2021kungi

Mārupe Cup Best Ball Challenge

Vēsturnieki joprojām strīdas par Golfa izcelšanās apstākļiem, bet ir skaidrs, ka Golfs ir radies Skotijā, kaut kad ap viduslaikiem. Mūsdienu Golfs, tāpat kā viss, kas notiek par un ap mums, ir citādāks, nekā tas bija viduslaikos, bet tieši vieta un laiks ir pamats, uz kura tiek būvētas tradīcijas. Ja konkrētajā vietā un laikā satiekas uz vienu mērķi virzīti cilvēki, dzimst Lielas Lietas.

Tallina, 1995. gads, Ints Krasts un Svens Dinsdorfs. Divi zinātkāri jaunieši, kuri satikās, jo abi bija nolēmuši studēt ārzemēs.. Kā teicis 20 gs. angļu humorists P.G. Woodehouse: “Golfs tāpat kā masaliņas, būtu jānoķer bērnībā”. 2000. gadā pirmais to noķēra Ints, bet viņam vajadzēja veselus trīs gadus, lai pret pārliecināta hokejista Svena gribu to pielipinātu un piespiestu Svenu pamēģināt The gratest game ever played! Iespējams, ātrs hole in one vienā no pirmajām spēlēm Svenam[1], iespējams, abu zinātkāro sportistu vēlme izkopt golfa tehniku, kura tāpat kā dzīvē – jo vairāk mēs kādā lietā iedziļināmies, jo vairāk saprotam, cik daudz par šo nezinām, bet divdesmit gadi vēlāk, un Golfs jau ir ieņēmis vairāk nekā stabilu vietu abu veiksmīgo biznesmeņu, maigi teikt, aizņemtajā ikdienas kalendārā. Golfs ir katalizators daudzām spilgtām emocijām un ir nocementējis Inta un Svena Bromance, kura sportisko spēcīgumu daži pat pielīdzina Baraka Obamas un Džo Bidena attiecībām, kādas tās bija visu Baraka Obamas dominējošās prezidentūras laiku, jautājums tikai, kurš ir Baraks, bet kurš Džo 🙂

Nav precīzi zināms datums, kad RTM tūres ietvaros tikai aizvadīts pirmais pāru Best Ball Matchplay, bet šobrīd tā jau ir kļuvusi par tradīciju, kas paralēli oficiālajai RTM ieskaitei notiek katru RTM Tour posmu, gandrīz katra atsevišķā flaita ietvaros.

Mārupe, 2021. gads, tie paši Ints un Svens. Abi ir nolēmuši Latvijas golfā ieviest šo Tradīciju pilnīgi oficiāli, sarīkojot “Mārupe Cup Best Ball Challenge”.  

Best ball ir klasisks pāru formāts golfā, kurā ir vienlīdz svarīgi, lai spēles partneri piesedz viens otra kritumus un uztur pacēlumus, kādi spēles laikā notiek, nepārspīlējot, katras bedrītes izspēlē. Uzvar tie, kuri notur visstabilāko komandas ķīmiju 18 bedrīšu garumā.

Biedri – 2021. gada 30.maijs, izcilais Jūrmala Golf Club and Hotel, pirmās “Mārupe Cup Best Ball Challenge” sacensības, kuras tāpat kā Ints un Svens Latvijas Golfā ir uz palikšanu!

Mārupe Cup Best Ball Challange ceļojošais kauss

[1] Ints joprojām savu veiksmīgo sitienu vēl gaida..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button