2021kungi

Mairis Vīnšteins uzsit personal best no White tees un “izraisa” RTM nolikuma maiņu

Svētdien norisinājās šīs sezonas otrā Lielā Ķivere, kad viss RTM kolektīvs ar augsti paceltu galvu defilē pa OZO White tees un tūristiem demonstrē pēdējās golfa modes tendences.

Posms sākās neraksturīgi agri, jo RTM sacensību orgkomiteja, ziemā organizējot šī gada kalendāru, bija uz brīdi iesnaudusies, noguļot laicīgi pieteikt tee times. Rezultātā RTM ierasto svētdienas prime time uz vienu dienu nozaga LV golfa aprindās pie apvāršņa uzradusies grupiņa no kāršu spēlēm atkarīgo golferu ª

Ņemot vērā, ka RTM kluba biedri par šo gadījumu nepaspēja iniciēt RTM parlamentārās izmeklēšanas komisiju, orgkomiteja šoreiz tika cauri ar vieglu, verbālu valdes pērienu, un, cerams, izdarīja pareizos ierakstus savos blociņos attiecībā uz nākamās sezonas kalendāru!

Kas notika laukumā?

Pirmkārt, monstrālā noskaņojumā pēc 112 km pieveikšanas agrā svētdienas rītā noauto izkāpa Modris Zvirbulis (a.k.a. Valmieras Strēlnieks). Mīnuss seši pēc front 9, un rādījās, ka Modra stobrs pēc ziemas rūsas ir kārtīgi izpucēts un nokalibrēts. Lieliem spēlētājiem vajag Lielo skatuvi, un Modra iepriekšējā uzvara RTM arī bija tieši Lielās Ķiveres posmā 2019. gada 19. maijā. Tomēr Modra medību torni sašūpoja mistisks “8”, kurš ietriecās OZO vieglākajā 11. bedrē. Nākamo bedri, Modža vēl spēja saņemties, taču Mežacūka “7” OZO 13. bedrē Modrim bija nepanesama, un pārējais jau bija tikai pastaiga svaigā gaisā.

Modra stafeti uz mirkli pārņēma Arnolds, the wood master, Čulkstēns. Tomēr arī Arnolds vēl meklējas un nav paspējis saprast, kuri 13 no viņa 157 wudiem šogad strādā un ir jāņem līdzi somā. Žēlīgs finiša spurts un likumsakarīga dalītā sestā vieta.

Pa to laiku melnām mutēm pret, iespējams, RTM stabilāko scratch pāri šancēja Mairis Vīnšteins un Jānis Spalviņš. Pirms mača šis duo (kā jau kārtējo reizi) bija iepļaukājuši Koļu un Marsiku ar balto cimdu, kā rezultātā bija spiesti ieslēgt DeChambeau koncentrēšanos un kalkulācijas līmeni, jo šos divus “velnus” ar “High quality F.H. paņemt nevar”.

Mairis, ir atklājis, iespējams, pašu neērtāko puterēšanās pozu, kāda ir iespējama, taču tā nes dividendes un Mairis turpina neklausīt savu fizioterapeitu par spīti nepārtrasuktiem brīdinājumiem par riskiem, ko nodara mugurkaula saliekšanai 90 grādos vismaz 25-30 reizes spēlē. Tomēr, pēc kārtējā, veiksmīgā 27 metru birdie puta pāri visam 9. bedres grīnam, Mairis tikai noskūpstīja savu Betinardi, un nosūtīja signālu, zemapziņai, ka this might the day.

Savukārt Jānim papildus motivācija vispār nav jāmeklē. Spēlētājs, kurš svingā ir adaptējis kaut ko no tvista deju soļiem, par kuriem lepns būtu pat Maikls Džeksons; ar savu low spin and smack dat sh*t Ping draiveri bombardē, gan feirvejus, gan rafus, regulāri izejot laukumu zem PAR, tā arī nav izcīnījis nevienu uzvaru kopš 2019. gada septembra (starp citu arī Lielajā Ķiverē)! Likumsakarīgi no 13. bedres gan Jānis, gan Mairis abi pamīšus dalīja pirmo vietu, ejot vienā flaitā, jo abi bija nobrieduši paņemt “lielos punktus”.

Viss sakāpinājums kārtējo reizi nonāca līdz pārspēlei. Mairim strong finish ar birdie 17. bedrē un PAR 18. bedrē, ļāva pēdējā brīdī atkal pielīdzināties savam partnerim un abi draudzīgi devās atrisināt šo ģimenes strīdu 13. bedrītē.

Eksperta komentārs par to, kas nesanāca

Pārspēle vienmēr ir loterija un uzvar tas, kuram ir stiprāki nervi. Mairis ar vieglu 8i noliek bumbiņu uz grīna sava rutīnas birdie distancē (5-7m), savukārt Jānis ar 9i “pa sauso” nedaudz pāri grīnam kreisajā pusē. Jānis sava elka A. Keisela kunga apmācīts, izvēlas nospēlēt pa drošo un nevis čipo, bet izpilda Texas Wedge sitienu un ar puteri no frindža ir nedaudz pāri bedrei. Mairim viegls PAR, bet Jānis sakoncentrējas, 1m uphill puts, izdara labu ripinājumu un ieliek.. Lipout!!

Mairis Vīnšteins ir Jūsu RTM Lielās Ķiveres Vol. 2 čempions, kurš nospēlēja savu karjeras labāko raundu no Pro izsitieniem (79). Pelnīti un apsveicam!

NB! Nobeiguma vietā. RTM valde pēc statūtos noteiktās kārtības vakar naktī tika izsaukta uz ārkārtas sapulci ar vienu darba kārtības jautājumu: atteikšanās no mūžsenās tradīcijas – pirktajiem flaitiem, jeb RTM nolikumā noteiktās iespējas – jebkura tūres posmā ikvienam dalībniekam pieteikties spēlēt ar kādu kopā, samaksājot servisa maksu10 EUR par katru spēlētāju.

Rezultātā ir pieņemts lēmums, ka tūres dalībnieki, pirktos flaitus var izmantot vienīgi katra mēneša pirmajā trešdienā un trešajā svētdienā. Ja tajā dienā ir RTM posms. Tas nozīmē, ka pārējos posmos flaitu sadalījums būs pilnīgā likteņa varā, ievērojot, Golfbox.dk piedāvāto HCP equalizer opciju. RTM valde tic, ka šis solis stimulēs godīgu konkurenci, raitāku spēles tempu un vienādus spēles apstākļus visiem sportistiem. Lēmums stājas spēkā un ir piemērojams sākot ar 2021. gada 1. jūniju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button