2021dāmas

LRTM_Mūsu fitness

Iespējams, golfs nav priekš eksplozīvajām sprinterēm. Diez vai golfs ir paredzēts vientuļajām maratonistēm. Ir skaidrs, ka golfs nav priekš tām, kurām ir vāji nervi. Arī ar pārāk lieliem muskuļiem izpildīt plūstošu golfa svingu ir grūti. Golfs viennozīmigi nav tikai priekš pensionārēm. Bet kas tad ir šī spēle, kas liek mums atgriezties vienā un tajā pašā laukumā dienu no dienas? Atstāt bērnus vīriem, mazbērnus – tur kur viņiem jābūt, darbus nodeleģēt kolēģiem, pārcelt garlaicīgas tikšanās, lai tikai paspētu laicīgi ierasties golfa klubā, sapucēties, iesildīties reindžā, pačatot ar draudzīgajām flaita biedrēm pirms “viss sākas”.

Pēc būtības golfs ir ļoti vienkārša spēle, kuru tikai, kā esam pārliecinājušās, ir ļoti grūti spēlēt!  LRTM pirmajam, īstajam vasaras posmam bija lemts notikt nekur citur kā LRTM mājas laukumā – OZO Golf Club! Karsta saule, neliels vējš, pirmo reizi uzvilkti svārki – yeah! Pirmo reizi pirms un pēc posma var pasēdēt restorāna terasē. Noskaņojums tāds it kā satiktu senas, sen neredzētas draudzenes (kopā 31 gab), kur ar katru gribas pārmīt kādus vārdus, pasmieties un tad iet kopā cīņā.

Šī LRTM posma Lieldraugs ir  https://musufitness.lv Dāmas, ja nu kas, tad Mūsu fitness var katrai izstrādāt individuālu programmu fiziskās formas uzlabošanai, lai uzlabotu, gan rezultātus golfa laukumā, gan pašsajūtu ikdienā. Veselā miesā, vesels gars!

Statistika nemelo un bez lirikas, laukumā notika šis:

Front 9

Ingrīda -1

Vizma -1

Aija veisa E

Antra E

Indra, Ieva, Evita, Agita L+1

Back 9

Ingrida -1

Zanda -1 (front +2)

Aija +2

Kopā, excell, ieliekot = sum(__)

Ingrīda Pīlādze -2 – apsveicam Čempioni!

Aija Veisa un Zanda Simanoviča – abām draudzīgs +1 un dalītā otrā vieta.

Antra Vaišļa – vienīgajai closest to pin karoga attālumā!

Bučas Ievai, kura bija sarūpējusi loterijai 4 balvas un, protams, mūsu sezonas partnerim Skibox.

Nākamais posms, iesakām pieteikties laicīgi – Parunāsim?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button