kungi

Martinelli Wine day – Arvis parāda presīti

Ilgstošās ziemas aukstuma nomocītie, taču attiecīgi treniņzālēs nakšņojošie RTM kultūristi un 6paku nēsātāji trešdien vairs nekautrējās “atplikināties” un demonstrēt muskuļus, kā nu kurš prata – cits pie pirmās izdevības, novelkot kreklu un liekot RTM karstasinīgajām fanēm pieplakt pie televizoru ekrāniem:

Kristapa struggle 9. bedrē, tika atalgots ar Eagle 18. (no 128m)

Cits ar savu spēli un rezultātu uz tablo. Kopumā 6 spēlētāji nospēlēja labāk par savu HCP, kas jau ir atzīstams sniegums.

Grandiozs sākums Marekam Nemmem: Birdie-PAR-Birdie un -5 pēc trīs bedrēm nākotnes perspektīvu projecēja kā raunda pabeigšanu ar absolūto RTM rekordu -30 stroke neto; vairāku rekordu gāšanu un potenciālas galvassāpes Kristapam, ar kuru esot “mūža deals” par laukuma noiešanu PAR vai labāk.. Tomēr Mareka sapnis (tāpat kā visi iepriekšējie) bruka lēnām, bet stabili – pēc pāris bogijiem vieglajās bedrēs un tehniskām ķibēlēm putera koordinācijā,  Mareks no stabila līdera pēc 15. bedres ieņēma vairs tikai 7. vietu..

Pa to laiku tūres rūkijs Einārs Trankalis, bija paspējis pabūt pitstopā un uzpildīties, lai atlikušo trases daļu nobrauktu forsētā režīmā. Pēc 16 bedres jau dalītā pirmā vieta ar tūres Mr. Džentelmeni 2020 – Arvi Zeili.. Tomēr līdzīgi Marekam arī Eināra forsētais temps bija par jaudīgu svinga aerodinamikai un kā jau tas redzēts miljons reizes, neizturēja spriedzi. Doubls 17 un bogijs 18. nometa Eināru uz dalīto otro vietu ar vēl dviem spēlētājiem un Mareku, kura puteris pēkšņi somā atdzīvojas no klīniskā stīvuma un ieripināja sarežģītu 3,5m garu PAR putu, kas visas dienas garumā būtu bijis rutīnas trīs-puts..

Viļa Krištopana iespiešanos labāko Top 2 komentēt lieki, jo Vilis acīmredzami šobrīd ir formā – no 7 posmiem tikai divos Vilis nav iekļuvis Top3. Rezultātā četri spēlētāji – Vilis Krištopans, Mareks Nemme, Einārs Trankalis un Māris Logins, sadalīja otro vietu.

Par posma čempionu, aizvadot ļoti stabilu spēli, kļuva, visu ziemu presīti trenējušais, Arvis Zeile. Arvim 4! birdie, kas droši vien pārsteidza arī viņu pašu, jo uzsist tikpat berdijus cik RTM birdie mašīnai Nikolajam Keņinam, nav viegli. Koļa, principā, arī bija pretendents uz uzvaru, taču divi ūdeņi un 3puts kutelīgajā 13. bedrē, HCP 1 variantus neatstāja.

Arvis kluba mājā visus sānākušos un Martinelli Cornera uzvārētājus gaidošos, žilbināja ar smaidu, kas raksturīgs topošajiem čempioniem, turklāt bija pat tik mutīgs, ka vaļsirdīgi sāka filosofēt par golfa spēlēs vienkāršību, un 6pakas esamības korelāciju uz čempiona titula izcīnīšanu..

Tikmēr Lucky loseri, jeb spēlētāji, kuri principā spēja sakārtot savu svingu pareizajās bedrēs, jeb Milgravis un Meža korneros, iegūstot davanu kartes 50 EUR vērtībā no vīna veikala un restorāna Martinelli ir – Lauris Mežsargs un Armands Tripāns.

Suminam laureātus un tiekamies svētdien Jūrmalā pāru Scramble kausā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button