2021kungi

The Mothers’ Cup

Ir maija otrā svētdiena, kas nozīmē, ka šī ir starptautiskā mātes diena! Izmantojot izdevību – RTM dēli un tēvi no sirds sveic visas mātes (gan savas, gan precētās, gan, protams, arī sievasmātes) māmiņu dienā un dara to vienīgajā veidā, kādā prot – aizvada kārtējo RTM regulārās sezonas posmu, to veltot tikai un vienīgi visām māmiņām. Grūti iedomāties, vai tiešām varētu būt labāka dāvana māmiņām kā dēla, tēva, vīra, vai znota 5h prombūtne svētdienā, šo laiku pilnībā veltot māmiņu godināšanai? Diezin vai!

Uz starta šodien bija izgājuši 32 svinētāji, pārējie bija izvēlējušies sacīkstēm sekot līdzi attālināti, un tam, protams, nav nekāda sakara ar atrašanos zem kādas tupeles, zandales vai augstpapēžu kurpes..

Līderi, kuri gribētu pēc spēles uzsaukt tostu, sākumā mainījās viens pēc otra. Tomēr ap kādu sesto bedri iezīmējās divi vislepnākie mothers’ lovers, kuru duelis solījās būt aizraujošš, jo abiem spelētājiem ir vienādi PHCP (7), bet pilnīgi dažāds spēles stils – Uldis Sangovičs (a.k.a. 3 Iron Maniac) un Ints Krasts (a.k.a. Zaķumuižas ūdens strukturētājs).

Uldis ar saviem dzelžiem pārcilvēciskas kompresijas rezultātā bumbiņai nodara tādas sāpes, ka dažreiz flaita biedri var vien bezspēcīgi noplātīt rokas, kad Uldis ar savu 5 dzelzi viņus ir kārtējo reizi “pārdraiverējis” par 20 metriem.

Intam ir klasisks, izkopts svings, bez pārmērīgām distancēm, bet tas ļauj spēlēt bez lielām kļūdām. Tāpat kā Lāčplēsim bija ausis, Intam ir Puteris (ar lielo P), kurš parasti ir tik karsts, ka ar to varētu izjāt visu Prūšu ciemu un nepalikt “jaņos”.

Abi divi vienmēr cīnās līdz galam pat šķietami bezcerīgās situācijās. Abiem mājās ir krietns fanu pulks un abi šodien “beast mode” režīmā spēlēja “citā līgā”, pabeidzot vienādi -5.

Neskatoties uz izcilo rezultātu viss tik gludi tomēr nebija. Gan Ints, gan Uldis OZO 7. bedri izvēlējās izspēlēt rotaļīgi. Intam labs draivs fairway vidū: 165m līdz karogam, 6tais dzelzis tiek uzhookots pa kreisi pie priedītēm dziļā rafā (15m no karoga). Mēģinot izpildīt flop čipu, tas tiek norauts un bumba paliek fringaa 3m no karoga. Kā pieredzējis opats Ints ņem rokā savu Puteri, bet tas nesaprotami notrīc un aiziet 4m pāri karogam. Seko vēl divi puti un likumsakarīgs doubls.

Uldis, savukārt, iet pāris flaitus aiz Inta, un redzot Inta vājuma mirkli, neviļus ieslīgst atmiņās par saviem sen nesatiktajiem itāļu radiem (protams, sievas pusē) un uzrauj Slaiselli ūdenī. Pēc tam seko frontāls sitiens bumbiņai pa pieri un tā pārlido pāri 7. bedres grīnam, eglitēm, flaita biedru somām, kurmju rakumiem un lapsas alai. No neērtas vietas jāizpilda čips zem egļu zariem, kuru atkal Uldis ieliek bumbiņai pa pieri.. Neko darīt jāčipo vēlreiz, divi puti un bezierunu triplets.. Par spīti visam iepriekš minētajama, abi tomēr spēj savākties un OZO frontu pabeidz ar 38 sitieniem. Vēl jo vairāk – Ints aukstasīnigi OZO Back 9 pabeidz ar 36 sitieniem un iekārtojas OZO tikko atvērtajā terasē uz vienu auksto..

Uldim, tikmēr darbiņš vēl nav galā. Septiņpadsmitajā bedŗe, apzinoties situāciju tablo un mēģinot nospēlēt konservatīvi,  Uldis kā saka slāvu valodā (9. maijs tomēr) “perestrahovalsa” un  pēc ļoti neveiksmīga tee izsitiena, Uldis nokļūst ļoti neapskaužamā pozīcijā – downlslopā uz leju 185m no grīna vidus.. Tomēr Team “$parelli” kapteinis nepajūk, pie sevis klusām izkliedz: “questo è il mio torneo” un izpilda klasisku 7 HCP “go to shot“: zems penetrējošs vēja draw, kurš 2/3 lidojot un veel 63 metrus ripojot, nokļūst pāris metrus pirms grīna.

Kristaps Krištopans, kurš atradās pēc tee sitiena 60m tuvāk bedrītei (un tablo arī netalu no pjedestala) un kuram bija jāveic elementārs 9iron sitiens no fairway, pēc šīs long iron paraugstundas sitiena tik noteica: “Nu nav iespejams, ka es uzsitīšu uz grīna, tas ir pret Goshas likumu, viss  iespējamaism, ko daba deva šajā bedrē ir iedots“. Tā arī notiek Uldim easy Par, Kristapam bogijs.

Pārspēlē OZO Toto uzvaru prognozēja Intam, kā nekā Ints pēdējās 4 pārspēles pēc kārtas ir pabeidzis kā uzvarētājs, kamēr Uldis, neskatoteis uz to, ka ir trīskārtējs Lielā Fināla čempions (jaunākie tūres dalībnieki šī fenomenālā rekorda dēļ joprojām uzrunā Uldi trešajā personā), pēdējo gadu ir bijis ziemas miegā un no HCP 2 ir nodzīvojies uz HCP 6. Bet ir jauna sezona, jaunas iespējas un Uldis vakardienā nekavējas – parliecinošs bogijs pārsēlē uz 13.tās un pirmā uzvara šogad kabatā. Kas notika Inta big P[uterim], nav zināms, bet četrputu nāksies atmazgāt ar Zaķumuižas dzidrināto. Divreiz.

Bučas visām mammām, mēs jūs mīlam un apņemamies turpmāk vienmēr klausīt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button