2021kungi

Siliņ$ un Go$a izcīna vēsturisku uzvaru

Liekas, ka tas bija tikai vakar, kad Igoru Lipski Ozo Golfa klubā ieraugam uz pirmā tee box, daudzas automašīnas stāvvietā apmeta apli un ar kaucošām riepām aizbrauca prom, jo saprata, ka šodien laukumā rādīties nav jēgas.. Technoloģijām attīstoties un sākoties Whatsapp grupu laikiem, Igors nereti bija spiests pieteikties turnīram tikai 5 minūtes pirms sākuma, jo tāda veidā vismaz bija maza garantija, ka kāds ieradīsies.

Vispār Igoram jau no mazotnes īpaši nav paticis fizisks darbs 🇮🇱. Tāpēc tālajā 2008. gadā, kad Igors pilnīgi nejauši kādā Rīgas restorānā satikās ar citu tūres leģendu – Kristapu Krištopanu (pēc kā abi kādu laiku nodarbojās ar legālu “krāpniecību” golfa pļavās Best ball režīmā), Igors ātri saprata: “Best Ball ir Ze Best Ball”, jo viss, kas nepieciešams ir strādāt ar muti un motivēt šancēt pārinieku. Igors kā zināms uz mutes nav kritis un viņa teicienu: “Tāāks, kurš pāris gatavs bestball šodien spēlēt pret mani!”, izdzirdot, daudziem svētdienu golferiem pār ķermeni pārskrēja zosāda, līdzīgi kā filmā the Ring zvans, kuru atbildot tu zini, ka pēc septiņām dienām būs sū#@..

Laiks ir gājis, Igora čips jau sen vairs nav “viens no labākajiem Baltijā”, handikaps lēni, bet neizbēgami sāk tuvoties lauksaimnieku limitiem un daudzi jaunie sportisti jau vairs nekautrējoties izvēlas Igoru kā tituliem bagātu heavyweight čempionu, bet šobrīd jau boksa maisu, gatavojoties atbildīgiem mačiem.

Tomēr šodienas Inta Krasta un Svena Dinsdorfa (Team Mārupe) sarūpētie golfa svētki, laikam bija pietiekams iemesls, lai leģenda atgrieztu laiku atpakaļ..

Mārupe Cup Best Ball Challenge no šodienas Latvijas Golfa kalendārā ir uz palikšanu un par pirmajiem čempioniem šodien gribēja kļūt daudzi!

Līdz 15. bedrei pārliecinoši spēlēja Kristaps Krištopans, nesot uz pleciem Vili un faktiski viens pats apspēlējot arī visas pārējās 22 komandas – bogejs pirmajā bedrē, tad eagle, pāris berdiji un -3 pret laukumu. Igors, savukārt, pabeidzis 14. bedrīti, jautāja flaita biedriem: “Kur atrodas 15. tee box?”, jo tieši tik biežs viesis viņš ir bijis Jūrmalas golfa laukumā.

Bet kā jau minēts iepriekš, šis formāts ir Igora formāts un arī šoreiz, piesakoties pats pēdējais un izvēloties savam kuģim perfekto bocmani – Erado čempionu Valdi Siliņu, kapteinis varēja bezrūpīgi uz borta sauļoties, navigācijai pieslēdzoties tikai uz maiņām.

Tehniskie Krištopanu un Miljonu pāri Mārupes kausu zaudēja (abiem dalītā trešā vieta) uz 18. bedres, līdz ar to, tuvojoties ostai, kā jau ierasts vecajos, labajos laikos, kuģi pietauvoja pats kapteinis – Igors, rotaļīgi, gandrīz iečipojot 40m berdiju..

Pārspēlē pret Šķeldotāju ar Tentu (Andževs/Vuškāns) Igors ļāva visu nokārtot Valdim, kurš 9. bedrē pāris stundas atpakaļ jau bija uzsitis closest to pin, bet playofā pretiniekiem nodarīja aptuveni to pašu, ko Norvēģijas hokeja izlases aizsargs Rodrigo Ābolam:

Pirmie Mārupe Cup Best Ball Challenge čempioni un ceļojošā kausa ieguvēji ir Igors Lipskis un Valdis Siliņš!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button