2021dāmas

LRTM #9 – Parunāsim?

Dāmas, Parunāsim?

Matemātika ir vienkārša:

Golfs = spēle, Dzīve = spēle*, Tātad: Golfs = Dzīve!

Un katra no mums dzīvi redz caur savu pieredzes, rakstura, genofonda un ieradumu prizmu (golfā to sauc par HCP)! Tāpēc mēs arī mīlam golfu, jo tas ir neparedzams. Bumbiņa var smuki ripot un apstāties uz fairway (lāāba bumbiņa), un var neveiksmīgi atlēkt un piezemēties bunkurā (slīīkta bumbiņa).

Mēs varam mērķēt taisni, taču beigās atrasties vietā, kuru raksturo vārdi galvā “nu ko Tu dari?” Un cik priecīgas un laimīgas esam, kad izdodas tieši tas, kas bija iecerēts! Golfs sagādā visu emociju spektru, ko sagādā mums arī dzīve!

Runāt par golfu var ilgi. Taču vienkāršojot un kompresējot mūsu nebeidzamos stāstus, rezultātā ir kāda emocija (vai vairākas) no šīm: 🥰😎🤪🤭🤮😭💃🌸🤡.

Taču jebkuras kombinācijas iznākums joprojām = ❤️

Reizēm mēs aizmirstam, ka golfs nav perfekcionisma spēle, drīzāk tā ir neatlaidības un pacietības tests. Un vinnē Tā, kura var un spēj vinnēt Sevi! Tomēr neaizmirstam arī par tehnikas apguvi un praksi laukumā**!

LRTM Dāmas #uzdrīkstās spēlēt golfu, uzdrīkstas uzbrukt karogam, piešķilt Draivu, iet bumbā ar pārliecību, nečakarēt sev prātu pēc katra neveiksmīga sitiena… LRTM Dāmas #uzdrīkstās izaicināt sevi jebkuros laika apstākļos, tātad #uzdrīkstās uzvarēt, mirdzēt un dzīvot!

Kā mums gāja 9. LRTM posmā?

Ieva Masaļska līdz 12. bedrei bombardēja laukumu ar –5 (😎). Iespējams jādomā par pārbaudi uz dopingu (💉)? Tad būtu jāaizliedz arī jebkuri grādīgie dzērieni, taču to mēs nevaram atļauties! Tātad dopinga pārbaudes nebūs. Kas notika tālāk? Iespējams Ieva nespēja apvaldīt uzbudinājumu, kas uzvirmoja pēc ielūkošanās tablo un sava vārda ieraudzīšanu TOP3? Beigās 5. vieta ar Even pret savu HCP (🤭).

Vizma Pūce varētu teikt, ka aizvadīja LPGA cienīgu raundu (💃), ja kaut kādu iemeslu dēļ šodien nebūtu jāspēlē 13. un 14. bedres (😳). Vizma visu spēli rotaļājās pa tablo augšgalu, taču tomēr kaut kas šoreiz pietrūka, lai baudītu vientulību 1. pozīcijā. Tomēr, pašā noslēgumā viss sastājās kā vajag un Vizma pabeidz posmu ar pārliecinošu Birdie (Draivs, woods, 3m puts. Golfs = vienkāršs 😎) un dalītu 1. pozīciju!

Evita Bādere, dienu iepriekš, parādīja izcilu sniegumu -10 SGK atklāšanas turnīrā, kam par godu tika nodēvēta par “PAR Dāmu” (😎). Un šķita, ka šodiena ne ar ko neatšķirsies no vakardienas. Pēc 14. bedrītes Evitai -7, visas pārējās dāmas jau grasījās vilkt nost cepuri un gatavojās aplausiem, bet… Uz 15. bedres Evitai kaut kas viegli papliķēja uz pleca ar čukstu “Čau Evita, Tu jauki spēlē, vēlos Tevi uzaicināt uz kafejnīcu un iepazīties. Mani sauc Zažims (🤡). Un 15.-18. bedrītes iekrāsojās tumši zilās krāsās (😭).

Vienu brīdi dzīvē iestājas briedums un pārliecinātība sevī, kas rezultējas stabilitātē un 100% pašpietiekamībā! Un te uz skatuves, laipni lūgta, Daiga Puisīte (😎)! Viņa mierīgi bez Up & Down (😎) nospēlē savu rutīnas spēli ar -4 (😎). No malas noraugoties uz citu Dāmu cīņām ar laukumu, savu Swingu, domām un emocijām. Un beigās ar laipnu smaidu uzaicina Vizmu un Evitu uz deju (💃), ko sauc par pārspēli! Viss ātri saliekas pa plauktiņiem: Daiga pārliecinoši ierindojas pjedestāla 1. vietā (🥇), Evita bauda sudrabu (🥈) un Vizmai tiek bronza (🥉)! No sirds godinām arī Vitu Priedīti ar -2 pret savu HCP un 4. vietu posmā (🌸)!

Saulīte mūs lutināja, un lutināja mūs arī Rīgas romantiskākā kafejnīca Parunāsim?, kur veiksmīgās Dāmas varēs baudīt kūkas un dzērienus (🍰+☕️ +🍷), sēžot terasē un baudot Vecrīgas smalko arhitektūru!

Dāmas, paldies Jums par šo izaicinājumu pilno, saulaino un sirsnīgo posmu!

❤️

* “…computer scientists report that an algorithm discovered more than 50 years ago in game theory and now widely used in machine learning is mathematically identical to the equations used to describe the distribution of genes within a population of organisms…” [https://www.theguardian.com/science/2014/jun/20/game-theory-life-qanta-magazine]

** https://www.youtube.com/results?search_query=golf+how+to+fix+slice

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button