Uncategorized

12.LRTM_AMEDA = GOLFA SVĒTKI

Beidzot brīnišķīgs laiks aiz loga un garantēti burvīga golfa diena!

Intriga par turnīru tiek kurināta meistarīgi un ar atdevi par ko milzīgs paldies posma sponsoram AMEDA.LV un personīgi Andrai Mauriņai, jo kurš gan cits  “labāk pazīst drēbi”, ja ne paši tūres dalībnieki! Viss sākās ar oriģinālu un smieklīgu video “uzķerot” iepriekšējā tūres posmā iztirzāto golfa problēmjautājumu klāstu un attīstot domu par golfa terminiem un to izpratni kā arī rīcības ieteicamajiem scenārijiem no “cilvēka parastā” skatu punkta starp mums dakterīšiem runājot. Līdz beidzot, attīstot intrigu un kulmināciju, nonācām arī pie posma dresscode – Amedas sarkans (un tā dažādās nokrāsas, kā piemēram, Blue shades of red… :):):)).

Neskatoties uz kopēju eiforiju par pasākumu un kuplu dalībnieku pulku, kas vienāds ar 30 galvām, attieksme pret golfa spēli un sportisko rezultātu ir nopietna! Bez nopietna piegājiena atkārtots Best stroke neto tūres pastāvēšanas vēsturē netiktu sasniegts viss – 64! Zanda Simanoviča ir šī izcilā rezultāta autors un tagad sevi var meklēt milgravis.com mājas lapas sadaļā LRTM rekordi. Sniegums bija pārliecinošs, stabils un baudāms! 2 birdie bija tieši laikā! Un tieši šie 2 birdie pietrūka Agitai Lejaskrauklei, kas ar stroke neto 67 pabeidza spēli kā runner up! Arī trešais “pleķis” sarkanos toņos kā pienākas ar Gintas Ozoliņas stabilo sniegumu šajā sezonā Amedas posmā sasniedzot -1. Lepojamies ar Jums, meitenes un tiecamies, sapņojam, raudam pēc šādiem pašiem rezultātiem! Vai esat atskaitījušās statistikas pārvaldei un zinātnisko disertāciju cienīgo pētījumu izstrādātājiem par savām attiecībām ar Pfizer? :):):)

Pārējie varēja orientēties uz citiem rezultātiem, jo par godu Ameda 7.gadu jubilejai tika apbalvotas visas vietas, kas dalās ar 7! Ieva M. pēc 12tās orientējās uz 28to :):):)! Everitas sapņu fabrikas kaleidoskopā salikās tvisteri un – rokā ir!

Un vēl daži fakti par turnīra posmu – uz komercflaitu atvēzējās Aija Medne, Anna un Daiga! Un ko Jūs domājat? Nodrošinot sev komfortablus spēles apstākļus = nodrošina sev dalītu T5, paņem Closest to pin into flag distance un katra iegūst savai baudai Amedas balvas! Tā, lūk, dāmiņas – pa vienkāršo sakot, piečuks attaisnojies ar uzviju!

Amedas turnīrs ieiet LRTM tūres vēsturē ar vairākiem atzīmējamiem faktiem uzreiz! Un, galvenais, ka visi šie fakti ir unikāli forši!

Sponsors ir tūres aktīvs dalībnieks un novada tūres posmu pats (žēl gan – bet posma relīzes tiesības atstājot organizatoriem 😊). Pats piedalās sacensībā arī šajā atbildīgajā dienā Сам танцую и пою и билеты продаю* (sam tancuju i poju i biļeti prodaju). Pirmo reizimums ir Hole in one balvas uz visām PAR 3 bedrītēm, tās gan mēs nepratām realizēt ar 120 mēģinājumiem par ko žel bija gan Andrai, gan mums pašām! Pirmo reizi ir papildus balva nominācijai Closest to Pin, ko ar glanci paņēma Anna Diāna Švanka spēlējot no dzeltenajiem tee (pēc Annas jau bijām šogad noilgojušās, tāpēc apmeklējām golfa spēles grupu nodarbības pavasarī!)!  Andra atved prieku uz laukumu, sagaida visus posma dalībniekus pēc spēles un izdala plānotās balvas par nopelniem golfa laukumā un arī vēl papildus!

Bet visforšākais ir tas, ka tūri atbalsta paši tās dalībnieki un veido mūsu ikdienu krāsaināku (piemēram, sarkanu :):):))! Un tas, ka visi spēlētāji ir atsaucīgi, atvērti, iesaistās, piedalās un bauda! Paši saorganizē grupas foto (Lidija jau ieradās ar tādu sarkano enerģiju, ka grupas foto nostādīšana ir pupu mizas – paldies, labais!), paši ir sarkani – kurš ierodas ar sarkanu  kabrioletu, kurai lūpu pomāde, kam liktenīgi sarkana veļa, vīna glāze sarkanā un kādai pilns outfits. Un pašas esam  iemācījušās veidot bilžu arhīvu un dalīties! Liels prieks par to!


Ne katram ir iespēja vai talants darīt to, ko tiešām mīl, un ne jau visi spēj atrast, apzināt, īstenot un izdzīvot savus talantus un sapņus. Pāri paliek milzum daudz cilvēku, kuru dzīve ir mazliet parasta, daļēji izdevusies un vidēji laimīga. Pilna ar brīžiem, kas nav bijuši nekā daudz vērti.

Bet mums visām kopā un katrai atsevišķi ir tādi brīži, kas vērtīgāki par miljons dolāriem!

Varbūt šeit nekas tāds nemaz nav jāizdara, nekas liels nav jāpaveic, pietiek piedzimt, ievilkt gaisu plaušās, atvērt acis un šo te visu ieraudzīt? Ļaut, lai dzīve notiek!

#Uzdrīksties golfu!

Un tā – uzmanību, uzmanību: ir nedēļas piektās dienas rīts un līdz pirmdienai ar roku aizsniegt! Nākamais posms pirmdien Ozo arī būs unikāls tūrei – pirmo reizi izspēlēsim Lielo Ķiveri (Grand Slam) no zilajiem tee! Lai cits skats uz dzīvi un laikumu :)! Un tas par godu LGF (Latvijas Golfa Federācija) organizētajam ikgadējam MidAm turnīram nākamās nedēļas nogalē (12.-13.06.), lai spēlējot no ierastajiem sarkanajiem tee laukums liktos tīrais prieks! Mums tur ir jābūt! Gatavosimies kopā! #Uzdrīksties golfu un piešķil draivu!

Trešdienu ieplānojiet braucienam uz Reiņa trasi! Šī būs tā diena, kad vēl var ielēkt braucošā vilcienā un piedalīties Reinis Tour balvu izspēlē – ieskaitē 4 labākie posmi, atlikuši četri posmi!

Pieseko Instagram kontam #racetomilgravis, interesanto vari atrast milgravis.com.

Sadaļā Reitingi_LRTM Standings ir atrodams tūres kopvērtējums (Order of Merit),  kā arī atsevišķo turnīru tabulas JGCH Tūre un Reinis Tour!

Drīz tiekamies!

* Pati dejoju un dziedu, un pārdodu biļetes (no krievu val.)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button