Uncategorized

3. LRTM – Laura Kalniņa ir Kalna virsotnē un plūc laurus

LRTM komanda, kā solīja, šodien nokārtoja labus apstākļus. Bija saule un patīkami atsvaidzinošs vējš. Beidzot, tas ilgi gaidītais raunds, kad pēc spēles mēs esam sausas un neesam līdz kaulam nosalušas! Bauda.

Saskaņā ar posma nosaukumu, mums visām bija savas bedres, kuras prasīja reālu WORKOUT-u: 

  • 3. bedre ar “pasakainu” grīnu (labāk trāpīt uzreiz bedrītē, gaidām restaurācijas beigas), un aplausi Everitai Vegerei, kura pabeidza bedrīti neizņemot puteri ārā no somas, tātad chip-in un birdie kabatā (flaits arī bija apmierināts, iemalkojot Metaxiņu);
  • 4. bedre ar viltīgu mežu… Jā, jāsit taisni, tur kur vēlies, nekādu Hook’u un Slice’u!
  • Oj … ikoniskā 8.bedre ar pretvēju un bumbu vilinošiem ūdeņiem;
  • 13. velna bedre, kur liekas, ka jāpārsit pāri okeānam, vēl jāuzmanās no OB (tautā zināms kā autiņš), bunkura, dīķa otrajā pusē, un … jāpacīnās ar viltīgu un paugurainu grīnu! 
  • Un … kā vienmēr jāsaņemas izpēlēt pēdējās bedres, kad var iestāties gan zažims, gan nogurums, gan vēl kāds niķis.

Mums katrai ir savas Mīļās un ne tik Mīļās bedres, un golfā tāpat kā attiecībās vienmēr arī mīlulīte var izteikt savu viedokli un pačakarēt mums prātu, kā arī nerātnele mēdz maigi noglāstīt un iedot buču uz vaiga!

Labi, ķeramies pie galvenā – pie šodienas spēles!

Aija Krištopane, Everita Vegere, Vineta Ruka, Veronika Kima-Zeile un Dana Zālīte godam pabeidza Front 9 ar E pret savu HCP, kas notika pēc tam? Aijai Back Nine sākās ar Tripple, un turpinājās ar dažādu ciparu pārsteigumiem, Everitai šodien nebija labvēlīga 13. velna bedre, un citās bedrēs bunkuri burtiski pievilka bumbiņu kā magnēti, Vinetai savus zobiņus parādīja 12., 16. un 17. bedrītes, kas rezultējās Double’os, un pavisam nejauki uzrūca 15. bedrīte, kas sākās ar neveiksmīgu bumbiņas piezemēšanos bunkurā, Veronika ļoti neveiksmīgi 13. bedrē iesita bumbu ne ūdenī, bet autiņā, tad smuks čips, un ne kam nevajadzīgs 3-puts, 17. bedrē ar atplestām rokām sagaidīja bunkurs, 15. bedre vienkārši mocīja un sodīja. Dana Zālīte arī noteikti negrib atcerēties savus piedzīvojumus 13. un 17. bedrītēs, kuras uzdāvināja Double’us, daži Bogey’i arī bija pavisam lieki.

Līdz pēdējām bedrēm jau likās, ka Aiva Vīksna jau otro reizi pēc kārtas ierādīs visām Dāmām vietu, pabeidzot Front Nine ar -5, bet otrais aplis nebija labvēlīgs pret Aivu, un Laura Kalniņa, kura sekoja Aivai, izrāvās vadībā. Ar 88 sitieniem pabeizot raundu, Laurai tas ir -7 pret savu HCP. Laurai pieklājīgs sezonas starts: LRTM 2. posmā ierindojās 3. vietā, šodien 1. vieta! Tagad palicis grūtākais, nākošajā posmā noturēt titulu. To arī novēlam.

Neliela atkāpe … Šodien ir maģiska diena, kopā spēlējām 33 Dāmas, šis ir LRTM 3. posms un pirmais rezultāts -7. Šajā posmā viss vijas ap 7 un 3, kas ir veiksmīgie skaitļi, 33 Jēzus vecums … Nu labi, šī ir lirika un atkāpe no būtības, bet varbūt tomēr kaut kāda zīme tā ir?!

Turpinām… Aiva Vīksna godam izcīnīja 2. vietu ar 92 sitieniem un -1 pret savu HCP! Gan jau Aiva mums vēl visām parādīs, vai arī izrēķināsies ar Back Nine un parādīs kurš ir saimnieks! Visu godu un cieņu Daigai Puisītei un Lidijai Gavrilovai, kuras kā vienmēr apliecina savu pieredzi un neticamo spēles stabilitāti! Godalgotajā 3. vietā viņas pieņēma arī Veroniku Kimu-Zeili ar rezultātu +3 pret savu HCP.

LRTM 3. Posms godam izspēlēts, un gaidām nākamo posmu, kur izaicināsim Jūrmalas plašumus un slavenos rafus… Un prieks, ka vēl ir pavasaris, un rafi vēl nav paspējuši izaugt visā savā skaistumā, biezumā un garumā!

Pēc kārtīgā WORKOUT ir nepieciešams pamatīgs RESTORE! Gaumes jautājums, vai dīvāns, vai range, vai kārtīgas vakariņas, vai kāds sirdi un dvēseli sildošs dzēriens… Un šoreiz milzīgs PALDIES šī posma sponsoram VingroSev.lv par dāvanu kartēm ārstnieciskai muguras masāžai, ko dabūja 3 veiksmīgas Dāmas loterijas izlozē. Un PALDIES mūsu sponsoram Ski-Box par iespēju baudīt spēli ar LRTM x Ski-box brand bumbiņām, kuras arī pēc loterijas rezultātiem aizceļoja vienai veiksmīgai Dāmai!

Trenējamies, meditējam, atpūšamies un baudām jau nākošo raundu kopā ar LRTM dāmām!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button