2021dāmas

6.LRTM _Ekspromts

Dažkārt dzīve mums iespiež asti un paģēr pēc risinājuma bez iepriekšēja plāna un sagatavošanās. Patiesību sakot, saberžot esošo plānu pīšļos. Un jārada uz vietas – šeit un tagad. Trauksmes zvans jau uzsita gongu iepriekšējās dienas pievakarē ar labu strēķi čatiņa LRTM valdē. Tika atrasti visi iespējamie, uzticamie un visādie meteo saiti, linki, kartes un radari. Gaidam rītu.

Rīts pienāca kā jau rītam pienākas pēc pulksteņlaika. Ne šāds…

Ilgi stīvējāmies, kamēr paziņojām, ka nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ plānotais turnīrs tiek pārcelts uz nākamo pirmdienu. Atkāpjoties no visiem nolikuma punktiem tā sakot, pārkāpjot reglamentu. Ar pateicību uzelpoja daudzas. Pārbaudījām ar Ozo vai laidīs laukumā. Un stāsts sākas šeit!

Turnīrs mainīja nosaukumu uz IRON WOMAN GOLF.  Izsludinājām jaunu reģistrāciju līdz 13:30 un atsaucās 8 in. Atgriezāmies pie rūļiem. Posms var leģitīmi notikt!

Precīzi 8 dienas atpakaļ izbaudot Latvijas pavasari līdz mielēm Ozo sestdienas turnīrā nozvērējos – nekad vairs! Apsaldēju nervu, ausis sāp. Kas ar mani notiek? Kas notiek ar tām septiņām…?! Pirmajā šīs sezonas posmā Nedzīvojam Āfrikā tas notika kaut kā, nu – notika. Šodien ir skaidrs, ka būs tā jau sperot soli pāri siltās, mīļās mājas slieksnim!

Atcerējos vienu stāstu pa ceļam – vienai no dalībniecēm, kura pieteicās un nav golfa lietus apģērba. Domājat tas traucē piepildīt sapņus un ambīcijas? Nē. Viņa “atvēra!” SkiBox veikalu un tika pie kārotā, lai izietu uz startu tumši zilās biksiņās un tik sievišķīgi rozā jaciņā! :):):) Atsaucieties, kurām vēl lietus drēbes nav boring melnas! Pasmējām par to, ka šitā meitene varētu Alfu arī atvērt pandēmijas nogurdinātajā pilsētā…

Atpakaļ pie fak tiem. Sajūtu, ka mūs vēro puspasaule.

Dialogs, citēts:

– Lietus nav stiprs, vējš liels. Tas mērcē.

– To mēs zinām gan. Bet varbūt tomēr kādai patīk arī šāds golfs…?

– Jā.

Pēc 3,5 h dialogs turpinās:

– Nu nez vai šodien kādai būs dūša. Ezera viļņiem baltas galotnes:)

– Būs 8as:)

– Neizturēs:)

– Nu, ko lai es saku – laiks rādīs.

– Laiks JAU rāda.

Turnīram piesakās atbalstītājs! Pats. Dāvanu karte uzvarētājai un produktu grozi visām pārējām dalībniecēm! I like Iron Woman! Cik mīļi – tiešām! Milzīgs paldies CĒSU ALUS  un Evai personīgi!

Sākam braukt. Biķernieku mežā izgāzti koki. Pie LMT ēkas lielajā pulkstenī rāda 7 m/s D… Labs. Atbilst patiesībai. Karogi nolaisti. Esam saģērbušies tā, ka braucam ar vaļēju logu.

Esmu vājākais sastāva elements, pirms spēles slēpjos kluba mājā, pārējās pieturās pie ierastās prakses un svingo laukā…

Un turnīrs – aiziet jūriņā!

Paldies Volvo par 13.bedrītes red tee box!

Es izteikšu sekojošu apgalvojumu, ka dullums ir ģimenē un draugos attiecībā uz šo golfa afēru. Esmu gatava derēt, ka visas meitenes mājās atbalstīja un nelika rādītājpirkstu pie deniņiem (varbūt padomāja un paklusēja). Vēl vairāk – viens atbalsta plecs gāja kā kedijs, laikam domāja, ka būs jāvelk ārā no ezera. Otrs – gāja laukumā (spēlēja) pirms tūres un atgrieza karodziņus viņiem paredzētajās vietās. Puse bija izrauti ar vēju. Un ļāva Iron Women laukumā uzdzīvot pašsaglābjoties – nodrošinot transportu uz mājām. Lai mājās būtu ļoti, ļoti labi vai ļoti, ļoti slikti, bet vienādi.

Un ar ko tad tas viss beidzās – 8 startēja, 8 finišēja. Ivita personīgi ieradās laukumā ar plakātu LRTM RULLĒ un sagaidīja pie 18.grīna visus flaitus ar našķiem un VSOP (kad pat kaķi nelaiž no mājas laukā)! Uzpriecājāmies turpat uz vietas ievērojot  distanci un noteikumus, jo golfa laukumā to ir viegli izdarīt un nebijām vairāk kā 10.  

IRON WOMEN GOLF titulu izcīnīja Agita Lejaskraukle. Ar cik, ar cik… ar stroke neto 70!!!

Otrā IRON WOMEN smalkā Ginta Ozoliņa. Ar cik, ar cik… ar stroke neto 72!!! Tā, lūk!

Trešā Aija Veisa. Ar cik, ar cik… ar stroke neto +1, čipojot aizskatījās uz plakātiem LRTM RULLĒ! :):):)

Bet ko tur slēpt – tiešām rullē!

Nāc pieslēdzies!

Trešdien apgūsim Krimuldas pakalnus Reinī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button