīja ar Dainām.

Visiem vēl svaigā atmiņā Edžas organizētās G4S Midamatieru sacensības, kurās Pin pozīciju un alternatīvo bedrīšu dēļ golferi tika pakļauti cilvēkam grūti panesama, smaga psiholoģiskā stāvokļa radīto robežu paplašināšanai.. Kaut ko līdzīgu, Edgars (105kg, 21 km personal best zem 2h) ir ieplānojis arī šogad RTM Tour regulārās sezonas ietvaros. Maiks Taisons ir teicis: “Everyone has a plan until they get punched in the mouth”. Pilnīgi nesaistīti šo turnīru varētu raksturot kā: “Kas par daudz, tas par.. nav pietiekami!”.

Var jau teikt, ka visas sievietes ir feministes, kamēr nav jānes veļas mašīna uz 4. stāvu, no otras puses šis ir pārbaudījums, lai pierādītu, ka mēs visi (RTM biedri) neesam tikai baigi vīrišķīgie, kamēr vīrišķība aprobežojas ar tās pašas veļasmašīnas uznešanu uz ceturto stāvu. Golfs nav par to cik tu vari tālu vai stipri aizsist, tāpat golfs nav sprints. Golfs ir kā lasīt Pjatigorski, paralēli klausītieties Panorāmu un, nepazaudēt koncentrāciju, saprast abus. Kā ielūgumā saka Edža: izvēle ir jūsu a) palikt mājās pie sievas un bērniem, b) noturēt sapulci darbā, lai būtu it kā pamatots iemesls trešdien agri no rīta neiziet uz starta vai c) sākot ar šodienu ievērot Spartiešu režīmu, lai trešdien noietu distanci līdzīgi kā nesen Logan Paul vs Floyd Mayweather. Atslēgt pragmātisko loģiku un mesties šovā. Varbūt tas nozīmē nakšņot Ozo laukumā (neaizmirstiet cigārus), varbūt tas nozīmē tulznas uz kājām un vairākus Polo kreklus somā, bet ticiet, tas būs tā vērts!

Pāris ieteikumi no profesionāļiem[1] – vēzējiet viegli; puterējiet ātri (bez ilgas mērīšanas un bumbiņas tīrīšanas); pārlieku nepieķerieties sitieniem un pietaupiet enerģiju partneriem tos raksturojot; nesteidzieties; izvairieties no bunkuriem un pats svarīgākais – turiet bumbas vēsumā!

Sīkāk:


[1] https://www.golfdigest.com/gallery/7-lessons-from-a-golf-marathon

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button