dāmas

4.LRTM Jūrmalas baltā Somijas smilts

Aplausi pašām sev – LRTM tūre pirmo reizi vēsturē izkāpusi no komforta zonas un sajutusies tik nobriedusi, ka ņems un ies’ apskatīt citus golfa laukumus pierīgā – Jurmala Golf Club&Hotel. Ko lai saka, skaists ir viss – gan pašas smaidīgās, gan ideāli laikapstākļi, gan kluba māja un training facilities un citas facilities bija tik aicinošas, ka novēroju pēc spēles daudzas pucēja savus darba ieročus un pakavus veidojot rindu pie tīrāmierīcēm. Un tas nebija saistīts ar dubļiem laukumā, drīzāk ar patikšanu. Laukuma kondīcija ideāla – slavenais Jūrmalas rafs vēl nav sācis zelt, grīni OMG… un baltos Somijas smilšu bunkurus ir pat patīkami sakopt aiz sevis. P.S. – dažus pirmos, tos kas bija ļoti daudz un pēc tam – nē, paldies, labāk varētu iztikt…

Spēles temps pēc pirksta pakratīšanas pirmdienas posmā bija uzlabojies acīmredzami un laukums tika pieveikts 0330.

Dalībnieku saraksts pirmajai ārpusmāju reizei pieklājīgs un, kas interesanti, visai raibs. Latvijas golfa klubu pārstāvniecība posmā sarindojas sekojoši – JGCH 33%, Ozo 28%, Viesturi 17%, Avoti 11%, Reinis 11%. Vēl, kas interesanti – laukums “svešajiem” nav viegli atminams, bet ne te Tev bija (no не тут-то было) parastie standarti nav attiecināmi uz LRTM tūres šīgada uzlecošo zvaigzni Lauru Kalniņu (Ozo Golf Club), kas vienīgā nogāja laukumu sarkanajos ciparos un izgrieza pogas visām Jūrmalas meitenēm, kas JGCH sauc par savām mājām. Laura kā pirmajās bedrēs izrāvās vadībā, tā vadības grožus no rokām neizlaida, drošs paliek nedrošs. Tikai paspēlējās kā kaķis ar peli mazliet pielaižot klāt un attālinoties, mazliet dodot cerību un tūlīt pat atņemot… Atsaucoties uz augstākminēto, ka laukums nav viegla pastaiga, jo bumbiņa negadījuma pēc uz grīna nenonāk nu nekādā vīzē, jo to vienmēr savāc ziemeļu kaimiņu baltā smilts  ar plakano, līdzeno, aicinošo malu no fairway puses un pārkari grīna pusē, visu atlikušo goda pjedestālu un arī koka medāli piedevām ieņēma jūrmalnieces – Agita Lejaskraukle, Linda Asare-Asarovska un Irēna Vītola! Apsveikuma fanfaras un salūts!

Daudzas dzirdēju slavējam OZO PRO Annas Diānas Švankas LRTM golfa skolu sezonas pašā ieskaņā, kur ar ziliem pirkstiem, ziemas cepurēm un slapju nāsi, toties labā kompānijā, tika slīpētas spēles elementu prasmes vairāku treniņu summā – sākumā atšķirt leksikā piču no čipa. Un tad jau pie praktiskām lietām par iztēles iedarbināšanu puterējot un ierakšanos smiltīs un iezemēšanos, ja esi iekļuvis ķezā bunkura hazardā… Paldies Annai un gaidām Tevi atpakaļ tūrē! Un atvainojos par visu tekstu slīprakstā.

Atgriežoties pie vakardienas posma, kam nosaukumā 4.LRTM_Jurmala Golf Club & Hotel Tūre katram vārdam ir nozīme, neviens no tiem tur nav iekļuvis gadījuma pēc! Ja ar dažiem pirmajiem tā kā varētu tikt skaidrībā bez tulka, tad vārds Tūre prasa paskaidrojumus, lai tas neskanētu tikai modīgi (nav vairs daba uzdevums, bet ir projekts, nav vairāki plaukti, bet ir plauktu sistēmas), tad atšifrējums ir sekojošs – LRTM ietvaros ar JGCH un personīgi Kristapa Krištopana atbalstu 2021.gada sezonā tiks izspēlēts papildus turnīrs ar ieskaiti stroke netto formātā četru labāko posmu summā no kopskaitā sešiem posmiem (atlikuši vēl 5 posmi – pievienojies!). Un Kristaps meiteņu asaras palikušajām aiz goda pjedestāla eleganti notrausa ar loterijā izspēlētu green fee karti! Sajūsmas fanfaras un salūts! Evita maina uzvārdu uz Veiksmīgā.

Zivīm atdotās bumbiņas SKIBOX GOLF Dzintars kompensēja ar jaunām, skaistām, baltām un tīrām ar solījumu, ka tās lidos taisnāk, tālāk un neies neceļos! Pateicības fanfaras un salūts!

Sākam gatavošanos un pieteikšanos 5.LRTM_#UZDRĪKSTIES UZVARĒT posmam, ko aizvadīsim OZO, kas šogad svin savas pastāvēšanas 20to sezonu! Pieteikšanās tūres posmiem Golfboxā. Ietaupot laiku un resursus, piesakieties uz priekšu visiem posmiem pie vienas reizes, kuri Entry Window Open statusā un tas ir līdz pat maija beigām. Jūnija posmi tiks atvērti maija sākumā, jūlija – jūnija sākumā un tā līdz Jaunajam Gadam 😊!

Pieseko Instagram kontam #racetomilgravis – Ieva ģenerē postus, storijus, laikus un šērus!

Tiekamies pirmdien, pirmdien, trešdien, pirmdien, pirmdien, trešdien – neizjauc ritmu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button