2021dāmas

LRTM #11 Konspirācijas, jeb sazvērestības teorija

Sazvērestības teorija ir termins, ar ko raksturo kādas cilvēku grupas vai veselas populācijas aizdomas par slēptām un ļaunu nolūku vadītām darbībām no valdībasinstitūciju vai organizāciju puses. Sazvērestību teoriju piekritēji cenšas izskaidrot dažādu negadījumu vai mīklainu notikumu iemeslus ar kādu slepenu varas spēku darbību. Sazvērestības teorijas mēdz būt paradoksālas, iracionālas vai paranoiskas no lielākās daļas sabiedrības un zinātnes skatupunkta, tāpēc tās vispārēji netiek uztvertas par iespējami patiesām. Sazvērestības teoriju fenomenu pēta psihologi un sociologi.

Nu ko, papētīsim mēs arī?

Sestdien, OZO golfa klubā, pēc kārtējā fantastiskā snieguma Daiga Puisīte, savas uzvarētajas runā, pateicās Pfizer vakcīnai par savu sniegumu….Kopš vakcīnas saņemšanas viņas stabilā spēle esot kļuvusi fantastiska!

Pārbaudīsim faktus:

9. LRTM – 1. vieta 82 stroke sitieni

10. LRTM – 2. vieta 84 stroke sitieni

SGK sezonas  atklāšanas turnīrs  – 2. vieta 79 stroke sitieni

GANT OPEN – 76 stroke (personal best OZO golf ar 76 stroke sitieniem, +4 pret laukumu!)

STOP FAKE NEWS, TRUST THE SCIENCE!

Pierādīšanai izvirzu divas  hipotēzes:

“Vakcīnas ietekmē var iegūt golfa superspējas”

 “Vakcīnas ietekmei uz golfa spēli ir īstermiņa iedarbība”

Pētamie subjekti :  četras golfa dāmas, divas vakcinētas, divas nē.

Par visu no sākuma. 11 LRTM posms tiek aizvadīts sponsora ALAN DEKO zīmē, uz starta dāmas iznāk motivētas un zin, ja arī neies spēle, mums vēl ir iespēja piedalīties loterijā, laimējot balvas no ALAN DEKO  veikala ( kuru gan dāmu tas nespēj motivēt?!)

LRTM vēsturē  pirmais “komercflaits”, dāmas “sažmiedza” jostas un sakostiem zobiem sameta “pa piecītim”, lai netraucēti varētu iet laukumā un slepus vērot hokeja spēli savos telefonos (apsveicam Latviju ar uzvaru!!!). Bija doma paņemt vel tumbiņu, bet laikam nobijās no ta, ka nolikumā nav skaidri minēts sods par  pretinieku traucēšanu. Izlabosim, meitenes!

Starts kā jau LRTM ierasts, pārliecinātākās dāmas “izšauj visu pulveri” un atklāj savas kārtis jau pirmajās bedrēs (hahaha vai tiešām neienāk prātā mazliet paspēlēties ar pretiniecēm, vai tiešām jāizrādās jau sākumā, un pēc tam jākrīt ar seju “dubļos” 16., 17., 18. u.c. bedrēs (Ieva Masaļska, Zanda Simanoviča, Līva Legzdiņa, Dana Zālīte)?

Pēc pirmā devītnieka mīnusi ir more or less OK : Ieva Masaļska – 3, Zanda Simanoviča – 2, Laura Kalniņa – 2, Dana Zālīte – 1, Līva Legzdiņa – 1, Daiga Puisite –  E.

Šeit mazliet pauze. Jau otrais turnīrs, kā Ieva Masaļska spēle ar maģisko supergolfa vakcīnu. Sezonas LRTM sākums Ievai bija maigi sakot neizteiksmīgs, divciparu plusi katrā posmā. Bet!! Kopš vakcīnas saņemšanas Ievas sniegums mainijās kardināli. 9. posmā, dienā, kad saņemta pirmā deva, Ieva iet līderos ar -5 līdz salūzt 12.,13.,14. bedrē, bet jeburā gadījumā finišē top 5.

