2021dāmas

10.LRTM Par puišiem

Teikšu atklāti – vēlreiz pārliecinājāmies, ka spēlēt citos laukumos, ne tikai savā “mājas” laukumā, ir interesanti, izaicinoši,  forši un visnotaļ lietderīgi! Lai kaldinātu savu meistarību, neļautu ieslīgt pašapmierinātībā un dusēt pēļos. Viss iepriekš minētais kā trāpīts simtniekā atbilst RTM misijai.

Kas tad ir RTM? https://www.milgravis.com/par-rtm/

RACE TO MILGRAVIS (RTM) ir golfa svētki. Tā ir prestiža golfa tūre, kas apvieno labākos golfa spēlētājus un spēlētājas ……, un kuras mērķis ir veicināt golfa meistarības izaugsmi spēlētāju vidū un dot ieguldījumu golfa attīstībai …………… Mīlgrāvis nav vienkārši tramvaja pietura, tā ir pietura sportistiem un sportistēm ar augstām sportiskajām ambīcijām un mērķiem.

Tātad soli LRTM šajā sezonā ir spēris gana platu no spēles vienā laukumā paplašinot savu uztveršanas zonu  50 km rādiusā ap Rīgu.

Ko mēs labu sadarījām Jūrmalā šoreiz – iepazināmies ar puišiem un izdarījām vairākus vērtīgus novērojumus un secinājumus. Jau iepriekšējā rakstu sērijā mēs uzzinājām un “stādījām priekšā” tādu golfa varoni un visai biežu viesi kā Zažims. Jūrmalā sastapu arī citu puisi godātu draudziņu par Šenku. Sazvērestības teoriju piekritēji un “ticīgie” saka, ka šo vārdu nedrīkst skaļi izrunāt, tad piesauktais ir klāt kā aicināts. Par rakstīšanu vēsture klusē tāpēc mēģināšu to “norakstīt nost”,  varbūt palīdz. Tāpat kā izrunāšanās, sirds izkratīšana  paraudāšana uz pleca. Nu, tātad, lūk – Jūrmalas laukumā Šenkam ir pastāvīgā dzīvesvieta un pieraksta adrese. Jūrmalā šo vārdu vakar skaļi neizrunāju, bet viņš atnāca un tas nozīmē, ka vinš tur mājo. Iespējam, ka viņam patīk klaids laukums un jūras puses brīzes, iespējams, ka extra klases laukuma kvalitāte, jo viņš nav nekāds iesācējs golfa jomā. Vēl ir tā, ka ir Mazais Šenks, kas piestāj aprunāties garāmejot un Lielais Šenks, kas paliek uz garāku patērzēšanu. Intuitīvi jūtu – ka vairāk mums nav par ko runāt. Bet par secinājumiem runājot ir man, lūk, tāds domu grauds – kad atnāk Lielais Šenks, tad Zažims nenāk, viņam tur nav vietas un nav ko darīt. Šenks patstāvīgi un izcili ar uzdevumu tiek galā viens pats. Vēl vajadzētu panākt, ka Šenks nav brīvās pasaules pilsonis un ierobežot viņa pārvietošanos starptautiskā un vietējā mērogā neizsniedzot ceļošanas vīzu vai digitālo zaļo sertifikātu, kas sekmēs drošu pārvietošanos ES Covid-19 pandēmijas laikā. Iespējams, ka puišiem veltīts pietiekami daudz uzmanības un cieņas un viņi pratīsies turpmāk neapmeklēt nevienu LRTM tūres posmu. Zažims un Šenks – kā tos saukt pareizā latviešu valodā?

Kas var nākt talkā šādos gadījumos? Padomi un receptes –  pirmkārt, tikai abnormāla golfa mīlestība un neoficiāla laulība ar golfu jeb civilattiecības. Otrkārt, baigi forša kompānija jeb pa golferiskamflaits, kas visu otro develi cienā ar lācenēm. Jo tur nekas nav glābjams. Jābauda dzīve, kas gan upsī… izsauc sastrēgumu visā laukumā… (sastrēgumu nevajadzētu praktizēt). Treškārt – ļaušanās spēlei, tā ir spēle nevis pasaules gals. Piedod sev iepriekšējo sitienu. Pusceļu domās risināju jautājumu. Būt vai nebūt – tāds ir jautājums. Kurš spečuks var pateikt kā ir pareizi rīkoties:

  1. paņemt bumbiņu, ratus un sevi un doties prom no laukuma;
  2. iemest bumbiņu hazardā, salauzt nūju;
  3. bojāt dienu foršajiem cilvēkiem flaitā;
  4. cīnīties ar sevi un čaļiem līdz galam pieveicot visas 18;
  5. zvanīt golfa coach un psihoterapeitam uzreiz no laukuma.

