2021kungi

Jānis, Iron Man, Spalviņš

Iespējams, tas izklausīsies augstprātīgi, dažs teiktu pat snobiski, bet RTM Tour nav viduvēja līmeņa spēlētāju! Ir daudzi labi, viens ļoti labs spēlētājs vismaz “uz papīra”, jo tāpat kā 2020. gada LGF čempions Stefans, taisa shallowing out (vismaz cenšas), un tiešām tikai daži izcili spēlētāji.

Tiem, kam iepriekš minētais sagādā iekšēju konfliktu vai sašutumu, mēs gribētu nomierināt un novēlēt kaut ko no teiciena par zirgu un jāšanu.. Zirgu un to, ko viņš var izdarīt, varbūt, atstāsim citai reizei, tikmēr heiteriem rekomendējam – ejiet trenēties! Pēc tam pārbaudiet savu stresa noturību laukumā; izdariet to vēlreiz, un, kad esiet gatavi, tiekamies sacīkstē. Laiku un vietu jūs jau ziniet..

Šī nav tukša bravūra, jo pēc LGF statistikas RTM Tour spēlē aptuveni 10% no visiem Latvijā reģistrētajiem aktīvajiem golferiem ar zemākajiem HCP.

Pēdējā posma uzvarētājs – Jānis Spalviņš, pieder pie izcilnieku kategorijas. HCP Jānim sezonas laikā parasti nostaigā no 0 līdz 1,5, un laukumu Jānis lielākoties iet level PAR, dažas reizes priekš RTM MVP reisa zem PAR, bet, kad nav garastāvoklis, ap 75. Ja Jānis ar šādu track record spētu regulāri izcīnīt arī uzvaras, tad rakstam varētu šeit likt punktu, tomēr, ņemot vērā, ka Jānis iepriekšējo uzvaru izcīnīja tālajā 2019. gadā, un nav zināms, kad viņš to izdarīs atkal, turklāt RTM mediji aizmirsa pieminēt[1] to, ka pirms divām nedēļām no baltajiem Jānis uzsita 72, RTM lūdza Jāņa tiešos konkurentus sniegt nelielus komentārus, ko viņi par Jāni domā.

Sāksim ar Jāņa partneri Mairi, kuram pēdējais var būt pateicīgs par jauna, platekrāna LG televizora iegādi pāros sašparīto punktu dēļ:

Mairis: “Pietiek ar vienu vārdu – Mašīna. Ne veejs, ne lietus, ne sniegs nespeej vinai trauceet”.

Ok, paldies, Mairi. Kristap?

LV Champion Kristaps: “labaakais ballstrikers Latvijaa”.

2020 RTM champion un MVP Koļa: “Multitalants, manuprat viens na labakajiem iron game šileriem LV”.

Uldis (3 time RTM Champion): “Spalvins ir otrais Jurmalas kluba cempions, pirmais esmu es”.

Marsels: “[cenzēts] tas ir cilvēks ēna :))) kura speles stils atgadina navi ar izkapti. uz ielas nekad nepateiktu, ka viņš ir top špīlers LV, bet uz laukuma vins spele loti agresivu golfu – karogā, vins zina katru savu distanci ta pat ka vins zina katru savu santehniki”.

Grūti šeit vēl kaut ko vēl piebilst, ja nu vienīgi vērts minēt, ka trešdien bija īpašs posms  – Irons only. Ja Harijam Spanoviskim zāļu skapītī bija trīs lietas[2], ko golfā varētu pielīdzināt draiverim, dzelžiem un puterim, tad Spalviņš ar stroke 73 bez drivera RTM valdei un arodbiedrībai ir radījis pārdomas, ko vēl varētu atņemt elitei, lai dotu iespēju proletariātam pacīnīties par uzvaru?

Atbildi būs jāmeklē katram pašam, bet visticamāk ar talantu, bet bez smaga darba un sviedriem RTM līgā var tikai tā arī palikt – vienmēr perspektīvs un gandrīz labs spēlētājs..

Dalītajā otrajā vietā  – Vadim Smal un Einārs Trankalis, ceturtajā, Svens, gandrīz Hole in One, Dinsdorfs.


[1] 1000 izvinenie

[2] Asaras, dziesmas un alus https://www.youtube.com/watch?v=5_y7iJ4feuY

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button