Otrais devītnieks.

Leaderboard mainās gandrīz pēc katras bedrītes. Ieva izgāž savu favourite 12. bedrīti (8 stroke) 14. un 15. arī  ir disaster.  Zandai liktenīgs ir klasiskais final 3, iemesls : no sava golfa treniņa uzradies 8 gadīgs kedijs, kurš nekautrējas sniegt savai māmiņai padomus un skaļus uzsaucienus spēles laikā (mīlulītis)  , Dana uz 18.ās  – vai tas, ko vārdā nesauksim, uz burta z un trešais ž?, Ginta Ozoliņa 16.,17.  Līva aukstasinīgi to izmanto un salūzt tikai 14. un 18. Ar to arī viss izšķirts dāmu golfā. Kura salūzt  mazākā skaitā bedrīšu – cash out garantēts.

Leaderboard rezultāts : 1. vieta LĪVA -1; 2. vieta IEVA –E 3. vieta ZANDA – E

Bet! Atgriežamies pie vakcīnām un mūsu hipotēzes pierādīšanas …

Daigai liktenīga bija 14. bedre, pazaudēta bumba pēc draiva, norauts nākamais draivs garā zālē 20 metrus aiz tee box, nūja un soma palikusi pie partnerēm priekšā, jāsit ar to pašu draiveri , kam sekoja norauts sitiens, netrāpīšana pa bumbu utt. – 10 stroke laikam vēl ir labs rezultāts. Vai tiešām vakcīna sāk zaudēt savu iedarbību?! Pati Daiga apgalvo : “Nē, izskatās, ka vēl darbojās, tas viss bija neveiksme un, ka neienāca prātā, ka tajos “rafiņos”(cik mīļi skan) nevar vairs atrast bumbiņas.”  Tā lūk!

Atgriežamies pie hipotēzes nr.1:

 “Vakcīnas ietekmē var iegūt golfa superspējas”

No četriem pētījuma subjektiem –  divas  vakcinētās IR ieguvušas golfa superspējas (Daiga un Ieva) , savukārt, Līvai un Zandai, kuras nav vakcinētas – šīs spējas piemīt tāpat.

Šajā pētijuma stadijā nevar noteikt vai vakcīnas ietekmē tu iegūsti golfa superspējas.

Hipotēze nr. 2  “Vakcīnas ietekmē  uz golfa spēli ir īstermiņa iedarbība”

Grūti pierādāma, jo pētījumam vēl ir jāturpinās.  Šajā pētījuma stadijā, Daigas gadījums norāda uz superspēju mazināšanos, bet visu izšķirs turpmākās nedēļas vai mēneši. Turpināšu pētīt!

Uzskatu, ka esmu  zinātniski pierādījusi daudz svarīgas lietas, šajos juku laikos, kad esam apjukuši informācijas pārbagātības jūrā. Un vēlos norādīt, ka katram ir jāpaļaujas tikai uz sevi, zinātniski pierādītiem faktiem un to  avotiem! Labāk vairākas reizes! 😉

STOP FAKE NEWS TRUST THE SCIENCE – Ar milestību, bc.mg.dr.h.c. I.M.

Izmantotie avoti :

https://google.com/sports_apkaros_pandemiju

https://google.com/vai_golfs_palīdz_nesaslimt

https://google.com/rotsildi_un_rokfelleri_sagrabj_pasauli

https://google.com/vakcina_izglabs_pasauli

https://google.com/vakcina_izglabs_sieviesu_golfu

https://google.com/vakcina_izglabs_golfu

https://google.com/covid_is_not_real

https://google.com/stop_fake_news

https://google.com/vai_alkohols_nogalina_vīrusu

https://lv.wikipedia.org/wiki/Sazvērestības_teorija

https://www.apollo.lv/7129418/visiem-virusa-noliedzejiem-gribu-iesplaut-to-savu-kovidu-seja-jauniete-par-inficesanos-ar-covid-19-arstesanos-slimnica-un-skeptikiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button