2021kungi

Dzintari Open

Augstākās kvalitātes fonogrammas festivāls “Jaunis Vilnis” Dzintaros vairs nenotiek 🙁

Tomēr ir arī labās ziņas – vieta tukša nestāv. Jau otro gadu pēc kārtas, netālu no Dzintariem – JGCH notiek reāls golfa pārbaudījums – “Dzintari Open”. Bez tēlošanas, bez aizbildināšanās un bez faņerām. Tā teikt, rādiet, ko kurš patiesībā māk. Trīsdesmit astoņi dalībnieki, 28 m/s vējš, +28 grādi pēc celsija, pagaidām baby rafs, viennozīmīgi (Thank you, Wendy!) labākie grīni (un spēlētāji?) Baltijā. Šis viss kā saka juristi: “Faktiskie apstākļi”.

Kurš RTM interpretētājs spēs atrast faktiskajiem apstākļiem atbilstošās tiesību normas, šķita, ka jautājumus neradīs..

RTM, LGF un visas Latvijas advokatūras smagsvars Ivars Grunte bija beidzot nolēmis parādīt studentiem, ko nozīmē golfa svinga gramatiskā, vēsturiskā, sistēmiskā un teleoloģiskā iztulkošanas metode, savu vēzienu un bumbiņas lidojumu perfekti pielāgojot Jūrmalas faktiskajiem apstākļiem. Pirmajā aplī (front 9) Ivaram pārliecinošs 40 sitienu stroke un dalītā pirmā vieta. Joprojām velkot paralēles ar Civilprocesa likumā noteikto lietu kārtību, Ivars perfekti visiem salika pa plauktiņiem, kas un kā jādara. Tomēr pēc lietas izskatīšanas pēc būtības, vienmēr seko tiesu debates. Debatēs (back 9) Ivaram pretī stājās Young GunsReinis Miljons un Uldis Sangovičs (young gun statuss gan pēc dažiem gadiem tiks zaudēts). Šie puiši zina drēbi un nav pirmo dienu ķēķī. Lielais vējš beidzot ļāva viņiem izjust, kas ir īstenās PGA distances un JGCH PAR 4 bedrītes Nr 10., 15., un 16., gan Uldis, gan Reinis sasniedza ar draivu. Reinis, kurš pēc paša vārdiem aizvadīja: “Nasing spešal its ok type of a day”, tomēr spēja materializēt vēja priekšrocības un back 9 ieripināja trīs bērdijus, kamēr Uldis tikai 1, jo cīnijās ar trīsputiem un lipoutiem liekot spēlēs komentētājiem uzdot retorisku jautājumu: “How many holes are you supposed to shave?“.

Ivars spēja atbildēt arī ar vienu birdie, bet līdz 17. bedrei HCP atšķirību dēļ tas pat bija pietiekami. Tomēr JGCH 17. pavēja bedrē Ivara draivs negaidīti finišēja vietā, kur kāds nezināmu iemeslu dēļ bija nolicis bunkuru! Jauni apstākļi ar kuriem tiesu gaiteņos rūdītais virtuozs tika pārsteigts šoreiz nesagatavots. Bunkura mala, praktiski nesitama pozīcija un likumsakarīgs double. Paņemot trīs sekunžu pauzi (apspriede ar sevī iekšā mītošo Gary Player) uz 18. bedres tee, tika pieņemts lēmums neapdraudēt Sango pozīcijas, bet turēties pa labi pēc iespējas tālāk no Skadata Stenkas[1], lai neiedzīvotos triplā un nepazaudētu drošu bronzas medāli. Rezultātā trešajā vietā Advokāts, kurš sev neraksturīgi pažēloja tuvāko oponentu Uldi (2.v), bet pirmajā vietā Reinis, kuram šis ir jau otrais panākums šosezon un arī nopietns pieteikums MVP skrējienā.

Bija daudzi censoņi kā Jānis, Guntars, Marsels, Mareks kuri mērījās ar saviem draivu garumiem publiski, bet visādi citādi aizvadīja diezgan nožēlojamu raundu. Tāpat bija tādi, kuriem šī bravūra pēc tūres vecajo siltā ieteikuma ar šādām muļķībām nenodarboties, ir liegta, bet kuri paši tomēr RTM medijiem vēlējos šo info nodot it kā pastarpināti. Tomēr no visiem pārējiem vienīgie, kurus varētu izcelt ir: Freimanis, Tripāns, Pursley, Kligins, Andževs par izrauto PAR pretvēja PAR 3 sestajā bedrē (180m, bet jāsit uz kādiem 220m), Andris Nitišs ar gandrīz “caurums vienā” un closest to pin 9. bedrē, un, protams, smallbody apsargs Edža, kurš vienīgais izpildīja klasisku birdie 18. bedrē, kas bez vārda runas ieceļ šos spēlētājus citā līmenī.

Svētdien RTM otrais meidžors, un kandidātu kā vienmēr pilns!


[1] JGCH 18. bedres mala, nosaukta par godu JGCH kluba kapteiņa Artūra Skadata vārdā, kurā gan Artūrs, gan kādi 85% (iznemot Edzaxx) no visiem laukuma spēlētājiem ieraida bumbiņu, sagraujot jebkādas cerības uz pieklājīgu kopējo spēles rezultātu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button