dāmas

13. LRTM_POWERED BY SGK_LIELĀ KIVERE

Sieviešu golfa klubs ir dibināts 2000. gada 20. jūnijā un uz šo dienu biedru statusā ir 65 golfu spēlējošas dāmas! Sieviešu golfa kluba mērķi ir veselīgas atpūtas organizēšana un golfa spēles popularizešana Latvijā sieviešu vidū, tādēļ sadarbībā ar LRTM 13. posms tiek aizvadīts SGK zīmē!

Šis posms ir zīmīgs ar to, ka šis ir pirmais Lielās Ķiveres izspēles turnīrs, kas nozīmē, ka dāmām ir jāsit no zilajām izsitienu vietām un mūsu vienīgajai PRO spēlētājai – no baltajām.

PRO vai nePRO?

Mūsu jaukā trenerīte Anna, ir PRO, viņa Latvijā ir vienīgā Pasaules Golfa Asociācijas licencētā spēlētaja. LRTM valde visādi cenšas atbalstīt Annu, attiecīgi izskatot, dažādus variantus, lai ar viņas zemo HCP viņai būtu iespēja cīnīties ar pārejām spēlētājām. Šogad tika nolemts “atvilkt” Annu uz dzeltenajām izsitienu  vietām, nofiksējot viņas playing hcp  5.  Pagaidām Anna ir vienīgā PRO spēlētaja Latvijā, joprojām  nav konkrēta regulējuma, kas ir PRO spēlētajas, ir jāvadās pēc starptautiskiem standartiem, kā arī konsultācijām no Latvijā esošiem treneriem un golfa funkcionāriem. Kā baumo, šogad Latvijas golfa funkcionāri cītīgi strādā pie šī regulējuma.

Par spēli

Izejot uz starta, pats svarīgākais bija…. nepaskriet garām zilajām izsitienu vietām 🙂 Laiks bija patiesi fantastisks un lielākā daļa dāmu, uzsāka spēli ļoti cerīgi (paldies SGK par jauko pārsteigumu – atspirdzinošo prosseco pirms starta). Pirmajās 6ās bedrēs “sarkanajā zonā” bija krietns spēlētaju skaits. Tiktāl zilās izsitienu vietas nebija liels šķērslis. Uz 7ās bedres vissāpīgāk “paslīdēja” Agita Lejaskraukle – 11 stroke, kas momentāli viņu atmeta no -4 uz +1, Agita nepadevās, 8ajā bedrītē PAR (gandrīz no vīriešu dzeltenajiem), 9ajā atkal “paslīd”, bet pirmo devītnieku pabeidz ar +1.

Leaderboard pēc pirmā devītnieka : – 3 Ginta Ozoliņa, Ieva Masaļska; -1 Indra Eniņa, E – Veronika Kima-Zeile, Daiga Puisīte, Līva Legzdiņa. Šīs dāmas principā arī turpināja cīņu par uzvaru, kas nav bieža parādība LRTM, jo bieži vien sākotnējās līderes krīt, un izlec jaunas “zvaigznes”. Indra iesāk 10. bedri ar 7 stroke, kas viņas gadījumā ir kā double, bet turpina stabili  : 5 par, 5 bougie, otro devītnieku pabeidz ar E, kas kopumā dod – 1 rezultātu. Pārējās leader dāmas arī iesāk 10. bedrīti ar 6 stroke, vienīgi Ievai garš puts palīdz “izvilkt” 5. Daiga turpina spēli ar 6 bougie un diviem PAR, finišē laukumu ar 87 stroke  +2 rezultāts.  Veronikai veiksme izslīd 12. bedrē  8 stroke un 18. bedrē 7 , otro devītnieku pabeidz ar +1, kopējais rezultāts tāds arī paliek +1. Līvai nepārak veiksmīgas izrādas 14.,15.,17.,18. bedres, kas arī izšķir viņas rezultātu – otrais devītnieks +4, kopējais rezultāts +4. Otrajā devītniekā Ieva, notur E, kopējais rezultāts – 3.

Suminām pirmo trijnieku :

1.v. Ieva -3  2. v. Indra -1 3. v. Ginta – E

Prieks, ka LRTM valdei jau ir pirmais pārstāvis nākamās sezonas Čempionu posmā! Tātad, kārtība būs 🙂  Pārējās valdes dāmas vai nu saņemsies, vai nu baudīs posma norisi no Ozo terases! Indrai noteikti ir tīkamāka zilā nevis sarkanā krāsa, jo no tās krāsas var sist no sirds, nevis viegli vicināt nūju! Viņa noteikti vēl gaidīs Lielās Ķiveres posmus! Ginta, Ginta, Ginta…te mēs atkal novelkam savas ķiveres pieredzes un elegances priekšā!

Tas bija patiešām noderīgs treniņš, kā arī  spēlētaju izvilkšana no “komforta zonas”, uz nākamo posmu atgriežoties uz “sarkanajiem”, būsim guvušas lielu pārliecību, un sarkano tee box uz 13. redzēsim jau pavisam citam acīm, bet par to jau aiznākamajā aprakstā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button