2021kungi

Puisītis uzliek bloku Nātriņam un aizsūta mājas arī pārējos

Apbalvošanas ceremonijā, skanot nebeidzamām ovācijām un saņemot reportieru jautājumus, kā izdevās izcīnīt uzvaru prestižākajā golfa tūrē Ziemeļ-Austrum Eiropā pēc 7!! gadu pārtraukuma, šīs dienas čempions bija superlakonisks: “Thanks 👌”.

Tiešām, ko tur daudz izplūst liekvārdībā? No šī iedvesmojoties un izmantojot izdevību, RTM mediju departaments grib arī pateikt: “Paldies!”, daudziem: pirmkārt, LV hokeja izlasei, (kurā 10% no spēlētājiem ir RTM kluba biedri) par fantastisko uzvaru pret Kanādu Pasaules hokeja čempionāta atklāšanas spēlē!; otrkārt, vēlreiz tai pašai izlasei, kura vakar tomēr pamanījās neuzvarēt Kazahstānu (HCP ~36), atgriežot visus nepamatotā eiforijā lidojošos uz zemes; treškārt, viaplay.lv par to, ka golfam beidzot Latvijā ir sava balss, jo to zilajos ekrānos komentē divi profesionāli golfa entuziasti, kuri tīri nejauši arī ir RTM kluba biedri; visbeidzot, Samantai Tīnai, kura neiekļuva Eirovīzijas finālā, līdz ar to lielai daļai šī pasākuma fanu, bija brīvāks laiciņš, un, spītējot sliktiem laikapstākļiem, tie šodien bija ieradušies JGCH atbalstīt vietējos RTM kārtējā posmā – “PGA Championship Sattelite”.

Fanu atbalstīts, tūres jaunpienācējs Dāvis Nātriņš (tika uzņemts klubā tikai pagājušo piektdien), spēlējot ar forsētu HCP 14 (Dāvim īstais HCP ir 19,6) sāka sportiski nekaunīgi – pirmajās divās bedrēs ieservēti divi ace. Pirmais kā Šmediņa nagla 6. zonā, otrs kā Samoilova planējošais 1. zonā. Pēc 7 bedrēm Dāvis, kurš līdz šim vairāk bija zināms kā piepūšamas, nevis kaučuka, bumbas dīdītājs pludmales smiltīs, sašūpoja iesīkstējušo golfa eliti ne pa jokam. Principā jau tas notiek katru gadu, bet tāpat neviens no pieredzes bagātajiem vilkiem, nav gatavs brīdim, kad kāds jaunais vienkārši atnāk tavā mežā un iezīmē teritoriju, turklāt dara to pārliecinoši! Pēc Front 9 Dāvim -3, Uldim Sangovičam -2, bet Aldim Puisītim -1.

Tomēr brīdī, kad Dāvis arī otro apli iesāka ar PAR, Alda Puisīša mērs bija pilns! Gluži kā jaunības dienās, kad Aldis no Aizputes brauca uz Liepāju ierādīt vietējiem, ko nozīmē kačāšanās un spēks, Aldis went nuclear, jeb kļuva kodolbīstams! Otrajā aplī astoņās bedrēs Aldim seši PAR un divi neto PAR un eksplozīvs -4 īsi pirms finiša. Par to, kurš būs čempions jautājumu nevienam vairs nebija. Ja jums ir citi jautājumi, kuriem vajag atbildes, piemēram, kā izaudzināt LPGA līmeņa golferes – prasiet Aldim. Ja jums vajag padomus, kā vadīt Latvijas Golfa federāciju – prasiet Aldim. Ja jums rodas jautājums – kā var dabūt PAR OZO 13. bedrē, pirmo bumbiņu iesitot ūdenī – prasiet Aldim. Vienīgais, ko varbūt Aldim neprasiet – kā var būt tā, kā sieva – Daiga tāpat strokā ir labāka[1] :).

Goda pjedestāls – čempions Aldis Puisītis; otrajā vietā ar personal best Dāvis Nātriņš, dalītajā trešajā vietā – Uldis Sangovičs, Ingars Andževs un Valdis Muižnieks.

Principā RTM kārtējo reizi apliecina, ka ne ar ko neatšķiras no lielākā brāļa PGA – ja tur šajā weekendā no aizmirstības ir uzcēlies 50. gadīgais Phil Mickelson (izrādās Latviski – vienkārši Miķelsons), kurš šodien iet pakaļ savam sestajam Major titulam, tikmēr Miķelsona vienaudzis Aldis jau savu sesto titulu šodien nodrošināja!

Rezumējot – perfekti izdevies golfa weekends Puisīšu ģimenei – apsveicam!


[1] Daiga sestdien uzsita Ozo Personal best 76 un palika tikai divus sitienus aiz Roberta Eihmaņa, kura vārds golfa aprindās komentārus neprasa. Suminam arī Daigu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button