2021kungi

Vilis Krištopans golfā ir labs!

Tieši tik vienkārši:

  1. Vilis ir precīzākais draiveris tūrē, 88% sitienu atrodot feirveju. Tas pateicoties plūstošajam svingam, un tam, ka Vilis nemēģina “nogalināt” bumbiņu katrā sitienā, kā to dara lielākā daļa no distances atkarīgie jaunuļi.
  2. Vilis no bunkuriem sit ārā bez aizķeršanās, dažreiz varbūt smilšu glābiņš (sand save) izpaliek, bet uz grīna vai feirveja (pēc vajadzības) Vilis ir vienmēr.
  3. Vilis čipo ar savu mūžseno 54” vedžu, jo Vilim nav liekas 5h dienā slīpēt trīs dažādus vedžus (50”; 56” 60”) kā to ikdienā dara Fils Miķelsons, bet Vilis augšā un lejā (up and down) izpilda 2/3 no visiem par īsu palikušajiem approach sitieniem.
  4. Kas attiecas uz puterēšanu, Vilis to dara ar savu 30 gadus veco Ping puteri līdzīgi kā 10 000 pirtiņas uzcēlis namdaris – precīzi un ātri.

Lūk jums daži iemesli, ja prātojāt, kā Vilis šobrīd varbūt RTM ranga[1]  pirmajā vietā ar šajā sezonā izcīnītām 3 uzvarām, 4 otrajām vietām un 2 trešajām vietām! Viļa lieliskā sportiskā forma šobrīd raisa pamatotas pārdomas, kurā no šajā nedēļas nogalē gaidāmajām LV Midamatieru un Senioru čempionāta [2] ieskaitēm – M50 vai M 65 startēt, jo kritērijus izpilda abos. Līdz ar to Vilim ir dilemma, kuras grupas konkurentus ar savu pieteikumu “apbēdināt”, jo bīstams pretendents uz uzvaru Vilis ir abos.

RTM Tour uz vienas (nu varbūt divu) rokas pirkstiem var saskaitīt spēlētājus, kuri var cīnīties ar Vili strokā un to lieliski pierādīja RTM Lielā Ķivere Vol. 3 pārspēle starp Vili Krištopanu un Matīsu Kliginu. Pārspēle notika 5 reizes (atkārtots RTM rekords), jo pirmās četras abi spēlētāji no baltajiem sita precīzi – PAR. Velkot paralēles ar basketbolu – lai cik labs nebūtu KP, Dončics šobrīd ir labāks  – patīk mums tas vai nē! Hokejā – lai cik nebūtu labas šobrīd pārējās valstis, kuras lēnām slīd garām Latvijai, pārliecinoši labākā tomēr ir un vienmēr būs Kanāda[3] neatkarīgi ar kuru sastāvu ierodas uz čempionātu.

Vilis iepriekšējā dzīvē bija basketbolists un ļoti labi zina, ka uzvar tā komanda, kura precīzāk izpilda soda metienus. Vakar uz soda metiena līnijas OZO 13. bedrē Vilis bija aukstasinīgāks, bet Matīsam roka nodrebēja un piektajā piegājienā bogijs. Rezultātā Vilis Krištopans Nr.1; Matīs Kligins Nr. 2, bet Nikolajs Keņins Nr. 3


[1] https://www.milgravis.com/rtm-standings/

[2] Pietiekšanās un live scoring šeit: https://www.golfbox.dk/livescoring/tour/?language=2057#/competition/2712467/info

[3] https://www.iihf.com/en/events/2021/wm/news/26359/can_fin_gold

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button