kungi

RTM Scramble Eurovision Goes to Sweden

Aprīļa beigās ir tā viena nedēļa, kad laikapstākļi nolemj: “Ieslēgsim atkal ziemu”! Visiem zināms, ka tā notiek katru gadu.. Un tas ir tikpat nenovēršami, cik gada pārskata iesniegšana aprīļa beigās un Eirovīzijas dziesmu konkurss, kuram neapšaubāmi karstākie fani atrodami arī RTM vīru korī.

2021. gada 25. aprīlis un JGCH estrādē gaiss ir iesilis līdz vērā ņemamiem +2 (feels like -2), snieg sniegs, un vējš pūš stabulē ar brāzmainu 25 km/h decibelu:

RTM muzikanti, kā jau iepriekš rakstījām, ir sadalījušies duetos, lai cīnītos par Scramble kausa ieguvēju. “Mūsu talants ir Golfs” un principā visiem skaidrs – jāputerē būs uz birdie katrā (!) bedrē, jautājums, tikai, kurš to izdarīs pārliecinošāk. Eesti Pois (Čulkstēns – Jansons) nav šajā spēlē pirmo dienu, lūk birdie puts no 70m JGCH grūtākajā bedrē:

No Maskavas ir ieradies sen neredzēts solists Таливалдис Петерсонс, kurš parasti, lai noturētu savu melodiju izpūš 4 Tērvetniekus, izņemot, ja līdzi ir paņēmušies 8.. Atkal satikšanās ar savu ilggadējo partneri Edgaru Zālīti (Team Russia), ar kuru kopā nospēlētas daudzas kāzas u.c. saviesīgi pasākumi, šķiet iedvesmojoša: birdie-birdie sākums! Saviem lielākajiem konkurentiem – Team USA (Kristaps un Vilis Krištopani) nekavējoties atbild ar to pašu un frontā -2 pret laukumu. Principā visas komandas Frontā, neskatoties uz smagajiem apstākļiem spēlē zolīdi (iet mīnusā), izņemot Nīderlandi (Vaišļa – Keisels), kura izskatās, nomaldījusies un, iespējams, up-lifting Sativas vietā, ietinusi gremdējošu Indiku, iesprūstot bogiju tripā

Sportiskie jaunieši no Tadžikistānas (Trankalis – Pumpītis)tikmēr, neskatoties uz līdz paņemtajiem smūtijiem, pūš cik jauda, bet 6 bogiji, augstāk par 4 vietu nesola, un tā arī notiek. Kopumā atzīstams stroke neto 70, bet tādi šodien ir daudzi – jau pieminētā Team Russia; Ethiopia (Freimanis – Sangovičs) un Algeria (Andževs – Vuškāns).

Vējam pierimstot pekšņi JGCH laukumam pāršalc Zviedrijas Fjordu tautiskās harmonijas, kuras sākot ar 13 bedri kļūst jau nepieklājīgi skaļas. Divi zviedri – Svens Dinsdorfs (a.k.a Svensons) un Ints Krasts (a.k.a. Putterman), beidzot ir uzskaņojuši, viens, nyckelharpu, otrs, trompeti, un parāda visiem kā pareizi paņemt Sibemol – gandrīz seši berdiji pēc kārtas un “twelve points go to Sweden!!! Saldi. Svētki Zviedrijā, svētki Mārupē un, bez šaubām, arī Zaķumuižā.

Ar otro vietu nākas samierināties posma favorītiem Kristapam Krištopanam un Vilim Krištopanam, bet trešo vietu negaidīti izrauj Japānas delegācija ar Arvi Takeshi Zeili un Andri Sīli.

Urrāā un tiekamies trešdien Rainbow formātā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button