kungi

RAINBOW / White forward

Amērikāņu vidū populārākā golfera (uzreiz aiz TW) John Daly 55. dzimšanās dienā RTM aizvadīja savu kārtējo posmu – RAINBOW / White forward, jeb pirmo “varavīksnītes izaicinājumiņu” sezonā, kad katrs izsitiens jāizdara no sava tee box pēc šādas kārtības: baltie-> dzeltenie -> zilie-> sarkanie.

It kā nekas sarežģīts, bet pamēģiniet iedot savai omītei citas adāmadatas džempera adīšanas procesa vidū, un jūs dzirdēsiet, iespējams, tādu pašu Dostojevska un Šekspīra valodas vārdu krājumu, kāds nāca ārā no 36 no kopumā 41 posma dalībniekiem.

Katrs izsietiens no cita teebox garantēja spēlētājiem, atrašanos laukumā sev neierastās vietās.

Šeit RTM “Sēlijas ķēniņš” – Māris Gulāns “izbauda” netradicionālus bumbiņas novietojumus un tā sekas:

Wrong hole, but keep going..” – nepašaubāmi jauna pieredze, bet tāpat kā heteroseksuālas attiecības nav priekš visiem, posma rezultāti apliecina, ka 87% RTM pašpasludinātajiem long distance mačo, šis formats pagaidām arī ir diezgan liela mīkla.

Gaidāmais bagātīgais birdie un eagle medījums no pietuvinātajiem izsitieniem nenotika, kas nozīmē tikai vienu – jāstrādā pie “short game”. Daži spēka gados esošie mednieki kā Jānis Tregers un Valmieras iecirkņa medību šefs Modris Zvirbulis tik ļoti centās trāpīt mērķī, ka pārcentās un abiem neizturēja mugura (novēlam drīz būt atpakaļ ierindā).

Vislabāk ar šo varavīksnes pinekli tika galā Lauris Mežsargs. Lauris visā mačā 3 bedres nospēlēja kā Tigers Woods, 3 kā Earl Woods, 1 kā Tiger mamma Kultida Woods, bet pārējās kā John Daly. Rezultātā laukums gandrīz PAR – 75 sitieni, kas deva pārliecinošu uzvaru -6.

Puse no Laura uzvaras pienākas Kasparam Daugaviņam, kurš gāja ar Lauri vienā flaitā un turēja tempu līdz 12. bedrei atrodoties līdera pozīcijā, jo vēlējās paspēt uz KHL fināla maču (šoreiz diemžēl tikai televizorā). Kasparam, iespējams, šis bija pēdējais golfa raunds šosezon, jo “tētis” Bobs vakar izcīnīja kosmonautu lielāko trofeju kontinentā un tūlīt būs Rīgā, kas nozīmē, ka Kasparu un pārējos RTM hokejistus golfa laukumā faniem vairs neredzēt. RTM kolektīvs, protams, novēl visiem kluba biedriem, kuri ārpus golfa laukuma ik pa laikam uzspēlē hokeju augstākā līgā nekā https://ehl.entuziasti.com , sekmes gaidāmajā Pasaules čempionātā! Sarrrrrauj!

Pie golfa atgriežoties otrajā vietā, pierādot, ka viņa HCP ir tikpat nederīgs kā Trampa pirmsvēlēšanu kampaņa, ir tūres džentelmenis Aldis Puisītis. Aldim, double bogey – free rounds, un, pateicoties diviem PAR 17. un 18. bedrē, Aldis godalgoto otro vietu burtiski “nozaga” abiem Gelendžikas koju biedriem Tālivaldim Pētersonam un Kasparam Daugaviņam, kuriem – 3 un dalītā trešā vieta.

Svētdien tūre dodas uz, iespējams, romantiskāko golfa laukumu Latvijā – Reiņa trasi http://www.reinatrase.lv, kur laukuma saimnieks Olavs Legzdiņš tradicionāli RTM biedrus sagaida tā kā neviens cits, par ko mēs jau iepriekš pateicamies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button