Ko izvēlies Tu? Un tad, kad viss šis te ir aiz muguras, tad nākamajā dienā tieši vietā būtu polo krekls ar uzrakstu #Uzdrīksties golfu! LRTM dāmas sapratīs par ko ir runa😊😊😊.

Vai laukumā dzīvo vēl kādi zēni – vārds, uzvārds?! Nē, es nedomāju Krištopanu klanu vai Intu Krastu un viņi mūs neapdraud😊.

Par meiteņu spēli, kuras džeki netraucēja un baisais vējš arī ne. Leaderboardā top 6 tomēr jūtams JGCH īpatsvars, ne nospiedošais vairākums nē, bet klātbūtne gan, jo otro reizi no divām reizēm Jūrmalā uzvarētājas laurus plūc Laura Kalniņa (Ozo), kas vienīgā spēlē labāk par sevi pašu! Gribu atzīmēt, ka Laurai tā ir ceturtā uzvara LRTM posmā šajā sezonā! Malacis Laura – un ne vairs kediju vajag nekā! Visu vari pati! Laura visu laukumu nogāja pārliecinoši kā neapstrīdams līderis, bez iekritieniem. Par otro vietu sīvi cīkstējās titulētā fantastika ar svaigu poti Daiga Puisīte un jūrmalniece Linda Asare-Asarovska un teju likās, ka Lindai sudrabs kabatā. Vērojam 18.bedrītes izspēli, kur Linda jau gozējas saulainā vējā kluba mājas terasē ar viena stroke neto sitiena līderību pret Daigu. Daigai labs draivs, otrais green bunker. Daiga vispār no Viesturiem. Tas viņai netraucē pazīt Jūrmalas Somijas smilti un uzsist sand save pabeidzot bedrīti un tātad laukumu un spēli ar PAR. Un izmantojot hcp pozīciju saņemt priekšroku Uzvarētāja izvēlas papildus balvas izspēlē. Kur atkal bija gana jautri visiem, jo Daiga publiski izdarīja savu izvēli zinot, ka viņai ir otrā roka un pirmā roka būs Laurai, kas ir uz pēdējās bedrītes grīna. Nosmējām “ka tik Laura nepaņem” un paņēma arī!  Vai sakritība – vienāda gaume un līdzīgi laba spēle?

Mājupceļš aizņēma 32 min. LRTM Whatsapp čatā pa to laiku gaida 141 ziņa – notikumu pārspriešana, bildes, sveicieni labākajām un pēdējām, loterijas un aktualitātes. Piešauju klāt savas desmit un dzīve sastingst gaidās… – līdz nākamajam LRTM posmam, kad mēs atkal uzdrīkstēsimies. Tie, kas bija klāt tie sapratīs šo stāstu, tiek kas vairs nebija klāt – iesakām uzkavēties, jo daudz kas notiek ārpus spēles un laukuma. Tie, kas vēl nevar sadūšoties – #Uzdrīksties golfu! Pievienojies!

Un vēl… mums bija tāds notikums, kas tagad  ierakstīts statistikas annālēs pirmais Eagle putns LRTM tūres pastāvēšanas vēsturē! Svētku salūts Indrai Eniņai – JGCH 13.bedrīte, stroke 3 (PAR 5) 19.05.2021. https://www.milgravis.com/stati/damu-rekordi/

Un vēl… Un vēl…

Nākamo reizi tiekamies pirmdien Ozo – tas būs 11.posms šosezon un jau 1/3 sezonas būs aiz muguras! Bet skaistākās 2/3 vēl priekšā!

Goda pjedestāls – Linda Asare-Asarovska, Daiga Puisīte, Laura Kalniņa un posma Lieldraudzene – Agita Lejaskraukle

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button