2021kungi

RTM jauns uzvarētājs – Einārs Trankalis

Kamēr tūres pagājušās sezonas viens no čempioniem Gatis (no sirds apsveicam un gaidām atpakaļ ierindā) svin savu bezkompromisu back-to-back uzvaru Jūrmalas pilsētas domes vēlēšanās, RTM vilciens piestāja Jūrmalas pilsētas Dubultu stacijā.

Ja var ticēt vēsturniekiem par Dubultu nosaukuma izcelsmi pastāv vairākas versijas. Viena – tuvējā apkaimē dzīvojis zemnieks Dubelts, no kura vārda arī cēlies Dubultu nosaukums. Tomēr ticamāka šķiet versija, ka, nosaukums cēlies no kaut kā, ko var locīt kā Dubble, Dubbel, Dubbelt, Dubbeln. Līdz ar to nav nekāds brīnums, ka Jūrmala Golf Club and Hotel Duppeli, Trippeli un Kvadruppeli trešdien parādījās, praktiski visu RTM spēlētāju rezultātu kartiņās.. Tieši tādēļ tā nevar būt sagadīšanās, ka posma uzvarētājam divi dubli 17. un 18. bedrē vispār nepatraucēja, un Einārs Trankalis gluži kā Karlo Kollodi pasaku slavenākais tēls – Buratino beidzot piepildīja savu sapni, izcīnot pirmo uzvaru RTM karjerā. Šeit gribas nedaudz pārfrāzēt slavenās Pinokio sāgas epilogu: “Einār, tu tagad esi īsts zēns!”.

Kā tas notika – par visu pēc kārtas.

Manāmi uzvilcies, bet kā vienmēr labsirdīgi agresīvi noskaņots laukumā ieradās pagājušās sezonas “divi vienā” – čempions un MVP – Nikolajs Keņins. Sākums: PAR-Birdie-PAR-Birdie-Birdie-PAR-Birdie, jeb -4 pret laukumu un šķita, ka konduktors kopā ar Tinder profila izveidi, ir atbrīvojis sevī atkal vaisles mustangu, kurš draudēja kļūt nevaldāms (lasi – piesmiet visu stacijas laukumu ar ciparu zem 70). Tomēr tā nenotika un pat 6!! Birdie neļāva Koļam sasniegt pjedestālu.

Otrs brīvdomātājs Kristaps Krištopans, pēc laiskas Eagle iečipošanas 2. bedrē, kļūdas dēļ pāragri iesāka apaļās jubilejas svinības, domājot, ka šis ir Eagle No 50, bet kā izrādijās ir tikai 49.. Rezultātā dzīres pārvērtās pritonā, viena pazaudēta bumba 13. bedrē, viens neveiksmīgs bunkura sitiens 15. bedrē, draivs Trampa matos 16. bedrē ar sekojošu šenku un likumsakarīga dalītā ceturtā vieta kopā ar David Pursley un Mareku Nemmi.

Par Eināru runājot, ja kādam nepatīk Pinokio, tad derēs arī Pelnrušķītes stāsts. Kamēr citi greznojās un izklaidējās, Einārs diezgan smagi rušinājās pa pelniem. Frontā bija pilns klāsts – PAR, Birdie, Bogijs, Doubles un pat Triples. BET! Visām pasakām parasti ir laimīgas beigas un Einārs sākot ar 10. bedri spēlēja kā neviens cits – 7 PAR pēc kārtas un lapa tik tīra, ka pat pamātei nebūtu kur piesieties. Rezultātā, lai kādi lāzeri arī tika šauti pa Eināru 17 un 18. bedrē, Einārs nodemonstrēja, to, ka darbs fārmklubā ir nesis rezultātus – pelnīta uzvara un pievienošanās elitārajam uzvarētāju pulciņam! Otrajā vietā Kaspars Freimanis un Arnolds Čulkstēns, kuri abi izskatās, ka sāk rāpties ārā no fiziskās formas bedres un sagaidāms, ka savas uzvaras vēl šogad abi obligāti paņems.

Šo svētdien RTM pauzē LV MidAm čempionāta dēļ, bet nākamo trešdien tūrē atgriežas Maratons, ko sarīkot ļauts golfa izaicinātājam un tūres galvenajam gargabalniekam visās sfērās Edgaram Zālītim – 54 bedres vienā dienā – jā, ne tikai Edzaxx, bet visi pārējie dalībnieki – mēs neesam normāli!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button